Žymos kalėdinės-edukacijos rezultatai:

Būsimi renginiai
Informaciniai puslapiai
 • Žibintų gamybos dirbtuvės

  Skirta: Vaikams (7–13 m.) Šeimoms Moksleivių klasėms Datos ir laikas: Gruodžio 5 d. (antrad.) 10.00–11.30 val. Gruodžio 7 d. (ketvirtad.) 10.00–11.30 val. Esant poreikiui – galimi papildomi laikaiDalyvio mokestis – 15 Eur / 1 asmeniui. Didesnės grupės atveju – derinamaApie edukaciją –Jaukioje aplinkoje, drauge su menininke, dailės metodininke VirginijaStakioniene, gaminsime ir dekoruosime žaismingus, šviečiančius žibintus.Visos edukacijos metu skambės šventinė muzika.Namo išsinešite: Pačių susikurtus žibintus Jaukaus buvimo ir kūrybos drauge jausmąRegistracija:

 • Kalėdinio žaisliuko (grybo, paukštelio ar žvėrelio) gamyba papjė mašė technika

  Skirta: Vaikams, jaunimui (8–18 metų) Moksleivių klasėms Datos ir laikas: Lapkričio 25 d. (šeštad.) 16.00–17.30 val. Gruodžio 5 d. (antrad.) 17.30–19.00 val. Gruodžio 12 d. (antrad.) 14.00–15.30 val. Esant poreikiui - galimi papildomi laikaiDalyvio mokestis – 15 Eur /1 asmeniui Klasės ar didesnės grupės atveju – derinama Apie edukaciją –Jaukioje aplinkoje, drauge su keramike Laura, sužinosime viską apie kalėdiniųžaisliukų / dekoracijų kūrimą papjė mašė technika ir tuoj pat jąišbandysime praktiškai.Pasidarysime karkasą iš folijos ir vielos.Gautą formą apklijuosime,aplipdysime paruošta popieriaus mase. Paliksime džiūti.Tuomet, iš anksčiau pagamintų, jau sustingusių ruošinių išsirinkę patikusiąformą, piešime, dekoruosime akriliniais dažais.Namo išsinešite: 1 pabaigtą (nulipdytą ir nudažytą) figūrėlę; 1–2 paties pasigamintus ruošinius, kuriuos galės namuose nusidažyti; Žinias, kaip kurti šventines puošmenas, dekoracijas bei dovanas papjė mašė technika bei norą ir motyvaciją tai daryti.Registracija:

 • Kalėdinių vainikų gamybos dirbtuvės

  Skirta: Vaikams (nuo 7 metų) Šeimoms Kolegų ar draugų komandoms Datos ir laikas: Lapkričio 29 d. (trečiadienis) 18.00–19.30 val. Gruodžio 6 d. (trečiadienis) 18.00–19.30 val. Gruodžio 20 d. (trečiadienis) 18.00–19.30 val.Dalyvio mokestis – 20 Eur / 1 asmeniui Didesnės grupės atveju – derinama Apie edukaciją –Jaukioje aplinkoje, drauge su „Hobiverse“ edukatorėmis Rūta ir Lorijana,gaminsime Kalėdinius vainikus.Šis Kalėdų laukimo atributas užlies namus jaukumu ir džiugesiu bei pripildysjuos eglių, svarainių, gvazdikėlių ar imbiero aromatais.Edukacijos metu prisiminsime Kalėdų laukimo papročius ir tradicijas.Skambės šventinė muzika.Namo išsinešite: Pačių pagamintą, dekoruotą kalėdinį vainiką Daug smagių žinių apie Advento bei Kalėdų laukimo laiko papročius ir tradicijas; burtus ir receptus.Registracija:

 • „Sip & Paint“ edukacija

  Skirta: Jaunimui ir suaugusiems Šeimoms Kolegų ar draugų komandoms Datos ir laikas: Gruodžio 11 d. (pirmad.) 18.00–19.30 val. Gruodžio 13 d. (tečiad.) 18.00–19.30 val.Dalyvio mokestis – 30 Eur / 1 asmeniui. Didesnės grupės atveju – derinama. Apie edukaciją –Jaukioje aplinkoje, prie molbertų ant drobės tapysime nuotaikas. Užsiėmimąves menininkė, dailės metodininkė Virginija Stakionienė.Visos edukacijos metu vyks kombučios – fermentuoto arbatos gėrimo –gurkšnojimas ir degustacija. Skambės šventinė muzika.Laukiame visų – turėti piešimo, tapymo, dažymo patirties nebūtina – josįgysite čia.Namo išsinešite: Drobėje pagautą ir spalvomis įamžintą savo nuotaiką Įsiklausymą į save, gurkšnojant kombučią ir jaukų kūrybos drauge atsiminimąRegistracija:

 • Edukacijos įmonių komandoms

Naujienos
Įvykę renginiai
X
Prenumerata