Teatro improvizacija suaugusiems

Teatro improvizacija – kūrybiškumą ir džiaugsmą išlaisvinantys užsiėmimai. Jų metu atsipalaiduojame, pabėgame nuo kasdienių darbų ir rutinos, lengvai bei smagiai paprovokuojame vieni kitus, braidome po nekasdienes situacijas scenoje, pažįstame save teatre ir svarbiausia – teatrą savyje.

Teatro improvizacija suaugusiems
Kodas: 07-015
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Penktadienis
Penktadienis 18:00 - 19:30 306 kab. Julius Ivanauskas

Užsiėmimų metu atsitraukiame nuo darbų, išmokstame laisvai ir drąsiai reikšti savo mintis prieš auditoriją, darbo aplinkoje ir tarpusavio santykiuose, žaidžiame, vaidiname ir improvizuojame tiek scenoje prieš žiūrovus, tiek kasdienėje aplinkoje.

Labai svarbu čia pagarba kiekvieno dalyvio individualumui, taip pat pasitikėjimas ir atvirumas. Orientuosimės į spontaniškumo, kūrybiškumo, saviraiškos ir išklausymo gebėjimus. 

Ką veikiame užsiėmimuose?

taikome pagrindinius aktorių rengimo metodus,

žaidžiame improvizacinius apšilimo ir vaidybos žaidimus,

praktikuojame atvirus diskusinius pokalbius ir veiklos analizes.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas
 • Vadovai
  Julius Ivanauskas

  edukologas ir pedagogas, neformaliojo švietimo vadovas. 

  Sukaupęs daugiau nei 6 metus darbo patirtis teatrinės improvizacijos trupėje „IMPRO 241”. Vaidino V. Bareikio režisuotuose  spektakliuose „Kovos klubas“, „Telefonų knyga“.

  Jau 10 metų dirba su vaikais ir suaugusiaisiais teatro pedagogikos srityje. 

  Julius keistas, bet nebaisus, energingas, bet ramus, juokingas, bet protingas, stiprus, bet ir šiek tiek baikštus. :)

   

 • Vadovai
  Sonata Visockaitė

  teatro ir kino režisierė, aktorė ir pedagogė.

  Vaidino garsiausių Lietuvos teatro režisierių  J.Vaitkaus, O.Koršunovo, A.Cholinos, I.Jonyno pastatymuose; kino režisierių Emilio Vėlyvio, Algimanto Puipos, Eglės Vertelytės, Simono Aškelavičiaus, Ričardo Marcinkaus ir kitų režisierių filmuose.

  Dirbo su pasaulinio lygio kino kūrėjais aktoriais ir režisieriais „Oskaro“ nominacijų laimėtojais: Helen Mirren, Woody Harrelson, Ben Kingsley, Jason Clarke, Gina McKee, Thomas Kretschmann, taip pat Philip Martin, Jeff Bleckner, Antti Jokinen, Brad Anderson (JAV), Harry Hewland (GB), Daniela Fejerman (Ispanija).

  Sonata turi dvidešimties metų patirtį, vedant užsiėmimus ir teatrinius kūrybinius mokymus įvairioms amžiaus grupėms.

  Save ji apibūdina, kaip mėgstančią azartą ir nuotykius :)

Tai įdomu:

 • Teatrinė improvizacija tai ne tik smagus reginys, šou ar pramoga. Ši teatro sritis yra labai glaudžiai susijusi su dalyvių asmenybės ypatumais bei psichologine būsena.
 • Kadangi šių užsiėmimų metu stengiamasi labai jautriai prisiliesti prie pagrindinių kiekvieno dalyvio pojūčių, išgyvenimų, apmąstymų, silpnybių ir stiprybių, teatro improvizacija, gali virsti į terapiją, padedančią ne tik atsipalaiduoti, pasijuokti, ar gerai praleisti laiką, bet ir pažiūrėti į save, kitus, kitų ir  savo išgyvenimus iš visiškai kitokio, netikėto kampo.

Kokios priemonės bus naudojamos užsiėmimų metu? 

 • Patogi, nevaržanti apranga.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

X