Naujienos

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Kviečiame pasidalinti savo patirtimis apie „Hobiverse“ užsiėmimus, paslaugų ir aptarnavimo kokybę, infrastruktūros pokyčius. Užtruksite tik apie 3–4 minutes, o mums suteiksite vertingos informacijos, kurią panaudosime planuodami augimą ir pokyčius.

Kviečiame drauge kurti Rudens mozaiką iš Miesto daržo gėrybių

Kviečiame drauge iš miesto darže užaugusių gėrybių kurti Rudens mozaiką

„Tavo galių visatos“ – „Hobiverse“ socialinė iniciatyva skatinanti įtraukumą

Visą rudenį „Hobiverse“ dovanoja įtraukumą skatinančias kūrybines, sportines veiklas ar koncertines edukacijas įvairioms socialinėms Vilniaus organizacijoms. Taip dedame žingsnį tvarios bendruomenės link, atveriantį kiekvieno žmogaus galimybes ir skatinantį kurti savo istoriją.

Mėgstate piešti? Dalyvaukite iliustracijų konkursas Europos kalbų dienai paminėti

Artėjant Europos kalbų dienai, jaunuosius kūrėjus iš mokyklų, darželių, būrelių kviečiame dalyvauti užsienio kalbomis parašytų kūrinių Iliustracijų kūrimo konkurse.

Pirmi užsiėmimai rugsėjo mėn. – nemokami!

Neapsisprendžiate ar tiesiog nežinote, kurią veiklą ar būrelį rinktis? Ateikite ir išbandykite norimas veiklas nemokamai!

Rudens pradžioje Informacinis centras dirbs ilgiau!

Hobiverse Informacinis centras rugsėjo–spalio mėnesiais dirbs ir šeštadieniais, 10.00–14.00 val.

Informacija NVŠ krepšelio gavėjams

Šiais, 2023-2024 mokslo metais kviečiame pasinaudoti valstybės skiriamu neformaliojo vaikų švietimo krepšeliu (20 Eur/mėn.) veikloms iš dalies finansuoti. .

Kas naujo laukia nuo rudens?

Jau galite registruotis į būrelius naujam sezonui! Pristatome, kokios naujos veiklos jūsų laukia nuo rudens.

Atsinaujiname! Keičiame pavadinimą, plečiame veiklą

Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad atsinaujiname! Keičiame pavadinimą – tampame „Hobiverse“ (Hobby Universe arba hobių / veiklų visata).

Aplankykite mus Vilniaus sporto festivalyje

Rugsėjo 1–3 d. dalyvaujame Vilniaus Sporto festivalyje Lukiškių aikštėje. Parengėme daug smagių edukacijų, prizų-siurprizų ir laukime Jūsų.

X
Prenumerata