Naujienos

NVŠ krepšelis – nuo 2024 kovo 1 d.

Nuo kovo 1 dienos iki 21 dienos imtinai vykdysime registraciją valstybės skiriamam NVŠ krepšeliui gauti nuo 2024 metų kovo mėnesio.

70 metų – 7 koncertai vilniečiams ir miesto svečiams

2024-ieji – tautinio šokio ansamblio „Ugnelė“ jubiliejiniai metai. Pavasarį ir vasarą 70 metų jubiliejų švenčianti  „Ugnelė“ rengia 7 atvirus pasirodymus sostinės  skveruose, aikštėse, parkuose bei kitose viešosiose vietose.

Baleto studija „Tip Toe“ kviečia į premjerą!

„Hobiverse“ baleto studija „Tip Toe“ kviečia į premjerą! 2 šokio spektakliai „Kas aš“ ir „Alisa stebuklų šalyje“ – jau kovo 17 d. 18 val. Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre, T. Kosciuškos g. 11, Vilniuje

Nauji būreliai!

Pristatome, kokios naujos veiklos jūsų laukia. Kviečiame jungtis į kūrybines, sporto, muzikos ir įvairias kitas veiklas vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems.

Atostogos – stovyklų metas!

Kad marios  laisvo laiko, be pamokų, namų darbų, ankstyvo kėlimosi rytais, neprailgtų, vasario 19–21 d. atostogaujančius vaikus kviečiame į stovyklas.

Telkiame pajėgas ir kuriame „Saugią vaikystę“ drauge!

Sunkūs pokyčiai nepraeina be pėdsako. Dėl patiriamo nesaugumo, moksleiviai sunkiai tvarkosi su emocijomis, nerimu. Kad atkreipti tėvų, pedagogų dėmesį į pavojus bei rasti veiksmingas prevencines priemones - rengiame mokymų cikla SAUGI VAIKYSTĖ.

Varžybos – daugiau nei medaliai!

Didžiajame „Hobiverse“ baseine vyko „Šuolių į vandenį vaikų žiemos pirmenybės“. Jau tradiciniu tapusiame renginyje, jaunieji sportininkai išbandė savo jėgas šuoliuose nuo 1 m tramplino.

Gera žinia: didinama parama NVŠ veikloms

Vilniaus miesto savivaldybė palaipsniui didina neformaliojo vaikų švietimo krepšelį.

„Leonardo pamokėlės“ kviečia moksleivius!

Moksleivių klasės kviečia atsinaujinę „Leonardo pamokėlės“ ! ​​​​​​​„Hobiverse“ baseine teoriškai ir praktiškai, diskutuodami, žaisdami ir eksperimentuodami, sužinosite, kaip saugiai elgestis vandenyje.

Žiemos atostogos – plaukimui ne riba!

Vasario 19, 20, 21, 22 ir 23 dienomis vyks plaukimo tobulinimo bei pažintiniai šuolių į vandenį kursai vaikams. Kviečiame prisijungti prie plaukikų gretų. :)

X
Prenumerata