Dailės studija „Spalviukai“

Dailės studija „Spalviukai“ – tai mažo takelio, padėsiančio formuotis kūrybiškai asmenybei, pradžia. Užsiėmimuose atliksite įdomias tapybos, grafikos bei mišrių technikų užduotis, rengsite parodas bei dalyvausite konkursuose. Kitaip tariant – mokysitės drąsiai žvelgti į mus supantį pasaulį ir atspindėti jį įvairiomis dailės raiškos priemonėmis :)

Dailės studija „Spalviukai“
Kodas: 08-002
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 16:30 - 18:00 218 kab. Virginija Stakionienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 218 kab. Virginija Stakionienė
Dailės studija „Spalviukai“
Kodas: 08-003
30.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:10 - 19:40 218 kab. Virginija Stakionienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:10 - 19:40 218 kab. Virginija Stakionienė
Dailės studija „Spalviukai“
Kodas: 08-014
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 14:50 - 16:20 218 kab. Virginija Stakionienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:50 - 16:20 218 kab. Virginija Stakionienė
 • Vadovai
  Virginija Stakionienė

  dailės mokytoja-metodininkė, dailės paslapčių mokanti jau virš 20 metų. Jauniausieji jos mokiniai – 3 metų amžiaus. Virginijos idėja – kurti su vaikais, nereikalaujant laimėjimų, leidžiant savaip perprasti ir vaizduoti mus supantį pasaulį.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Piešimas

Tapyba

Grafika

Įvairių dailės technikų panaudojimas savo darbuose

Tai įdomu

 • Užsiėmimuose perprasite meno kalbos ypatumus ir gudrybes.
 • Mažieji kūrėjai čia pamilsta meną ir ilgam su juo nesiskiria. :)

Kokios priemonės reikalingos?

Akvarelė, guašas, teptukai akvarelei ir guašui, tušas, aliejinės kreidelės, klijai, paprasti pieštukai, trintukai, žirklės, A3 formato baltas popierius, spalvotas popierius.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Jolita Kizelienė

Makrame – mazgai ir kilpos

Makrame arba mazgų rišimo menas – senas žmonijos išradimas. Kažkada kaip giminės turtas perduotas iš kartos į kartą, dėl savo neribotų kūrybinių galimybių susidomėjimo nestokoja ir šiandien.

P A T K P Š S
X