Baseinas

Laimutis Lukoševičius, Tatjana Tatarinova, Gražina Rogelevič, Lina Grūnovaitė, Andžej Čaplin, Erika Verbickaitė, Larisa Prociv

Sveikatingumo paslaugų abonementas

Sveikatingumo paslaugų treniruotės padės jums pajausti vidinę pusiausvyrą. Treniruočių metu atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms, širdies ir kraujagyslių stiprinimui, ištvermės ir kūno lankstumo bei raumenų elastingumo treniruotės saugo stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką, raumenų tonusą.

P A T K P Š S

Vienkartiniai apsilankymai baseine

Mūsų centre galite lankyti vieną iš nedaugelio sportinio tipo baseinų Vilniuje. Renovuotas sveikatingumo skyriaus baseinas yra 25 m ilgio, 1,8–4,2 m gylio, turi 4 plaukimo takus. Vandens temperatūra siekia 28–29 °C, patalpos temperatūra 25–26 °C.

P A T K P Š S
Lada Urbanovič

Plaukimo kursai suaugusiesiems (2024 m. balandžio 2–5 d. / 4 kartai)

Ar nori išmokti geriau, lengviau, greičiau plaukti? Patobulinti turimus savo plaukimo įgūdžius, įvaldyti naują plaukimo stilių, išvengti mokymosi klaidų?
Pavasario plaukimo kursuose profesionali trenerė iškart pamatys, kur galėtum tobulėti – kas stringa, ko trūksta – ir veiksmingiausiu, trumpiausiu būdu tai sustiprins.
Kad maksimaliai pasiruoštum smagiausiems vasaros pramogų vandenyje iššūkiams.

P A T K P Š S
Renata Kveinytė-Lukoševičė, Žana Skridlienė, Ignas Barkauskas, Natalija Zareckaja, Egidijus Tindžiulis, Simona Sigariova, Lada Urbanovič, Lina Miežienė, Rimantas Puronas, Renata Juškienė

Individualūs užsiėmimai baseine su treneriu

Individualūs užsiėmimai baseine su treneriu – puikus variantas norintiems išmokti plaukti arba lavinti jau turimus plaukimo įgūdžius. Asmeninis trenerio dėmesys užtikrins maksimalius plaukimo rezultatus.

P A T K P Š S
Liucija Balsienė, Žilvinas Kuklys, Rimantas Puronas

Šuoliai į vandenį

Šuoliai į vandenį – viena įdomiausių ir grakščiausių sporto šakų pasaulyje, ugdanti drąsą, pasitikėjimą savimi, gerinanti bendrą fizinę formą. Užsiėmimų baseine metu mokysitės taisyklingai ir saugiai šokti į vandenį nuo skirtingų aukščių. O tam, kad tai padarytumėte plastiškai ir tiksliai, dalį užsiėmimų skirsite treniravimuisi salėje.

P A T K P Š S
Renata Kveinytė-Lukoševičė, Tatjana Tatarinova

Vandens aerobika

Aerobikos vandenyje metu Jūs nerizikuojate gauti traumos ar pavargti nuo pernelyg didelio krūvio, nes vandens pasipriešinimas teigiamai veikia Jūsų raumenis ir sąnarius. Vandens aerobika padeda išspręsti viršsvorio, varikozinio kraujagyslių išsiplėtimo, sąnarių, stuburo problemas, taip pat padeda atsigauti po traumų.

P A T K P Š S
Liucija Balsienė, Natalija Zareckaja, Daniil Šulc, Rimantas Puronas

Suaugusiųjų mokymas plaukti

Suaugusiųjų mokymasis plaukti – vieta, kurioje mokysitės plaukti, susipažinsite su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis bei išmoksite įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose, su vandeniu susijusiose situacijose.

P A T K P Š S
Kęstutis Autukas, Natalija Zareckaja, Egidijus Tindžiulis, Simona Sigariova, Lada Urbanovič, Daniil Šulc, Rimantas Puronas, Dominykas Kerevičius, Irena Jurevič

Suaugusiųjų plaukimo tobulinimas

Suaugusiųjų plaukimo tobulinimas – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: mokotės plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžiate rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
X
Prenumerata