Vasaros stovyklos: ką rinksitės šiemet?

Artėja vaikų vasaros atostogos – ilgos, tačiau šeimoms sukeliančios daug rūpesčių.
Kur rasti tą jaukų glėbį, geras, mylinčias rankas, kurioms būtų ramu patikėti dar ne visai savarankiškus savo vaikus? 
Kas galėtų jiems sukurti gausybę nerealių patirčių, įspūdžių, atradimų; azartu, energija, kūryba, gerumu persmelktų edukacijų, dirbtuvių ir varžytuvių?

Sostinės vaikų ir jaunimo centras birželį, liepą ir rugpjūtį kviečia sostinės vaikus nuo  metų amžiaus į dienos stovyklas.

Stovyklų programas kuria ir organizuoja profesionalų komanda, todėl vaikams SVJC ne tik saugu, bet ir labai smagu. Jauniesiems kūrėjams, sportininkams, šokėjams, tapytojams, keliautojams, tyrėjams ir atradėjams čia lengva atrasti ir pasirinkti pagal tai, ką labiausiai mėgsta veikti. 

Daug dėmesio skiriame –

  • Gyvam bendravimui,
  • Judesiui ir saviraiškai – vaikai čia gali su džiaugsmu šėlti gamtoje, baseine, sporto ar šokių salėse, dailės studijoje su teptukais ir dažais rankoje.
  • Asmenybę auginančioms veikloms, stiprinančioms vaikų pasitikėjimą savimi, bendravimo / bendradarbiavimo įgūdžius, skatinančioms kūrybingumą, atsakingumą už save ir pasaulį.

Užsiėmimus veda – savo srities profesionalai: menininkai, šokėjai, sportininkai, žygių ir išgyvenimo gamtoje instruktoriai, kūrybiškumo, komandiškumo, pasitikėjimo ir drąsos mokytojai.

Maistą ruošia – LVJC kavinė „Centro kavinukas“, kuriame patiekalai ruošiami pagal sveikos mitybos rekomendacijas.


Menų stovyklos


 


Žaidimų ir atradimų stovyklos


 


Judrios stovyklos


LVJC stovyklų programas, datas ir kainas rasite čia  – https://svjc.lt/stovyklos/

 

Stovyklos koordinatorė – Augustina Palionytė

Paskelbta: Gegužės 18, 2022

Komentarai (0)

X