Baseinas

Lina Miežienė

Mokymas plaukti ypatingų poreikių vaikams

Tai plaukimo užsiėmimai vaikams, turintiems ypatingų poreikių bei specialistų rekomendaciją lankyti baseiną ar vandens terapijos užsiėmimus.

P A T K P Š S
Dominykas Kerevičius

Vandensvydis

Vandensvydis – tai lyg rankinis vandenyje. Šiame užsiėmime išmoksite laisvai išsilaikyti ant vandens, pažinsite tiek vandensvydžio teoriją – kaip kuo geriau žaisti, tiek praktiką – patys smūgiuodami apvalųjį kamuolį. Be to, raumenukus mankštinsite ne tik vandenyje – apšilinėsite sporto salėje, darydami gimnastikos ir tempimo pratimus.

P A T K P Š S
Kęstutis Autukas, Liucija Balsienė, Jurga Simanavičienė, Ignas Barkauskas, Rimantas Puronas, Žilvinas Kuklys

Šuoliai į vandenį

Šuoliai į vandenį – viena įdomiausių ir grakščiausių sporto šakų pasaulyje, ugdanti drąsą, pasitikėjimą savimi, gerinanti bendrą fizinę formą. Užsiėmimų baseine metu mokysitės taisyklingai ir saugiai šokti į vandenį nuo skirtingų aukščių. O tam, kad tai padarytumėte plastiškai ir tiksliai, dalį užsiėmimų skirsite treniravimuisi salėje.

P A T K P Š S
Lina Miežienė, Olga Semionova, Egidijus Tindžiulis, Simona Sigariova, Žana Skridlienė, Dominykas Kerevičius, Jurga Simanavičienė, Diana Kindurienė, Rasa Pabrėžaitė, Ignas Barkauskas, Aivaras Šalkauskas, Beata Saldukaitienė, Irena Jurevič, Gerūta Griciuvienė, Renata Juškienė, Renata Kveinytė-Lukoševičė, Miglė Stipinienė, Žilvinas Kuklys

Mokymas plaukti

Mokymasis plaukti Mažajame baseine – vieta, kurioje vaikučiai mokosi plaukti, susipažįsta su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose situacijose. Vanduo yra gera terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą.

P A T K P Š S
Renata Kveinytė-Lukoševičė

Meninis plaukimas

Meninis plaukimas – viena kūrybiškiausių sporto šakų, kurioje derinami plaukimo, gimnastikos, akrobatikos ir šokio elementai. Šių treniruočių metu sustiprinsite visą organizmą, suformuosite dailias kūno linijas, išmoksite grakščiai judėti tiek vandenyje, tiek sausumoje, pagerinsite bendrą estetikos supratimą.

P A T K P Š S
Olga Semionova, Dominykas Kerevičius

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais – smagi ir naudinga veikla visai šeimai! Vaikučiai čia pažįsta vandens pasaulį, tėvai – patobulina savo plaukimo įgūdžius. Be to, kiekvienas tėvelis tampa plaukimo mokytoju savo atžalai – užsiėmimo trenerė paaiškina ir parodo, kaip taisyklingai mokyti mažąjį plaukiką.

P A T K P Š S
Aivaras Šalkauskas, Lada Urbanovič

Plaukimas su pelekais

Povandeninis plaukimas – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

P A T K P Š S
Diana Kindurienė, Renata Kveinytė-Lukoševičė, Jūratė Raminta Vaznelienė, Žana Skridlienė, Liucija Balsienė, Jurga Simanavičienė, Rasa Pabrėžaitė, Ignas Barkauskas, Aivaras Šalkauskas, Gerūta Griciuvienė, Miglė Stipinienė, Žilvinas Kuklys, Olga Semionova, Egidijus Tindžiulis, Simona Sigariova, Lada Urbanovič, Lina Miežienė, Beata Saldukaitienė, Dominykas Kerevičius, Irena Jurevič, Renata Juškienė

Plaukimo tobulinimas Didžiajame baseine

Plaukimo tobulinimas Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
X
Prenumerata