Naujienos

Per Vilniaus gimtadienį užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas

Pasiekėme rekordą! Sausio 25 d. mūsų baseine „Rekordų akademija“ užfiksavo naują Lietuvos rekordą – 700 šuolių į vandenį nuo tramplinų „kregždute“ per 24 minutes ir 3 sekundes. Šis rekordas – dovana Vilniui, simboliniu „kregždučių“ skaičiumi pagerbiant miestą jo įkūrimo sukakties proga.

Atostogos – stovyklų metas!

Atostogos – stovyklų metas! Kai užtenka laiko panardyti ne tik po baseiną, bet ir po pasaulio komiksus.

Per Vilniaus gimtadienį SVJC šuolininkai sieks Lietuvos rekordo

Sveikiname Vilnių su 700-uoju gimtadieniu ir dovanojame renginį „700 kregždučių Vilniui“, kurio metu sieksime oficialaus Lietuvos rekordo, tai yra daugiausiai šuolių į vandenį nuo tramplino kregždute per 1 valandą. Tokio pobūdžio rekordo bus siekiama pirmą kartą.

Antram gyvenimui prikelti vaikų darbeliai virto dovanomis

Pradžiuginti artimą gali būti visai paprasta. Pasitelkus kūrybiškumą, mažiau naudojamos priemonės, medžiagos, daiktai gali atgimti ir virsti naudingais, puošniais bei reikalingais kažkam kitam. Vilniaus vaikai, konkurso-akcijos „Prikelk daiktą antram gyvenimui“ dalyviai, visą gruodį kūrė dovanas bičiuliams, kaimynams ar tiems, ką tiesiog norėjo pradžiuginti.

Kviečiame plaukti! Laisvos vietos baseinuose

Kviečiame mokytis plaukti. Startavo naujos sekmadieninės vaikų plaukimo grupės bei naujos mažylių plaukimo su tėveliais grupės. Taip pat turime laisvų vietų nuo rugsėjo startavusiuose mokymo plaukti ir plaukimo užsiėmimuose.

Vilnius 700: kviečiame į renginius!

Kviečiame į Sostinės gimtadienio renginius – varžybas, pasirodymus, parodas – kuriuos organizuoja Sostinės vaikų ir jaunimo centras.

NAUJIENA! Linksmosios natelės

Linksmosios natelės, tai muzikos mylėtojų būrelis, kuriame vaikučiai mokysis dainuoti ansamblyje, lavins balsą ir klausą, ugdys ritmo pojūtį, po truputėlį išmoks atsikratyti scenos baimės, kurs smagiausius pasirodymus, o svarbiausia, linksmai leis laiką!

Kviečiame į 700 minučių trukmės mokymų maratoną

700 metų Vilniui – 700 minučių trukmės mokymų maratonas mokytojams. Startas – sausio 5 d. 8 val. ryto. Tai 27–-ios viena po kitos sekančios edukacijos įvairiausiomis temomis – nuo profesinių įgūdžių iki gyvenimo būdo subtilybių.

Intensyvūs plaukimo kursai per žiemos atostogas

Gruodžio 27–30 d. ir sausio 2–6 dienomis vyks plaukimo tobulinimo kursai vaikams. Kviečiame prisijungti prie plaukikų gretų. :)

SVJC darbo laikas švenčių laikotarpiu

Sostinės vaikų ir jaunimo centro darbo laikas švenčių laikotarpiu

X