Naujienos

Sveikiname auksinius mūsų plaukikus

Didžiuojamės, džiaugiamės ir sveikiname šauniuosius mūsų plaukikus, puikiai pasirodžiusius tarptautinėse varžybose!

Seime – vaikų piešinių paroda Europos kalbų dienai paminėti

Rugsėjo 26 d., Seimo lankytojų centre (Gedimino pr. 60) atidaryta vaikų ir jaunuolių iliustracijų konkurso, skirto Europos kalbų dienai paminėti, įspūdingiausių darbų paroda. Ji tęsis iki spalio 17 d. Kviečiame apsilankyti.

Tiesus kelias į taisyklingą laikyseną – tautinis šokis!

Pats sveikiausias žmogaus kūnui – tautinis šokis, – įsitikinusi šokėja, choreografė, pedagogė, tautinių šokių ansamblio UGNELĖ vadovė Ligita Didžiulienė, – dėl savo derėjimo su anatomine žmogaus sandara.

Informacija NVŠ krepšelio gavėjams

Bičiuliai, ir šiais, 2022-2023 mokslo metais turėsite galimybę pasinaudoti valstybės skiriamu neformaliojo vaikų švietimo krepšeliu (20 Eur/mėn.) veikloms iš dalies finansuoti. Rugsėjo 16 dieną, penktadienį, pradedame registraciją valstybės skiriamam NVŠ krepšeliui gauti.

Išjungiama sauna

Nuo rugsėjo 8 dienos (ketvirtadienio) dėl išaugusių elektros energijos išlaidų Sostinės vaikų ir jaunimo centre išjungiama sauna.

AČIŪ, kad aplankėte mus Vilniaus sporto festivalyje

Rugsėjo 2–4 d. dalyvavome Vilniaus Sporto festivalyje.

Kviečiame į perklausas

Norėtumėte mokytis dainuoti ir sukate galvą, kurią gi vokalo studiją pasirinkti? Dalyvaukite perklausose ir išsibandykite kelias!

Iliustracijų konkursas Europos kalbų dienai paminėti

Artėjant Europos kalbų dienai, kurią minėsime 21-ąjį kartą, kviečiame iliustruoti užsienio kalba parašytus kūrinius ir dalyvauti konkurse.

Hip-hop šokis, teatro improvizacija ir kitos naujos veiklos SVJC

Džiaugiamės pranešdami, kad nuo rugsėjo didiname gretas ir į savo būrį priimame naujų būrelių! Kviečiame susipažinti :) Informcija nuolat pildoma.

Nuo liepos 18 d. kviečiame rinktis būrelius naujiems mokslo metams

Būrelius naujiesiems mokslo metams kviečiame rinktis jau nuo pirmadienio, liepos 18 dienos.

X