Žymos tvarumas rezultatai:

Projektai
Informaciniai puslapiai
 • DARNI MOKYKLA

  Darnaus vystymosi įgūdžių programa DARNUS DARŽELIS bei DARNI MOKYKLApradeda naująjį veiklos sezoną. Kviečiame tapti šios programos dalyviais.

 • Programa „Darni mokykla“ 2022/2023

  Dėl veiklos ataskaitų teikimo Kaip ir kasmet, mokslo metų pabaigoje kviečiame Programos Darni mokykladalyvius-ir mokyklas, ir darželius- įsivertinti, kaip sekėsi įgyvendinti savopasirengtus darnios įstaigos kūrimo planus.Tam, kad būtų galima apžvelgti pasiekimus ir juos tinkamai įvertinti, prašome“Darnios mokyklos” ir “Darnaus darželio” dalyvius iki 2023 m. liepos 14dienos užpildyti ataskaitos formą.Mokyklų ataskaitos formą prašome pildyti: https://forms.gle/UZ3GXn1uSp8A6qiP6Ikimokyklinio ugdymo įstaigų ataskaitos formą rasite: https://forms.gle/Sc5U71YSC7fhCMGY8Pagal surinktų balų skaičių įstaigos bus įvertintos Žaliuoju, Sidabriniu arbaAuksiniu diplomu. Nesurinkę Žaliąjam diplomui gauti reikalingo minimalausbalų skaičiaus, įstaigos gaus padėkas už dalyvavimą Programoje.Jei kils klausimų - mielai jų laukiame.Sėkmės!

 • Programa „Darni mokykla“ ir „Darnus darželis“ 2023/2024

  „Darni mokykla“ / „Darnus darželis“ – KAS TAI? Darnumas – tai visą įstaigą apimantis požiūris, taikomas ne tik ugdymoturiniui. Jis apima ir visą įstaigos infrastruktūros planavimo ir valdymosistemą.Per mokymo ir kasdienes praktikas vaikai, jaunuoliai rengiami visą gyvenimątrunkančiai darniai gyvensenai.Tai gerosios praktikos modelis, suteikiantis ugdytiniams, jų tėveliams irdarželio / mokyklos personalui konkrečias galimybes prisidėti prie darniosgyvensenos modelio įgyvendinimo, tuo pačiu metu demonstruojant pavyzdį kitomssuinteresuotosioms šalims.

Straipsniai
 • Kokie tvarumo įpročiai gali išgelbėti pasaulį?

  Pastaraisiais metais, kuomet tvarumo ir energijos taupymo problemos yra itin aktualios, svarbu kalbėti apie tai, kaip kiekvienas galime prisidėti prie pasaulio gerovės net ir mažais žingsneliais. Apie tai, kas kasdieniame gyvenime veda tvarumo link ir kaip pakoregavus įpročius galime išgelbėti pasaulį dalinosi lektorės Asta Vaitulevičė, Grėtė Švėgždaitė ir Laura Petruškė.

Naujienos
 • „Kai tvariau – tai ir skaniau!“

  Kai tvariau – tai ir skaniau! Ar šis šūkis teisingas, netrukus išbandys jaunieji mūsų Skanios studijos kulinarai. Taip pat ir tie,ką jie pasikvies į svečius😊

X
Prenumerata