Užsiėmimai baseine moksleivių vasaros atostogų metu 2023 m.

Rimantas Puronas

Šuoliai į vandenį vasarą 2023

7–11 m ir 7–15 m., birželio 19–29 d.
Šuoliai į vandenį – viena įdomiausių ir grakščiausių sporto šakų pasaulyje, ugdanti drąsą, pasitikėjimą savimi, gerinanti bendrą fizinę formą. Užsiėmimų baseine metu mokysitės taisyklingai ir saugiai šokti į vandenį nuo skirtingų aukščių. O tam, kad tai padarytumėte plastiškai ir tiksliai, dalį užsiėmimų skirsite treniravimuisi salėje.

P A T K P Š S
Renata Kveinytė-Lukoševičė, Lina Miežienė, Jurga Simanavičienė, Natalija Zareckaja, Žilvinas Kuklys, Lada Urbanovič, Beata Saldukaitienė, Dominykas Kerevičius

Plaukimas Didžiajame baseine vasarą 2023

Plaukimo treniruotės Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
Diana Kindurienė, Renata Kveinytė-Lukoševičė, Žana Skridlienė, Gerūta Griciuvienė, Lada Urbanovič, Irena Jurevič

Mokymas plaukti vasarą 2023

Mokymasis plaukti mažajame baseine – vieta, kurioje vaikučiai mokosi plaukti, susipažįsta su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose situacijose. Vanduo yra gera terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą.

P A T K P Š S
Olga Semionova

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais vasarą 2023

Mažųjų (1–4 m.) mokymas plaukti kartu su tėvais – smagi ir naudinga veikla visai šeimai! Vaikučiai čia pažįsta vandens pasaulį, tėvai – patobulina savo plaukimo įgūdžius. Be to, kiekvienas tėvelis tampa plaukimo mokytoju savo atžalai – užsiėmimo trenerė paaiškina ir parodo, kaip taisyklingai mokyti mažąjį plaukiką.

P A T K P Š S
Lada Urbanovič

Plaukimas su pelekais vasarą 2023

7–10 m.; birželio 19–30 d.; liepos 3–14 d.
Povandeninis plaukimas – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

P A T K P Š S
X
Prenumerata