Atgal

Sportiniai šokiai

Sportiniai šokiai

Sportinių šokių užsiėmimuose visapusiškai susipažinsite su klasikiniais ir Lotynų Amerikos sportiniais šokiais, per judesį mokysitės jausti ir reikšti įvairias emocijas, formuosite estetikos suvokimą, lavinsite laikyseną, bendravimo įgūdžius, ugdysite pasitikėjimą savimi bei savo jėgomis!

Svarbu. Į sportinių šokių pamokas visai nebūtina ateiti su partneriu, lygiai taip pat galėsite mėgautis šokių smagumais ir šokant solo.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Sportiniai šokiai / 7–11 metų / An, Kt

Kodas: 01-041

Laikas: 15:00

Vadovai: Ainė Juzėnaitė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Sportiniai šokiai

Kodas:

01-041

Amžiaus grupė:

7–11 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 15:00 - 16:30

Vieta: Baltoji salė

Ketvirtadienis: 15:00 - 16:30

Vieta: Baltoji salė

Būreliui vadovauja:

Ainė Juzėnaitė

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Vadovas

Ainė Juzėnaitė

Scenoje jau 25 metus. Per šį laikotarpį teko užsiimti profesionaliu sportu, dalyvauti varžybose, įvairiuose pasirodymuose, projekte „Šok su žvaigžde“. Įdomu tai, kad mergina karjerą pradėjo Sostinės vaikų ir jaunimo centre, kuomet ją dar visai mažą – 5 metukų į šokių būrelį atvedė mama. Ainė labai energinga, mėgstanti bendrauti, žaisti, turinti lakią vaizduotę, bet taip pat – labai disciplinuota, organizuota ir atsakinga. Džiaugiasi, kai ją supa tokie pat aktyvūs žmonės.

Ką veikiame užsiėmimuose?

  • Mokomės sportinių šokių laikysenos ir žingsnelių,
  • Žaidžiame, improvizuojame, diskutuojame,
  • Kuriame, repetuojame šokius, vykstame į varžybas,
  • Laviname ritmą ir muzikalumą.

Kokios priemonės reikalingos?

  • Patogi apranga ir avalynė (čežutės, šokių bateliai).
  • Mergaitėms geriausia dėvėti triko ir lengvą sijonuką, tvarkingai susirišti plaukus, berniukams – klasikines arba trikotažines kelnes bei vienos spalvos marškinėlius.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija