Superherojų akademija

Superherojų akademija – Sostinės vaikų ir jaunimo centro būrelis, kuriame vaikai gvildena paprastus ir tuo pačiu nepaprastus pilietiškumo ir socialinio verslumo ugdymo(si) klausimus.

Užsiėmimų metu mokysimės identifikuoti visuomenėje bei vietos lygmenyje egzistuojančias problemas – analizuoti jų priežastis ir kurti problemų sprendimų modelius, projektines veiklas ir iniciatyvas.

Superherojų akademija
Kodas: 13-013
26.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 16:20 - 17:50 Gintarė Joteikaitė
 • Vadovai
  Gintarė Joteikaitė

Ką veikiame užsiėmimuose?

Aktyvūs mokymosi metodai

Patyriminės užduotys

Grupėje kursime ir įgyvendinsime tęstinį, visus mokslo metus trunkantį projektą

Kokios priemonės reikalingos?

 • Rašiklis ir sąsiuvinis užrašams,
 • ne ką mažiau svarbu – gera nuotaika!

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Algimantas Žadeikis

Minecraft būrelis „Marsas“

Minecrafteriai skrenda į būrelį „Marsas“! Čia virtualioje erdvėje tobulinsite įvairius mokomųjų dalykų ir bendruosius gebėjimus. Individualiai ir komandose su draugais tyrinėsite Marso planetą, statysite kosmines bazes bei raketas, ieškosite ateivių pėdsakų, lankysitės asteroidų žiede, prekiausite Marso resursais, važinėsitės su marsaeigiu ir net programuosite automatinį robotuką!

P A T K P Š S
Gintarė Joteikaitė

Karjeros kaleidoskopas

Karjeros kaleidoskope gvildensite paprastus ir tuo pačiu nepaprastus asmeninės karjeros klausimus. Patys nustebsite, kaip greitai suprasite „Ko aš noriu gyvenime?“, „Kaip to pasiekti?“, „Ką jau dabar turiu padaryti?“, „Kaip žinoti, kur ir ką studijuoti?“, „O kas, jei noriu metus pailsėti ir nesimokyti?“

P A T K P Š S
X