Vasaros kursai: plaukimas, šuoliai, stalo tenisas

Diana Kindurienė, Natalija Zareckaja, Aivaras Šalkauskas, Egidijus Tindžiulis, Lada Urbanovič

Intensyvūs mokymo plaukti kursai vaikams (2024 m. vasara)

Plaukimo treniruotės Mažajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
Ignas Barkauskas

Pažintiniai šuolių į vandenį kursai vaikams (2024 m. vasara)

Šuoliai į vandenį – viena įdomiausių ir grakščiausių sporto šakų pasaulyje, ugdanti drąsą, pasitikėjimą savimi, gerinanti bendrą fizinę formą. Užsiėmimų baseine metu mokysitės taisyklingai ir saugiai šokti į vandenį nuo skirtingų aukščių. O tam, kad tai padarytumėte plastiškai ir tiksliai, dalį užsiėmimų skirsite treniravimuisi salėje.

P A T K P Š S
Diana Kindurienė, Aivaras Šalkauskas

Mokymo plaukti kursai suaugusiesiems (2024 m. vasara)

Suaugusiųjų mokymasis plaukti Mažajame baseine – vieta, kurioje mokysitės plaukti, susipažinsite su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis bei išmoksite įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose, su vandeniu susijusiose situacijose.

P A T K P Š S
Aušra Dūdienė

Intensyvūs stalo teniso kursai vaikams (2024 m. vasara)

Stalo tenisas – viena judriausių sporto šakų, lavinanti pastabumą, koordinaciją ir reakciją. Pirmyn atgal lekiantis kamuoliukas ir sėkmingo smūgio azartas – štai kas skatina vėl ir vėl grįžti prie tinkleliu padalinto stalo ir... žaisti iš naujo!

P A T K P Š S
Žana Skridlienė, Natalija Zareckaja

Intensyvūs plaukimo kursai vaikams (2024 m. vasara)

Pavasario plaukimo kursai Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius ir ruoštis artėjančiai vasarai!
Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaimingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais), mokosi sportinio plaukimo posūkių bei džiaugiasi smagiais žaidimais vandenyje.

P A T K P Š S
Natalija Zareckaja, Aivaras Šalkauskas, Lada Urbanovič

Plaukimo tobulinimo kursai suaugusiesiems (2024 m. vasara)

Ar nori išmokti geriau, lengviau, greičiau plaukti? Patobulinti turimus savo plaukimo įgūdžius, įvaldyti naują plaukimo stilių, išvengti mokymosi klaidų?
Vasaros plaukimo kursuose profesionalūs treneriai iškart pamatys, kur galėtum tobulėti – kas stringa, ko trūksta – ir veiksmingiausiu, trumpiausiu būdu tai sustiprins.
Kad maksimaliai pasiruoštum smagiausiems vasaros pramogų vandenyje iššūkiams.

P A T K P Š S
Lada Urbanovič

Plaukimo su pelekais kursai vaikams (2024 m. vasara)

Povandeninis plaukimas – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

P A T K P Š S
X
Prenumerata