Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017 LVJC

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia kurti aplinką be patyčių

Patyčios – opi Lietuvos problema. Mūsų šalis lyginant su kitomis Europos ir Šiaurės Amerikos šalimis pirmauja pagal patyčių paplitimą, todėl vis daugiau organizacijų prisideda prie patyčių masto mokyklose ir visuomenėje mažinimo.

Jau aštuntąjį kartą psichologinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kartu su partneriais organizuoja „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“, kurios tikslas – keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias. Kaip ir kiekvienais metais prie šios iniciatyvos aktyviai prisijungė ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, kuris kvietė mokytojus, mokinius, tėvelius ir visus norinčius įsitraukti į „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ skirtus renginius.

2017 m. kovo 20 d. vyko praktinis psichodramos seminaras „Patyčios: pasaka ar realybė?, kurio metu buvo nagrinėjamos ugdymo įstaigų bendruomenėms aktualios temos: patyčios, tolerancija ir pagarba kitam. Susirinkusieji įdomia forma (vaidindami ir analizuodami dalyvių pasiūlytą pasaką ar istoriją) gvildeno minėtas temas. Netradicinė užsiėmimo forma neleido likti stebėtoju, o kvietė aktyviai įsitraukti į veiklą, išgyventi ir reflektuoti patirtus jausmus. Užsiėmime naudojamas psichodramos metodas leidžia geriau suprasti ne tik santykius su kitais, bet ir atrasti atsakymus į sau aktualius klausimus.

Psichodramos seminaro akimirkos:

Kovo 23-ąją Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2017 renginys dalyviams, draugams ir partneriams, kuriame buvo apdovanojami Veiksmo savaitės iniciatorių – „Vaikų linijos“ organizuotų mokinių plakatų ir dainų konkursų „Patyčios bijo tavo nepritarimo“ geriausi kūriniai ir laureatai.

LVJC pataria:

Daugiau informacijos:

X
Prenumerata