Naujienos

Per Tėvo dieną nedirbsime!

Mieli Bičiuliai, per Tėvo dieną (06.04), sekmadienį, nedirbsime.

Menų edukacijos per vasaros atostogas

Menų edukacijos per vasaros atostogas

Vasaros atostogos plaukimui – ne riba!

Birželio 19 d. – liepos 14 d. Centro baseinuose centre vyks mokymo plaukti ir plaukimo tobulinimo kursai vaikams bei jaunimui, taip pat mažyliams kartu su tėveliais. Kviečiame sužinoti daugiau. :)

Tarptautinę vaikų gynimo dieną kviečiame į edukacijų ir muzikos festivalį

Birželio 1-ąją kviečiame švęsti drauge. Edukacijų ir muzikos festivalyje „Laimingas aš“ vyks daug jaukaus veiksmo: edukaciniai užsiėmimai moksleiviams, taip pat filmo peržiūros, orientaciniai iššūkiai, šokio performansas, meninės instaliacijos kūrimas, muzikos žvaigždžių koncertas.

Papildoma informacija dėl vasaros stovyklų

Įgyvendiname vaikų vasaros poilsio programą ir kviečiame vaikus, turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių ar esančius iš jautresnės socialinės situacijos stovyklose pramogauti pigiau.

Gegužės mėnesio džiaugsmai

Gegužės mėnesį turėjome saują renginių, kuriuose mūsų dalyviai šauniai pasirodė.

Kviečiame 5–12 m. vaikus į KIVI vokalo studijos perklausas

Vokalinė studija KIVI skelbia naujų, 5–12 m. narių perklausas. Jų metu visi norintys galės išmėginti save dainavime ir prisiliesti prie KIVI studijos veiklos.

Balandžio mėnesio džiugesiai

Balandį džiaugiamės pavasariškais mūsų dalyvių pasiekimais, laimėjimais ir šauniais rezultatais šokių ir muzikos srityse. Breikas – „Vilniaus Breiko Lyga vol.8“, flamenko ir baleto studijos – „Spring in Prague 2023“, „Ugnelė“ – „Birštonas fest 2023“, „KIVI Junior“ – „Golden Voices of Montserrat“.

Kviečiame plaukti! Laisvos vietos baseinuose ir antrokų mokymas plaukti

Kviečiame mokytis plaukti! Turime laisvų vietų mokymo plaukti ir plaukimo užsiėmimuose Mažajame ir didžiajame baseinuose.

Vasaros stovyklos: ką rinksitės šiemet?

Ar jau sugalvojote, kaip padėsite savo vaikams per vasaros atostogas atsigriebti už tą nuovargį, patirtą per visą amžinybę trukusius mokslo metus? Į pagalbą Jums – 10 vasaros stovyklų!

X
Prenumerata