Verslumas ir kūrybiškumas

Ugnė Bučaitė

Karjeros kaleidoskopas

Karjeros kaleidoskope gvildensite paprastus ir tuo pačiu nepaprastus asmeninės karjeros klausimus. Patys nustebsite, kaip greitai suprasite „Ko aš noriu gyvenime?“, „Kaip to pasiekti?“, „Ką jau dabar turiu padaryti?“, „Kaip žinoti, kur ir ką studijuoti?“, „O kas, jei noriu metus pailsėti ir nesimokyti?“

P A T K P Š S
Augustas Buzarevičius

Lyderystė

Lyderystės patirtis atvers duris, o jeigu ne duris – tai langus! Užsiėmimuose sužinosite ir išgryninsite savo stipriąsias savybes, susidraugausite su tobulintinomis, ugdysite pasitikėjimą savimi. Žinoma, įvaldysite viešąjį kalbėjimą ir dar daugiau, ko reikia lyderiui.

P A T K P Š S
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų, rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Vieniems tai taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems – suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu.

P A T K P Š S
X