Atgal

Mamos / tėčio ir vaiko valandėlė su moliu

Mamos / tėčio ir vaiko valandėlė su moliu

Mamos / tėčio ir vaiko valandėlė su moliu, tai veikla, orientuota į mamytes ir tėvelius, esančius vaiko priežiūros atostogose ir jų mažuosius keramikos atradėjus. Tėveliai čia drąsiai lipdys kartu su savo vaikučiais, nebijos ištepti namų, susipažins su keramika, pasigamins įvairiausių darbelių ir leis laiką kitų mamų draugijoje. 

Tuo tarpu vaikučiai lavins smulkiosios motorikos įgūdžius, džiaugsis piršteliais minkydami, sukdami, kočiodami ir vyniodami natūralų molį. Patirs įvairiausius pojūčius moliui keičiant pavidalus iš kieto į minkštą, sauso į šlapią, šiurkštaus į švelnų.

Užsiėmimai leis tėveliams su vaikučiais džiaugtis bendrais kūrybiniais keramikos darbais ir naujų pojūčių atradimais.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Mamos ir vaiko valandėlė su moliu I gr. / 1–3 metų / An

Kodas: 08-105

Laikas: 10:00

Vadovai: Laura Milevičiūtė-Černiauskienė

Mamos ir vaiko valandėlė su moliu II gr. / 1–3 metų / An

Kodas: 08-106

Laikas: 11:00

Vadovai: Laura Milevičiūtė-Černiauskienė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Mamos ir vaiko valandėlė su moliu I gr.

Kodas:

08-105

Amžiaus grupė:

1–3 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 10:00 - 10:30

Vieta: 102 kab.

Būreliui vadovauja:

Laura Milevičiūtė-Černiauskienė

Kaina:

40.00 Eur/mėn

Vadovas

Laura Milevičiūtė-Černiauskienė

Dailininkė-keramikė, pedagogė, jau beveik 15 metų padedanti vaikams patirti lipdymo džiaugsmą, atrasti save kūryboje.

Lauros – keramikės kelias prasidėjo nuo kaime išsikasto molio grumsto, tęsėsi keramikos būreliuose, vėliau – Vilniaus dailės akademijos magistratūroje. Šiuo keliu menininkė keliauja iki šiol, rengdama parodas, dalyvaudama keramikų simpoziumuose ir pleneruose, mokindama kitus ir besimokindama pati.

„Mano pamokų tikslas – įkvėpti kurti, parodyti kelius ir būdus, suteikti įrankius savarankiškam darbui, patarti“.

Tai įdomu:

  • Šie užsiėmimai lavina tiek mamos / tėčio, tiek mažylio kūrybos ir motorikos įgūdžius.
  • Užsiėmimus įvairinsite pasitelkdami ir kitas gamtines priemones, atsižvalgiant į sezoniskumą – lapus, kankorėžius, šakeles, pupas ar kt.

Ką veikiame užsiėmime?

  • Lipdome ramiai atsisėdę prie stalo (~20 min.),
  • Aktyviojoje dalyje dažom, taškom pasitelkiant rankas, teptukus, kempinėles (~10 min.),
  • Tvarkomės, prausiamės.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija