Per Vilniaus gimtadienį SVJC šuolininkai sieks Lietuvos rekordo

Sostinės vaikų ir jaunimo centras sveikina Vilnių su 700-uoju gimtadieniu ir dovanoja įspūdingą renginį – „700 kregždučių Vilniui“, kurio metu bus siekiama oficialaus Lietuvos rekordo, tai yra daugiausiai šuolių į vandenį nuo tramplino kregždute per 1 valandą. Tokio pobūdžio rekordo bus siekiama pirmą kartą.

Renginys, kurio metu simboliniu šuolių skaičiumi bus pagerbiamas Vilnius jo įkūrimo sukakties proga, vyks sausio 25 d., trečiadienį, 18 val., Sostinės vaikų ir jaunimo centro Didžiajame baseine, adr. Konstitucijos pr. 25, Vilnius.

„Šuolis „Kregždutė“ – klasikinis šuolis į vandenį. Tačiau „klasikinis“ jokiu būdu nereiškia „paprastas“, – pasakoja Kęstutis Autukas, SVJC treneris ir vienas iš „700 kregždučių Vilniui“ organizatorių. – Rekordui pasirinktas būtent šis šuolis, nes jis grakštus ir elegantiškas, veržlus, jaunatviškas ir laisvas, kaip ir pats Vilnius. Tai populiarioji šuolio klasika, įveikiama ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams“. Šį šuolį, kaip privalomosios sportininkams kiekvienos programos dalį varžymų metu, labai mėgsta ir pats Kęstutis, 11 metų arba 21 kartą iš eilės buvęs Lietuvos čempionu šuolių į vandenį sporto šakoje.

700 kregždučių Vilniui“ rekordo siekime dalyvaus įvairaus amžiaus bei pasirengimo šuolininkai – nuo šios sporto šakos entuziastų iki Europos bei pasaulio finalistų. Jauniausiajam šuolininkui 7-eri, o vyriausiam – 65-eri!

Bus šokama nuo 1 metro, 3 metrų ir 5 metrų aukščio tiltelių bei tramplinų.

Šventiškame rekordo siekime dalyvaus daug iškilių sporto pasaulio žvaigždžių, tarp kurių:

  • Martynas Lisauskas – 2022 metų pabaigoje vykusio Pasaulio jaunimo čempionato finalistas (8 vieta), SVJC ugdytinis.
  • Sebastian Koneckij – Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis, SVJC ugdytinis.
  • Liucija Balsienė – šuolių į vandenį sporto meistrė, šalies čempionė, pasaulio senjorų čempionatų čempionė, SVJC trenerė.

Renginio metu vyks ir specialiai paruošti pasirodymai vandenyje bei šalia baseino. Pasirodys meninio bei povandeninio plaukimo sportininkai, koncertinės gimnastikos šokėjos, skambės muzikos atlikėjų pasirodymai.

Renginį atidarys garsus Lietuvos muzikantas Justinas Jarutis, ves aktorius Robertas Lenartavičius.

Sostinės vaikų ir jaunimo centro bendruomenė sveikina Vilnių su gimtadieniu!


Renginys BUS TRANSLIUOJAMAS per Vimeo.

Transliacijos nuoroda /  https://vimeo.com/event/2805060/9c6093825e

Dėl dalyvavimo  renginyje kviečiame kreiptis - el. p.: [email protected],  [email protected]


 

Daugiau informacijos → https://svjc.lt/renginys/700-kregzduciu-vilniui/

Dėl dalyvavimo gyvai ar kitais klausimais kviečiame kreiptis el. paštu [email protected].

Nuotraukų autorius: Karolis Kavolėlis.

Paskelbta: Sausio 18, 2023

Komentarai (0)

X