Sportiniai šokiai

Sportiniai šokiai – tai ne tik šokiai, tai – gyvenimas. Čia visapusiškai susipažinsite su sportiniais šokiais (klasikiniais ir Lotynų Amerikos) ir dalyvausite smagiose varžybose. Taip pat mokysitės jausti įvairias emocijas per judesį, formuosite estetikos suvokimą, lavinsite laikyseną, tvarką, bendravimo įgūdžius, ugdysite pasitikėjimą savimi bei savo jėgomis!

Į sportinių šokių pamokas visai nebūtina ateiti su partneriu, lygiai taip pat galėsite mėgautis šokių smagumais ir šokant solo.

 

Sportiniai šokiai
Kodas: 01-041
34.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 15:00 - 16:30 211 kab. Ainė Juzėnaitė,Ainė Juzėnaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 16:30 211 kab. Ainė Juzėnaitė,Ainė Juzėnaitė
 • Vadovai
  Ainė Juzėnaitė

  sportinius šokius šoka jau 23 metus! Per šį laikotarpį teko užsiimti profesionaliu sportu, dalyvauti varžybose, įvairiuose pasirodymuose, projekte „Šok su žvaigžde“ bei pravesti užsiėmimus renginiuose. Įdomu tai, kad mergina karjerą pradėjo Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, kuomet ją dar visai mažą – 5 metukų į šokių būrelį atvedė mama. Ainė labai energinga, mėgstanti bendrauti, žaisti, turinti lakią vaizduotę, bet taip pat – labai disciplinuota, organizuota ir atsakinga. Džiaugiasi, kai ją supa tokie pat aktyvūs žmonės. Gyvenime mėgsta balansuoti tarp tvarkos ir linksmybių – visko po truputį. :)

  Lietuvos 10-ies šokių čempionatas (2009), 3 vieta; Lietuvos 10-ies šokių čempionatas (2010), 3 vieta; Lietuvos Standartinių šokių čempionato finalas (2010), Lietuvos 10-ies šokių čempionato finalas (2011); Lietuvos Standartinių šokių čempionato finalas (2011); Lietuvos 10-ties šokių čempionatas (2012), 3 vieta; Lietuvos Standartinių šokių čempionato finalas (2012).

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Sportinių šokių laikysena ir žingsneliai

Žaidimai, improvizacijos, diskusijos

Šokių kūrimas, repetavimas, varžybos

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi apranga ir avalynė (čežkutės, šokių bateliai). Mergaitėms geriausia dėvėti triko ir lengvą sijonuką, tvarkingai susirišti plaukus, berniukams – klasikines arba trikotažines kelnes bei vienos spalvos marškinėlius.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Oksana Gurieva

„Cheerleading“ šokių pamokos (ukrainiečių kalba)

„Cheerleading“ Sostinės vaikų ir jaunimo centre tai šokio užsiėmimai, leidžiantys geriau pažinti tikrąsias savo kūno judėjimo galimybes.

P A T K P Š S
Dinara Fazilova-Malinauskė

Gatvės šokio grupė „Bounce“

Gatvės šokio grupė „Bounce“ – užsiemimai, kuriuose pajausite gatvės šokio laisvę! Hip hop lavins jūsų koordinaciją, house stilius gerins ištvermę, o dancehall ritmais ugdysite pasitikėjimą savimi. Čia taip pat susipažinsite su šių stilių istorija, pamilsite gatvės šokio kultūrą ir svarbiausia – išmoksite judėti be griežtų ribų ir „galima – negalima“ taisyklių! :)

P A T K P Š S
X
Prenumerata