Atgal

Lindihopas

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Lindyhopas naujokai / 10–17 metų / Pr, Tr

Kodas: 12-040

Laikas: 15:50

Vadovai: Daiva Kašėtė

Lindyhopas pažengę / 12–18 metų / Pr, Tr

Kodas: 12-041

Laikas: 17:30

Vadovai: Daiva Kašėtė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Lindyhopas naujokai

Kodas:

12-040

Amžiaus grupė:

10–17 metų

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 15:50 - 17:20

Vieta: 211 kab.

Trečiadienis: 15:50 - 17:20

Vieta: 211 kab.

Būreliui vadovauja:

Daiva Kašėtė

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Vadovas

Daiva Kašėtė

Ichtiandro Veliulio – pirmojo svingo eros šokių propaguotojo Lietuvoje dukra ir tokia pat užsidegusi šokėja! Lindyhopo žingsneliu Daiva gyvena nuo vaikystės: juo atkeliavo į šokių edukologijos studijas, daugybę lindyhopo, rokenrolo ir bugivugi šokių konkursų bei į mūsų centrą.

Ką veikiame užsiėmime?

  • Pažintis su XX a. 3–4 deš. istorija: šokiais, madomis, gyvenimo būdu (filmų peržiūros, madų šou ir kt.).
  • Lindihopo žingsnelių mokymasis.
  • Ritmo pajautimo mokymasis.
  • Improvizacijų kūrimas.
  • Šokių statymas.

Tai įdomu

  • Merginoms nebūtina atsivesti šokių partnerį, labai smagiai šokame viena su kita!
  • Lindihopas – šokis, kur galite iššokti, išrėkti ir išlieti visas emocijas – ir linksmas, ir liūdnesnes.
  • Čia nėra, nebuvo ir nebus jokių „negalima“!

Sėkmės istorijos

  • Lietuvos talentai – II vieta
  • Tarptautinės lindihopo varžybos Šiauliuose – III vieta

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi apranga ir avalynė.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija