NAUJIENOS

Pavel Kruk

DJ mokykla (renkama grupė)

DJ mokykla – tai nauji, įtraukūs užsiėmimai jaunimui: DJ‘ams būtinos, fundamentalios žinios, pažintis su muzikos ir garso teorijomis bei praktiniu jų taikymu DJ set’uose bei kompozicijų kūrime.
Renkama grupė. Veiklos pradžia – balandžio 16 d

P A T K P Š S
Antanas Repečka

Gatvės meno dirbtuvės

Gatvės meno dirbtuvėse mokysimės suprasti gatvės meno kūrinius – atskirti meną nuo vandalizmo.
Perprasime stilius bei technikas, sužinosime,  kaip efektingai panaudoti menines priemones, atrasime savo stilių, patys kursime lipdukus, trafaretus, eskizus

P A T K P Š S
Marius Eidrigevičius

Gatvės šokiai „All styles“

„All Styles“ gatvės šokio pamokos skirtos paaugliams ir suaugusiems, kurie nori pažinti skirtingus gatvės šokio elementus, tokius kaip hip-hop, breaking, popping, locking, house, taip pat geriau suvokti savo kūną ir jo valdymą skirtingais ritmais.

P A T K P Š S
Aliaga Mirguseinov

„Anime ir manga“ piešimas

„Anime ir manga“ piešimo būrelyje susipažinsite su japonų kultūra bei jos tradicijomis, kurios yra perteikiamos per unikalią animaciją ir mangos (komiksų) meną.

P A T K P Š S
Gustė Pupkevičienė

Viešasis kalbėjimas

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai, tai balso lavinimo, raiškaus skaitymo, švarios dikcijos ir balso tembro atvėrimo pamokos.

P A T K P Š S
Leontina Zabarauskienė

Kūrybinis rašymas

Kūrybinio rašymo dirbtuvės, tai vieta, kur ugdysite kūrybinį mąstymą, raštingumą, perprasite žodžio valdymo technikas ir suprasite žodžio bei istorijos pasakojimo galią.

P A T K P Š S
Povilas Tumilevičius

„Beatbox“ vokalinė perkusija (renkama grupė)

„Beatbox“ vokalinės perkusijos muzikos būrelis skirtas vaikams ir paaugliams, norintiems išmokti ir praktikuoti „beatbox“ muzikos meną. Tai ne tik muzikinis užsiėmimas, bet ir puikus būdas ugdyti kūrybiškumą, skatinti ritmo jausmą ir lavinti muzikinius įgūdžius.
Renkama grupė. Veiklos pradžia – balandžio 24 d.

P A T K P Š S
Daiva Ingrida Griškevičiūtė

Džiaugsmo laboratorija

Džiaugsmo laboratorija, tai vieta, kur kūrybinių žaidimų, meditacijų, diskusijų, piešimo ir kitų veiklų pagalba bus ugdomos pasitikinčios savimi, socialiai atsakingos ir kūrybingos asmenybės.

P A T K P Š S
Sonia Hernandez

Ispanų kalba

Mokykitės ispanų kalbą su mokytoja iš Kubos! Ispanų kalba, kuri tampa vis populiaresnė Lietuvoje, pravers keliaujant, o taip pat leis pažinti ispanų kultūrą bei papildyti savo užsienio kalbų žinias.

P A T K P Š S
Silvestras Polinauskas

Kino kursai

Kino kursuose pasinersite į visus šešius filmo kūrimo etapus – nuo idėjos iki sumontuoto filmo. Kiekviename etape pažinsite kūrybinę darbo eigą bei atliksite praktines užduotis padėsiančios pasiekti galutinį rezultatą – trumpametražį filmą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata