Naujienos

Kviečiame įmones pasitikti šventes „Hobiverse“ baseine!

Kviečiame įmones pasitikti šventes „Hobiverse“ baseine!

Būrelių naujienos! (Atnaujinta)

Pristatome, kokios naujos veiklos jūsų laukia. Kviečiame jungtis į kūrybines, sporto, muzikos ir įvairias kitas veiklas vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems.

Informacija NVŠ krepšelio gavėjams

Šiais, 2023-2024 mokslo metais kviečiame pasinaudoti valstybės skiriamu neformaliojo vaikų švietimo krepšeliu (20 Eur/mėn.) veikloms iš dalies finansuoti.

Eismo ribojimai Konstitucijos prospekte

Dėl lapkričio 25 d. vyksiančio karinės technikos parado, Konstitucijos prospekte bei apylinkėse 21–26 dienomis bus ribojamas pėsčiųjų ir transporto eismas.

Išbandykite save išgyvenimo vandenyje edukacijoje

Susipažinkite su tykančiais pavojais vandenyje ir saugioje aplinkoje, „Hobiverse“ baseine, praktinių simuliacijų pagalba mokykitės susidoroti su stresu bei priimti racionalius sprendimus, padėsiančius išgyventi.

Vilniaus savivaldybės apklausa

Vilniaus m. savivaldybė, siekdama paslaugų skaidrumo ir kokybės gerinimo savo įmonėse, vykdo klientų, lankytojų, naršytojų apklausą.

Kalėdinės edukacijos: kad pasirengimas šventėms neprailgtų

Į švenčių laukimą kviečiame nerti drauge! Laukia smagios kalėdinės kūrybinės dirbtuvės, naktinis plaukimas, žiemos žygis Vingio miške.

Kodėl Vilnius imasi optimizuoti neformaliojo švietimo ir ugdymo įstaigas?

Vilniaus savivaldybei ėmus reorganizuoti vaikų neformaliojo švietimo įstaigas, atsirado nuogąstaujančiųjų, kad vaikams nevyks užsiėmimai ar jų kaina išaugs. Reaguojant į gyventojų susirūpinimą, savivaldybės specialistai pateikia atsakymus į dažniausius klausimus.

Rudens džiugesiai

Džiaugiamės mūsų ugdytinių ir pedagogų pasiekimais, laimėjimais ir įspūdžiais, įvykusiais per rudenį.

„Tavo galių visatos“ – „Hobiverse“ socialinė iniciatyva skatinanti įtraukumą

Visą rudenį „Hobiverse“ dovanoja įtraukumą skatinančias kūrybines, sportines veiklas ar koncertines edukacijas įvairioms socialinėms Vilniaus organizacijoms. Taip dedame žingsnį tvarios bendruomenės link, atveriantį kiekvieno žmogaus galimybes ir skatinantį kurti savo istoriją.

X
Prenumerata