Sveikiname ​Metodinių priemonių ir jų aprašų kūrimo konkurso nugalėtojus

Metodinių priemonių ir jų aprašų kūrimo konkurse dalyvavo apie 400 pedagogų. Dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir sveikiname nugalėtojus:

I vieta

  • Judita Misevičienė, Vilniaus r.Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija, „Jausmų paletė“
  • Asta Girnienė, Vilniaus lopšelis – darželis „Bitutė“, „Susegiosi – sužinosi“
  • Regina Markucevič, Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas", „Kas slepiasi maišelyje“
  • Dijana Borisovienė, Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas", Didaktinė priemonė – žaidimas „Pažįstu, atrandu, kuriu ir vaidinu su pakalikais“
  • Tatjana Rajevskaja ir Beata Mošenec, Vilniaus lopšelis – darželis „Pelenė“, „Spalvingi muzikiniai lašeliai“
  • Edita Rokienė, Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė", Surask kieno uodega
  • Daiva Piličiauskienė, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Grindų žaidimas ,,TRIK TRAK - kelią sek“
  • Rasutė Varanauskienė, Klaipėdos „Šaltinėlio“ mokykla-darželis, „Suskaičiuok pagautas žuveles“
  • Rasa Roguckienė, Vilniaus lopšelis-darželis „Vilnelė“, Guma „Vaivorykštė“
  • Jolita Karosienė, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija, „Žaidžiu ir mokausi skaityti“
  • Lina Divainytė, Panevėžio lopšelis – darželis “Puriena”, Metodinių priemonių rinkinys
  • Kristina Sakalė ir Margarita Paulauskienė, Kauno Šančių lopšelis-darželis, „Pažįstu savo miestą“

II vieta

  • Rūta Budinavičienė, Vaiva Bumblauskienė, Vilma Gedminienė, Alma Rumšienė, Klaipėdos lopšelio-darželio „Volungėlė“, Ženklai ir simboliai vaikų meninėje veikloje
  • Ilona Paulavičienė, Biržų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, „Surask boružėlei žiedelį“
  • Olga Černiavskaja, Liudmila Kalionova, Božena Vilkicka, Vineta Rudol-Macutkevič, Vilniaus r. Rudaminos lopšelis – darželis, „Pamesti margučiai“
  • Genovaitė Zarakauskienė, Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla, „Kopūstinis baltukas“
  • Reda Labanauskienė ir Jovita Vaičiulienė, Kauno „Vyturio“ gimnazija ir Kauno 1-oji muzikos mokykla, Atminties lavinimo žaidimas „Natų vaivorykštė“
  • Jūratė Mikalajūnaitė, Vilniaus lopšelis-darželis "Papartis", „Kuriu pasaką“
  • Rūta Meleškienė, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, „Paveikslėliai kalba“
  • Tatjana Valaj, Vilniaus lopšelis-darželis „Prie pasakų parko“, „Kas kur gyvena ir drugeliai“
  • Neringa Kušeliauskienė, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla, „Prieskoninės žolelės“

III vieta

  • Inga Sorakienė, Šakių rajono vaikų lopšelis-darželis „Klevelis“, „Pasaka apie augalus“
  • Kristina Dubinskė, Kauno Tado Ivanausko progimnazija, Plakatas „Kai pykstu...“ ir skaidrės „Kaip suvaldyti nemalonius jausmus...“
  • Laura Paulauskienė ir Vilma Pilkienė, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Aktyvūs mokymo(si) metodai socialinio pedagogo, klasės auklėtojo ir mokytojo veikloje
  • Edita Komarovienė, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla, „Skaičių sandaros ratukas“
  • Rima Čepulienė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Interjero detalė,,Paukštis“
  • Marytė Tališauskienė ir Inga Bielovienė, Vilniaus specialiojo ugdymo centro „Aidas“, Saviraiškos namukas „Landukas“
  • Jolanta Rumčikienė, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, „Mažais žingsneliais nuo spalvų iki raidelių“
  • Danutė Bakanauskaitė, Druskininkų lopšelis darželis „Žibutė“, „Kas kuo minta?“
  • Ramutė Tutinienė, Utenos vaikų lopšelis – darželis „Saulutė“, Muzikos instrumentas „Barškutis“
  • Už aktyvų dalyvavimą konkurse apdovanotos šios įstaigos:
  • Utenos vaikų lopšelis – darželis „Saulutė“,
  • Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija
  • Kauno lopšelis-darželis "Šermukšnėlis"
  • Vilniaus r. Maišiagalos vaikų-lopšelis darželis
  • Vilniaus lopšelis-darželis "Pelenė"

Diplomus ir prizus atsiimti galima Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr.25, Vilnius, 216 kab.

Pažymėjimai už dalyvavimą konkurse bus išsiųsti nurodytais el.paštais iki gegužės 27 d.

Komentarai (0)

X