Atgal

Muzikinė karuselė

Muzikinė karuselė

Muzikinė karuselė – vieta, kurioje 5–7 m. dainininkai atskleis savo muzikinius gebėjimus. Karuselėje suksis nuotaikingos dainelės ir vokalinės pratybos, muzikiniai žaidimai ir pasakėlės, ritmika ir judesys, muzikavimas ir improvizacija, grojimas pačių sukurtais instrumentais-žaislais, vaidyba, vaizduotės lavinimas ir smagios emocijos.

Muzikine veikla karuselėje bus ne tik plėtojami vaikų muzikiniai gebėjimai, bet ir ugdomi bendravimo įgūdžiai, vejamos šalin scenos baimės. 

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Muzikinė karuselė / 5-7 m. / Pr, Tr

Kodas: 06-079

Laikas: 17:30

Vadovai: Giedrė Juzėnienė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Muzikinė karuselė

Kodas:

06-079

Amžiaus grupė:

5-7 m.

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 17:30 - 18:30

Vieta: 218 kab.

Trečiadienis: 17:30 - 18:30

Vieta: 218 kab.

Būreliui vadovauja:

Giedrė Juzėnienė

Kaina:

50.00 Eur/mėn

Vadovas

Giedrė Juzėnienė

Neformaliojo švietimo mokytoja-metodininkė, turinti labai didelę vaikučių ugdymo patirtį. Giedrė savo užsiėmimuose kuria tokią aplinką, kurioje mažieji smalsučiai galėtų jaustis mylimi, talentingi ir reikšmingi. Norėtų ir galėtų pažinti muziką kaip unikalią bendravimo formą.

Tel. nr. pasiteirauti: 8 620 48 785

Ką veikiame užsiėmime?

  • Mokomės įvairių dainelių, laviname atlikimo įgūdžius vokalinėmis pratybomis,
  • Žaidžiame muzikinius žaidimus ir kuriame pasakaites,
  • Atliekame kūrybines užduotis,
  • Deriname dainavimą, judesį ir vaidybą,
  • Grojame ritminiais ir pačių susikurtais instrumentais-žaislais,
  • Susipažįstame su elgesiu scenoje.

Tai įdomu

  • Muzikinėje karuselėje apjungiamos net kelios veiklos: dainavimas, grojimas, ritmika ir vaidyba. 
  • Vadovės tikslas – kad jos užsiėmimuose kiekvienas jaunasis dainininkas jaustųsi laukiamas, mylimas, pastebėtas, unikalus, išgirstas ir saugus.
  • Skiriamas dėmesys vaikučių individualumui ir saviraiškai.
  • Užsiėmimų metu vaikučiai parengs kelis pasirodymus tėveliams ir draugams.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija