Mano mokykla gali

nacionalinis konkursas 5–11 kl.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – šalyje didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga – kviečia mokyklų bendruomenes dalyvauti nacionaliniame konkurse „Mano mokykla gali 2020“.

Konkursas skirtas 5–11 klasių moksleivių komandoms. Jo metu vaikai, atlikdami kūrybines ir logines užduotis, susipažins su saugiu elgesiu vandenyje ir prie vandens telkinių, atkreips dėmesį į ekologijos ir aplinkosaugos svarbą, ir išmoks deramai saugoti gamtą. Pagrindinis konkurso prizas – smagi edukacija visai komandai.

Dėmesio! Konkursas nukeliamas į 2020 / 2021 mokslo metus. Sekite informaciją, bus patikslinta.

 

Apie konkursą !!!

„Mano mokykla gali“ vyks 2020 m. kovo 10 d. – gegužės 29 d. (pratęsta)

Konkursas susidės iš dviejų iššūkių, kuriuos jaunimas priims ir atliks savo mokyklose.

  • „Viktorinos“ iššūkyje – varžysis mokyklos komandos tarpusavyje, stengdamosios atsakyti kuo daugiau klausimų apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių. Viktoriną organizuos mokyklų bendruomenės, tačiau pagal konkurso organizatorių iš anksto pateiktą turinį: „Saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių ABC“; viktorinos klausimus ir atsakymus, vertinimo skales. Kiekvienais metais viktorinos klausimai skiriasi.
  • „Saugok bendruomenę“ iššūkyje – vaikai pasirinks savo miesto (miestelio) vandens telkinį, kuriame vasarą maudosi, susipažins su šalia jo esančiais saugumo ženklais. Atsižvelgiant į tai, sukurs labiausiai trūkstamo ženklo plakatą ir su juo prie telkinio nusifotografuos.

Konkurso rezultatus vertins dvi komisijos ir bus skelbiami dviejų tipų laimėtojai. Tai – geriausios mokyklų komandos ir viena komanda, konkursą laimėjusi visos Lietuvos mastu.

  • Dalyvaujančios mokyklos sudaryta komisija vertins abiejų iššūkių atlikimą ir išrinks geriausią jų mokyklos komandą. Laimėjusi komanda gaus vardines padėkas bei smagias organizatorių atminimo dovanėles.
  • Organizatorių sudaryta komisija vertins tik geriausių mokyklų komandų antro iššūkio darbus. Komisija išrinks geriausiai pasirodžiusią komandą visos Lietuvos mastu, kurią paskelbs 2020 m. birželio 5 d. Laimėtojai gaus vardines padėkas, smagias atminimo dovanėlės ir kvietimą atvykti į pasirinktą smagią edukaciją*!

* Edukacija vyks Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (LVJC), Konstitucijos pr. 25, Vilniuje. Atvykimo data su laimėjusia komanda bus suderinta individualiai.

 

Kaip dalyvauti ???

1. Suburkite mažiausiai 4-ias vienos klasės dydžio komandas jūsų mokykloje.

2. Užpildykite registracijos formą iki 2020 m. kovo 9 d.

3. Gavus registracijos patvirtinimą, imkitės iššūkių įgyvendinimo! :)

Daugiau informacijos – nuostatuose.

 

Turite klausimų? Susisiekite!

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Konstitucijos pr. 25, Vilnius

Tel. (8 5) 205 4714

El. p. [email protected]

 

Konkursą organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, padeda įgyvendinti – Ugniagesių gelbėtojų mokykla ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba.

 

 

X