Teatro studija vyresniems

Teatro užsiėmimuose išmoksite vaidybos pagrindų – nuo scenos kalbos iki judesio! Lavinsite pasitikėjimą savimi, kūrybingumą, artistiškumą, gebėjimą improvizuoti bei vaidinti. Teatre kaip ir gyvenime kelsitės ne tik individualius, bet ir bendrus tikslus, visi kartu jų sieksite – tobulėsite, stebinsite patys save. Užsiėmimai ypač aktualūs svajojantiems apie aktoriaus profesiją bei norintiems išbandyti save nauju amplua.

Teatro studija vyresniems
Kodas: 07-014
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 19:00 - 20:30 312 kab. Raminta Paukštytė,Raminta Paukštytė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 18:00 306 kab. Raminta Paukštytė,Raminta Paukštytė
 • Vadovai
  Raminta Paukštytė

  teatro ir kino aktorė, „Ką žinau, liūdna“ turinio kūrėja bei to paties pavadinimo interaktyvaus spektaklio jaunimui idėjos autorė ir pagrindinio vaidmens atlikėja. Raminta 2019 metų vasarą baigė vaidybos studijas ir nuo tada tęsia savo savarankišką kūrybinį kelią. O kuo užsiima, įdeda labai daug širdies ir tiki, jog įdėjus daug darbo ir pastangų, galima pasiekti savo tikslus.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Vaidybos pagrindai

Etiudai ir improvizacijos

Pažintis su žinomais aktoriais

Filmų ir spektaklių aptarimai

Pasirodymų statymas

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi, judesių nevaržanti apranga ir avalynė.

Teatro studija vyresniems
Kodas: 07-014
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 19:00 - 20:30 312 kab. Raminta Paukštytė,Raminta Paukštytė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 18:00 306 kab. Raminta Paukštytė,Raminta Paukštytė

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Žymos: teatras vaidyba

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Natalia Telnova

Teatro studija „Mango“ (rusų kalba)

Teatro studija „Mango“ – tai vieta, kurioje per žaidimus ir įvairiausias užduotis braidysite po vaizduotės ir fantazijų platybes, geriau pažinsite save, patirsite išorinį pasaulį, galėsite įkūnyti savo pačias drąsiausias idėjas.

P A T K P Š S
Julius Ivanauskas

Teatras mažiesiems

Teatras mažiesiems skirtas teatriniais žaidimais, vaidyba ir paprasčiausiu buvimu scenoje leisti vaikams pažinti pačius save, draugus ir save tarp draugų. Didžiausia siekiamybė – laisvas, supratingas, kūrybingas ir pasitikintis savimi vaikas.

P A T K P Š S
X
Prenumerata