Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems

Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems – vieta, kurioje pasaulis pažįstamas per muziką. Užsiėmime ugdytiniai susiranda naujų bičiulių ir kartu su jais kuria mažas muzikines grupeles. Visi kartu laviname balsą ir ritmo pojūtį, mokomės naudotis įvairiais muzikos instrumentais bei kuriame spalvų muziką – įvairiomis spalvomis piešiame natas, spalviname instrumentus.

Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems
Kodas: 09-003
20.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 18:00 - 20:00 325 kab. Romualdas Brūzga,Valerija Brūzgienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 - 20:00 325 kab. Romualdas Brūzga,Valerija Brūzgienė
Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems
Kodas: 09-006
20.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Šeštadienis
Šeštadienis 15:00 - 17:00 325 kab. Romualdas Brūzga,Valerija Brūzgienė
 • Vadovai
  Valerija Brūzgienė

  muzikos akademijos absolventė, įgijusi muzikos mokytojos – choro dirigentės specialybę. Valerija kartu su vyru Romualdu jau 24 metus dirba su negalią turinčiais vaikučiais bei suaugusiais ir stengiasi jų gyvenimą daryti šviesiu bei gražiu.

 • Vadovai
  Romualdas Brūzga

  muzikos akademijos absolventas, įgijęs muzikos mokytojo – choro dirigento specialybę. Romualdas jau 24 metus dirba su negalią turinčiais vaikučiais bei suaugusiais ir toliau ketina padėti jiems gyventi gražų ir šviesų gyvenimą.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Susiformavimas į nedideles muzikines grupeles.

Mokymas naudotis mikrofonu, nebijoti kalbėti į jį.

Balso ir ritmo pojūčio lavinimas.

Mokymas naudotis įvairiais muzikos instrumentais: styginiais, pučiamaisiais, mušamaisiais.

Spalvų muzika – natų piešimas, instrumentų spalvinimas.

Tai įdomu

 • Į užsiėmimus ugdytiniai atsineša mėgstamos muzikos kompaktus, visi kartu dainuojame.
 • Užsiėmime ugdytiniai nepaliekami tiesiog būti – jie nuolat muzikuoja ir bendrauja vieni su kitais.
 • Užsiėmime nėra jokio amžiaus cenzo – gali ateiti visi norintys.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Loreta Zinkevičienė

Muzikytė mažiesiems „Linksmosios natelės“

Muzikytė mažiesiems „Linksmosios natelės“ – muzikos mylėtojų būrelis, kuriame vaikai dainuoja, šoka bei į kamputį veja scenos baimę! Kiekvienas ugdytinis papasakoja, ką nori dainuoti ir šokti. Pagal tai mažieji buriasi į grupeles ir kuria smagiausius pasirodymus!

P A T K P Š S
Deividas Jakavičius

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės

Naujas, interaktyvus ir įtraukiantis muzikos kompozicijos, aranžavimo, įrašinėjimo ir improvizacijos užsiėmimas, naudojantis šiuolaikines technologijas, tradicinius muzikos instrumentus ir balsą, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.

P A T K P Š S
X