Atgal

Dailės studija „Spalviukai“

Dailės studija „Spalviukai“

Dailės studija „Spalviukai“ – tai mažo takelio, padėsiančio formuotis kūrybiškai asmenybei, pradžia. Užsiėmimuose atliksite įdomias tapybos, grafikos bei mišrių technikų užduotis, rengsite parodas bei dalyvausite konkursuose. Kitaip tariant – mokysitės drąsiai žvelgti į mus supantį pasaulį ir atspindėti jį įvairiomis dailės raiškos priemonėmis.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Dailės studija "Spalviukai" II gr. / 11–15 metų / An, Kt

Kodas: 08-002

Laikas: 15:45

Vadovai: Virginija Stakionienė

Dailės studija "Spalviukai" III gr. / 4–6 metų / An, Kt

Kodas: 08-003

Laikas: 17:20

Vadovai: Virginija Stakionienė

Dailės studija "Spalviukai" I gr. / 7-10 metų / An, Kt

Kodas: 08-014

Laikas: 14:30

Vadovai: Virginija Stakionienė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Dailės studija "Spalviukai" II gr.

Kodas:

08-002

Amžiaus grupė:

11–15 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 15:45 - 17:15

Vieta: 217 kab.

Ketvirtadienis: 15:45 - 17:15

Vieta: 217 kab.

Būreliui vadovauja:

Virginija Stakionienė

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Vadovas

Virginija Stakionienė

Dailės mokytoja-metodininkė, dailės paslapčių mokanti jau virš 20 metų. Jauniausieji jos mokiniai – 3 metų amžiaus. Virginijos idėja – kurti su vaikais, nereikalaujant laimėjimų, leidžiant savaip perprasti ir vaizduoti mus supantį pasaulį.

Ką veikiame užsiėmime?

  • Piešimas
  • Tapyba
  • Grafika
  • Įvairių dailės technikų panaudojimas savo darbuose

Tai įdomu

  • Užsiėmimuose perprasite meno kalbos ypatumus ir gudrybes.
  • Mažieji kūrėjai čia pamilsta meną ir ilgam su juo nesiskiria.

Kokios priemonės reikalingos?

Akvarelė, guašas, teptukai akvarelei ir guašui, tušas, aliejinės kreidelės, klijai, paprasti pieštukai, trintukai, žirklės, A3 formato baltas popierius, spalvotas popierius.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė