Verslumas ir kūrybiškumas

Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje:
mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu,
filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus
siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų
pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos
žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele
renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo
įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Vilma Šikšnienė

DofE

„DofE“ programa – tai ir iššūkis, ir linksmas nuotykis! :) Tam, jog visapusiškai ugdytumei savo asmenybę, „DofE“ siūlo keturias skirtingas veiklas: įgūdžių, savanorystės, sporto ir žygių. Išbandęs jas visas, suprasi, ko nori šiame spalvingame gyvenime, kokios yra didžiausios ir tikriausios tavo svajonės. :)

P A T K P Š S
Algimantas Žadeikis, Silvija Berger

STEAM iššūkis

STEAM iššūkis – tai modernus būrelis šiuolaikiniams vaikams. Čia daugiausia laiko skirsite praktiniam susipažinimui su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais bei matematika, kad užaugtumėte smalsūs, aktyvūs ir gebėtumėte lengvai įgyvendinti savo sumanymus!

P A T K P Š S
Agnė Trusevičienė, Dovilė Žukauskaitė, Algimantas Žadeikis, Simona Sigariova

Fantastiniai Stepono atradimai Elmerio beieškant

Fantastiniai Stepono atradimai Elmerio beieškant – žinančių ir aktyvių vieta. Būrelyje kartu su su bendraamžiais mokysitės įvairių išgyvenimo įgūdžių. Pavyzdžiui, kaip orientuotis mieste, ką su savimi turėti miške, kaip elgtis paplūdimyje ar patekus į keblias situacijas vandenyje.

P A T K P Š S
Gintarė Joteikaitė

Karjeros kaleidoskopas

Karjeros kaleidoskope gvildensite paprastus ir tuo pačiu nepaprastus asmeninės karjeros klausimus. Patys nustebsite, kaip greitai suprasite „Ko aš noriu gyvenime?“, „Kaip to pasiekti?“, „Ką jau dabar turiu padaryti?“, „Kaip žinoti, kur ir ką studijuoti?“, „O kas, jei noriu metus pailsėti ir nesimokyti?“

P A T K P Š S
Raminta Paukštytė

Socialinių tinklų vedimo ir kūrybiškumo klubas

Socialinių tinklų ir kūrybiškumo klube sužinosite, kad feisbukas... instagramas ir kiti socialiniai tinklai gali būti ne tik bendravimo kanalas, bet ir tikras įrankis, lavinantis kūrybingumą, pasitikėjimą savimi ir, žinoma, padedantis realizuoti savo pačias nerealiausias idėjas!

P A T K P Š S
Algimantas Žadeikis

Minecraft būrelis „Marsas“

Minecrafteriai skrenda į būrelį „Marsas“! Čia virtualioje erdvėje tobulinsite įvairius mokomųjų dalykų ir bendruosius gebėjimus. Individualiai ir komandose su draugais tyrinėsite Marso planetą, statysite kosmines bazes bei raketas, ieškosite ateivių pėdsakų, lankysitės asteroidų žiede, prekiausite Marso resursais, važinėsitės su marsaeigiu ir net programuosite automatinį robotuką!

P A T K P Š S
X
Prenumerata