Varlistų žaidynės (2023-03-30)

Kovo 30 dieną, ketvirtadienį, 12.30 val., mažus ir didelius SVJC plaukikus kviečiame į „Varlistų žaidynes“. Varlistų plaukime rungsitės vieni su kitais 50 m plaukime krūtine. Dalyvauti gali visi, kurie tik geba nesustoję taisyklingai krūtine nuplaukti 50 metrų.

Renginysnemokamas ir dalyviams, ir juos atlydėjusiems žiūrovams. Skirtas SVJC plaukikų bendruomenei.

Programa:

  • 12.30 – apšilimas
  • 12.45 – varžybų pradžia

Daugiau informacijos suteiks plaukimo treneriai.

Kodėl verta (mokėti) plaukti krūtine?

  • nes šiuo stiliumi plaukė olimpinės čempionės Lina Kačiušytė ir Rūta Meilutytė, tarptautinių varžybų nugalėtojai Giedrius Titenis ir Arvydas Juozaitis;
  • nes tai saugus plaukimo stilius, suteikiantis galimybę išbūti vandenyje, sulaukti pagalbos, išgyventi;
  • nes plaukiant šiuo stiliumi išlaikomas geras matomumas, lengva pakeisti plaukimo kryptį ir greitį, priklausomai nuo sąlygų – plūduriuoti, plaukti panėrus arba pakelta galva; patogu stumti prieš save plūduriuojantį krovinį., transportuoti pavargusį ar skęstantį žmogų;
  • nes tai seniausias plaukimo būdas – Egipte, „Plaukiko uoloje“ rasti ~ 9000 m. pr. Kr. senumo piešiniai, kuriuose pavaizduoti „varlyte“ plaukiantys žmonės.

Daugiau apie „Varlistų žaidynių“ taisykles – varžybų vyr. teisėja Žana Skridlienė:

Įėjimas į renginio vietą reiškia patvirtinimą, jog sutinkate būti filmuojamas ir / ar fotografuojamas renginio vietoje, kad filmuota medžiaga ir / ar nuotraukos su jūsų atvaizdu būtų publikuojamos Sostinės vaikų ir jaunimo centro sklaidos kanaluose: socialiniuose tinkluose, internetiniame puslapyje.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata