Žymos tvarumas rezultatai:

Projektai
 • Naująjį veiklos sezoną pradeda tvarumo įgūdžių programa „Darni Mokykla“

  Ar Jums rūpi, iš ko gaminami patiekalai darželio ar mokyklos valgyklėlėje? Gal pritrūkote idėjų, kaip temas apie tvarumą – darnų judėjimą, švarų orą – integruoti į matematiką, fiziką ar pasaulio pažinimą? Naująjį, jau aštuntąjį  veiklos sezoną pradeda atsakingumo ir tvaraus elgesio įgūdžių programa „Darni Mokykla“.

Informaciniai puslapiai
 • DARNI MOKYKLA

  Darnaus vystymosi įgūdžių programa DARNI MOKYKLA pradeda naująjį veiklossezoną. Kviečiame tapti šios programos dalyviais.

 • Programa „Darni mokykla“ 2022/2023

  Darni mokykla: kas tai?Darnumas – tai visą mokyklą apimantis požiūris, kuris taikomas ne vien tikugdymo turiniui, bet ir apima visą mokyklos infrastruktūros planavimo irvaldymo sistemą. Mokyklos darnumo politika gali sustiprinti tai, ko apie darnųvystymąsi yra mokoma pamokose, ji gali mokyklą paversti laboratorija,sumažinti pačios mokyklos pėdsaką aplinkoje ir sustiprinti viešuosius ryšiussu ją supančia bendruomene. Darni mokykla per savo mokymo ir kasdienespraktikas rengia jaunimą visą gyvenimą trunkančiai darniai gyvensenai. Būdamosgerosios praktikos modeliu, darnios mokyklos suteikia mokiniams ir savopersonalui konkrečias galimybes prisidėti prie darnios gyvensenos modelioįgyvendinimo, tuo pačiu metu demonstruodamos pavyzdį kitoms suinteresuotosiomsšalims.

Straipsniai
 • Kokie tvarumo įpročiai gali išgelbėti pasaulį?

  Pastaraisiais metais, kuomet tvarumo ir energijos taupymo problemos yra itin aktualios, svarbu kalbėti apie tai, kaip kiekvienas galime prisidėti prie pasaulio gerovės net ir mažais žingsneliais. Apie tai, kas kasdieniame gyvenime veda tvarumo link ir kaip pakoregavus įpročius galime išgelbėti pasaulį dalinosi lektorės Asta Vaitulevičė, Grėtė Švėgždaitė ir Laura Petruškė.

X