Žymos tvarumas rezultatai:

Projektai
 • Naująjį veiklos sezoną pradeda tvarumo įgūdžių programa „Darni Mokykla“

  Ar Jums rūpi, iš ko gaminami patiekalai darželio ar mokyklos valgyklėlėje? Gal pritrūkote idėjų, kaip temas apie tvarumą – darnų judėjimą, švarų orą – integruoti į matematiką, fiziką ar pasaulio pažinimą? Naująjį, jau aštuntąjį  veiklos sezoną pradeda atsakingumo ir tvaraus elgesio įgūdžių programa „Darni Mokykla“.

Informaciniai puslapiai
 • DARNI MOKYKLA

  Darnaus vystymosi įgūdžių programa DARNI MOKYKLA pradeda naująjį veiklossezoną. Kviečiame tapti šios programos dalyviais.

 • Programa „Darni mokykla“ 2022/2023

  Dėl veiklos ataskaitų teikimo Kaip ir kasmet, mokslo metų pabaigoje kviečiame Programos Darni mokykladalyvius-ir mokyklas, ir darželius- įsivertinti, kaip sekėsi įgyvendinti savopasirengtus darnios įstaigos kūrimo planus.Tam, kad būtų galima apžvelgti pasiekimus ir juos tinkamai įvertinti, prašome“Darnios mokyklos” ir “Darnaus darželio” dalyvius iki 2023 m. liepos 14dienos užpildyti ataskaitos formą.Mokyklų ataskaitos formą prašome pildyti: https://forms.gle/UZ3GXn1uSp8A6qiP6Ikimokyklinio ugdymo įstaigų ataskaitos formą rasite: https://forms.gle/Sc5U71YSC7fhCMGY8Pagal surinktų balų skaičių įstaigos bus įvertintos Žaliuoju, Sidabriniu arbaAuksiniu diplomu. Nesurinkę Žaliąjam diplomui gauti reikalingo minimalausbalų skaičiaus, įstaigos gaus padėkas už dalyvavimą Programoje.Jei kils klausimų - mielai jų laukiame.Sėkmės!

Straipsniai
 • Kokie tvarumo įpročiai gali išgelbėti pasaulį?

  Pastaraisiais metais, kuomet tvarumo ir energijos taupymo problemos yra itin aktualios, svarbu kalbėti apie tai, kaip kiekvienas galime prisidėti prie pasaulio gerovės net ir mažais žingsneliais. Apie tai, kas kasdieniame gyvenime veda tvarumo link ir kaip pakoregavus įpročius galime išgelbėti pasaulį dalinosi lektorės Asta Vaitulevičė, Grėtė Švėgždaitė ir Laura Petruškė.

X
Prenumerata