Atgal

Breikas

Breikas

Breikas (Ang. Breaking / Breakdance) – vienas pamatinių Hip-Hop kultūros elementų; gimęs New York’e, užaugęs visame pasaulyje. Jo motina – afrikos genčių būgnų ritmai, o tėvas – nepriteklius. Ir niekas negali pasakyti tiksliai kur, kada ir kodėl tai prasidėjo… greičiausiai gatvės vakarėlio įkarštyje, nes buvo jėga!

Dabar 50 m. skaičiuojantis šokis yra lygiai toks pats jaunas, energingas, originalus bei universalus, koks jis buvo ir pirmosiomis gyvavimo dienomis Bronx’o gatvėse. Tik šiandiena gatves dažnai keičia pasaulinių renginių arenos, teatro scenos, šokių studijų parketai, TV ekranai, socialinių medijų tinklai ir greitu metu jau ir olipinės žaidynės. Ir kol daugelis nesutinka, ar tai yra šokis, o gal vis dėl to – sportas, pats breikas sava raiška vis nenustoja evoliucijonuoti ir toliau sėkmingai laužo jam primestus rėmus ir tarp-disciplinines ribas. Nes juk nuo pat pradžių tai buvo ir yra mūsų visų, visos bendruomenės, kūrinys, kuriame kiekvienas prisilietęs prie šios kultūros įneša ir palieka dalelę savęs, o tuo pat metu ir pasiima dalelę su savim.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Breikas naujokams II gr. / 12–18 metų / An, Kt

Kodas: 12-046

Laikas: 16:30

Vadovai: Rokas Šaltenis

Breikas pažengusiems / 12 metų ir vyresni / An, Kt

Kodas: 12-047

Laikas: 18:00

Vadovai: Rokas Šaltenis

Breikas naujokams I gr. / 8-11 metų / An, Kt

Kodas: 12-049

Laikas: 15:00

Vadovai: Rokas Šaltenis

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Breikas naujokams II gr.

Kodas:

12-046

Amžiaus grupė:

12–18 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 16:30 - 18:00

Vieta: 301 kab.

Ketvirtadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: 301 kab.

Būreliui vadovauja:

Rokas Šaltenis

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Vadovas

Rokas Šaltenis

Breiko scenoje geriau žinomas kaip Rukus. Šoka nuo 2000-ųjų. Didžiąją savo profesionalaus šokėjo laiko dalį Rokas praleido Anglijoje, kurioje, drauge su komanda, organizavo breiko ir hiphopo kultūros renginius. Šokėjas ir pats dalyvavo garsiausiuose pasauliniuose breiko renginiuose bei sėmėsi žinių iš gatvės šokio kultūros legendų bei šių dienų talentų. Šiandien šokiai Rokui išlieka saviraiškos priemone, galimybe gerai leisti laiką kartu su kitais šokėjais, dalintis patirtimi.

Beje, Rokas įgijo aukštąjį politikos ir ekonomikos mokslų išsilavinimą Brunel universitete, Londone, Anglijoje.

Ką veikiame užsiėmimuose?

  • Mokomės breiko pagrindų
  • Atliekame kūrybines ir technines užduotis
  • Improvizuojame
  • Laviname kūnus fiziškai

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė