Breikas

Breikas (Ang. Breaking/Breakdance) - tai vienas pamatinių Hip-Hop kultūros elementų; gimęs New York’e, užaugęs visame pasaulyje. Jo motina - afrikos genčių būgnų ritmai, o tėvas - nepriteklius. Ir niekas negali pasakyti tiksliai kur, kada ir kodėl tai prasidėjo… greičiausiai gatvės vakarėlio įkarštyje, nes buvo jėga! Dabar 50 metų skaičiuojantis šokis yra lygiai toks pats jaunas, energingas, originalus bei universalus, koks jis buvo ir pirmosiomis gyvavimo dienomis Bronx’o gatvėse. Tik šiandiena gatves dažnai keičia pasaulinių renginių arenos, teatro scenos, šokių studijų parketai, TV ekranai, socialinių medijų tinklai ir greitu metu jau ir olipinės žaidynės. Ir kol daugelis nesutinka, ar tai yra šokis, o gal vis dėl to - sportas, pats breikas sava raiška vis nenustoja evoliucijonuoti ir toliau sėkmingai laužo jam primestus rėmus ir tarp-disciplinines ribas. Nes juk nuo pat pradžių tai buvo ir yra mūsų visų, visos bendruomenės, kūrinys, kuriame kiekvienas prisilietęs prie šios kultūros įneša ir palieka dalelę savęs, o tuo pat metu ir pasiima dalelę su savim.

Breikas
Kodas: 12-046
34.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 16:30 - 18:00 108 kab. Rokas Šaltenis
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 108 kab. Rokas Šaltenis
Breikas
Kodas: 12-047
34.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 18:00 - 19:30 108 kab. Rokas Šaltenis
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 108 kab. Rokas Šaltenis
 • Vadovai
  Rokas Šaltenis

  Breiko scenoje geriau žinomas kaip Rukus. Šoka nuo 2000-ųjų. Didžiąją savo profesionalaus šokėjo laiko dalį Rokas praleido Anglijoje, kurioje, drauge su komanda, organizavo breiko ir hiphopo kultūros renginius. Šokėjas ir pats dalyvavo garsiausiuose pasauliniuose breiko renginiuose bei sėmėsi žinių iš gatvės šokio kultūros legendų bei šių dienų talentų. Šiandien šokiai Rokui išlieka saviraiškos priemone, galimybe gerai leisti laiką kartu su kitais šokėjais, dalintis patirtimi.

  Kelios žymesnės akimirkos šokėjo veikloje: Battle Of The Year (Vokietija), UK BBoy Championships (Jungtinė Karalystė), San Francisco Hip Hop Dance Festival (JAV), Breaking Convention (Jungtinė Karalystė), Together Apart (Brazilija), Winter School (Pietų Afrika), „ÅSA Folkhögskola“ gatvės šokių kursas (Švedija), Outbreak (Slovakija), King Of the Concrete (Slovėnija), Real Deal (Norvegija), Streetstar (Švedija), Just Jam Intl (Jungtinė Karalystė), Yalta Summer Jam (Ukraina), Rockafellaz Anniversary (Lenkija), Radikal Forze Anniversary (Singapūras), Judgement Day (Malaizija)

  Beje, Rokas įgijo aukštąjį politikos ir ekonomikos mokslų išsilavinimą Brunel universitete, Londone, Anglijoje.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Breiko pagrindai

Kūrybinės ir techninės užduotys

Improvizacijos

Fizinis lavinimas

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Oksana Gurieva

„Cheerleading“ šokių pamokos (ukrainiečių kalba)

„Cheerleading“ Sostinės vaikų ir jaunimo centre tai šokio užsiėmimai, leidžiantys geriau pažinti tikrąsias savo kūno judėjimo galimybes.

P A T K P Š S
Ainė Juzėnaitė

Sportiniai šokiai

Sportiniai šokiai – tai ne tik šokiai, tai – gyvenimas. Čia visapusiškai susipažinsite su sportiniais šokiais (klasikiniais ir Lotynų Amerikos) ir dalyvausite smagiose varžybose. Taip pat mokysitės jausti įvairias emocijas per judesį, formuosite estetikos suvokimą, lavinsite laikyseną, tvarką, bendravimo įgūdžius, ugdysite pasitikėjimą savimi bei savo jėgomis!

P A T K P Š S
X
Prenumerata