Dažnai užduodami klausimai

 • Ar galiu savo vaikui sudaryti būrelio sutartį internetu?

  Taip, skiltyje www.svjc.lt/bureliai pasirinkite pageidaujamą būrelį ir, jei šalia būrelio pavadinimo matote mygtuką „Pirkti“, galite sudaryti sutartį internetu. Peržiūrėkite filmuotą medžiagą apie ugdomosios veiklos įsigijimą nuotoliniu būdu.

  https://www.youtube.com/watch?v=MXFDKhhQJ8g
 • Kodėl paspaudus mygtuką „Stoti į eilę“ matau pranešimą, kad eilė jau perpildyta?

  Laukiančiųjų sąrašo ilgis yra ribotas, nes jis yra formuojamas tik vienam mokslo metų sezonui.

 • Įrašiau vaiką į laukiančiųjų eilę, kodėl nesulaukiau kvietimo sudaryti sutartį?

  Sudaryti sutartį kviečiame tik tada, kai Jūsų pasirinktoje grupėje atsilaisvina vieta ir ateina Jūsų rezervinė eilė.

 • Kodėl laukiančiųjų eilė neperkeliama į kitus mokslo metus?

  Laukiančiųjų eilės neperkeliame į kitus metus, nes per metus pasikeičia vaiko amžius, dėl ko tenka rinktis naujas grupes. Taip pat keičiasi klientų galimybės lankyti anksčiau pasirinktą būrelį numatytu tvarkaraščiu ir kita.

 • Ką daryti, jei vaikas susirgo ir laikinai negali lankyti užsiėmimų?

  Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

 • Kaip nutraukti Ugdomosios veiklos sutartį?

  Sutartis anksčiau termino gali būti nutraukiama tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį galite informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. p. [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinę dieną. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, o iki pat jo pabaigos – paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

 • Ar nutraukus sutartį, bus kompensuota už nelankytus užsiėmimus?

  Už nelankytus užsiėmimus kompensuojama tik pateikus prašymą sustabdyti paslaugų teikimą (žr. klausimą „Ką daryti, jei vaikas susirgo ir laikinai negali lankyti užsiėmimų?“).

 • Kaip prisijungti prie SVJC savitarnos?

  SVJC interneto svetainės viršutiniame dešiniajame kampe spauskite mygtuką „Savitarna“. Prisijungę prie savitarnos, matysite savo paslaugų sutartis, sąskaitas, vaiko lankomumą. Siekiant užtikrinti asmens duomenų apsaugą, prisijungdami prie paskyros pirmą kartą, savo tapatybę turėsite patvirtinti naudodami Elektroninius valdžios vartus. Peržiūrėkite filmuotą medžiagą apie pirmą prisijungimą prie SVJC savitarnos.

  https://youtu.be/GR6osaiQjh8
 • Ar SVJC būreliai finansuojami NVŠ krepšelio lėšomis?

  Taip, SVJC dalyvauja NVŠ programoje, pagal kurią akredituotoms veikloms gali būti skirtas NVŠ krepšelis – 20 arba 25 Eur/mėn. kompensacija (nuo 2024 m. balandžio mėn. - visoms akrediuotoms veikloms – 25 Eur/mėn.) Jei turite galiojančią sutartį 1–12 klasių moksleiviui, susipažinkite su aktualia informacija ir užsiregistruokite čia: www.Svjc.lt/nvs-krepselis.

 • Kur, atvykus į baseiną, tėtis gali padėti persirengti mažametei dukrai arba mama mažamečiam sūnui?

  Mergaičių ir berniukų persirengimo kambarių pradžiose yra uždaros kabinos, kurios skirtos būtent tokiems atvejams. Mergaičių kambario kabina be eilės turi teisę naudotis mažametę mergaitę atlydėjęs tėtis, o berniukų kambario kabina skirta berniuką atlydėjusiai mamai.

 • Ar vyksta būreliai per mokinių atostogas?

  Taip, per mokinių rudens, žiemos ir pavasario atostogas dirbame įprastai, t. y. visi užsiėmimai vyksta pagal tvarkaraštį.

 • Ar vyksta būreliai šventinėmis dienomis?

  Valstybinių švenčių dienomis nedirbame. Apie SVJC nedarbo dienas informuojame skiltyje „Naujienos“ ir „Darbo laikas“.

 • Kur rasti pamestus daiktus?

  Lankytojų palikti ir vėliau kitų lankytojų arba Centro darbuotojų surasti daiktai saugomi 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų. Sveikatingumo komplekse surasti daiktai saugomi pas administratores; kitose „Hobiverse“ patalpose – pas apsaugą.

 • Kaip užsiprenumeruoti SVJC naujienlaiškį?

  Įėję į betkurį kitą, išskyrus pagrindinį, svjc.lt svetainės puslapį, rasite naujienlaiškio ikoną. Pavyzdžiui, spauskite „Tinklaraštis“ ir apačioje dešinėje atsiras naujienlaiškio ikona. Ją spustelėjus galėsite rinktis, kurį naujienlaiškį – labiau orientuotą lankytojams ir tėvams ar mokytojams, o gal abu, norėsite prenumeruoti.

 • Per kiek laiko atsakoma į raštu pateiktus klausimus, užklausas?

  Stengiamės atsakyti kiek įmanoma greičiau, bet jūs neturėsite laukti ilgiau nei 5 darbo dienas.

X
Prenumerata