Atgal

Animacija

Animacija

Animacija – tai animacinių filmų studija, kurioje išbandysite savo kūrybines jėgas. Čia turėsite unikalią galimybę sukurti savo autorinį filmuką nuo pat pradžių iki pabaigos!

Pradedant nuo paprasčiausios animacijos iš objektų, raidžių, iš karto kursite trumpus animacinius filmukus. Žingsnis po žingsnio, pasitelkiant vaizdo kamerą, mokysitės išjudinti vaizdus ir pereiti prie sudėtingesnių kompiuterinių programų.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Animacijos studija II gr. / 10–18 metų / Tr

Kodas: 08-015

Laikas: 18:10

Vadovai: Algimantas Žadeikis

Animacijos studija I gr. / 10–18 metų / Pr, Tr

Kodas: 08-017

Laikas: 16:30

Vadovai: Algimantas Žadeikis

Animacijos studija III gr. / 10–18 metų / Pr

Kodas: 08-050

Laikas: 18:00

Vadovai: Algimantas Žadeikis

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Animacijos studija II gr.

Kodas:

08-015

Amžiaus grupė:

10–18 metų

Užsiėmimo laikas:

Trečiadienis: 18:10 - 19:40

Vieta: 319 kab.

Būreliui vadovauja:

Algimantas Žadeikis

Kaina:

35.00 Eur/mėn

Vadovas

Algimantas Žadeikis

Neformaliojo švietimo mokytojas, nuo vaikystės sužavėtas menų, komiksų, filmų, kompiuterinių žaidimų kultūra, aštuonis metus dailės pagrindus lavino Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, o ją baigęs – mokslus tęsė multimedijos dizaino srityje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Čia Algimantas susipažino su interaktyviaisiais menais ir pasitelkęs visą patirtį, ėmė mokyti kitus šiuolaikinės iliustracijos ir komiksų!

Ką veikiame užsiėmime?

 • Susipažįstame su animacijos istorija.
 • Sužinome apie animacinio filmo idėjas, scenarijus, dizainus, aplinkos ir personažų eskizus, kadruotę (komiksų piešimą).
 • Susipažįstame su animacijos pagrindais (mechaninio judesio piešimas, biomechaninio judesio sukūrimas, veikėjų atgaivinimas, charakterių kūrimas, aplinkos atmosferos sukūrimas).
 • Sužinome apie animacijos kūrimo technologijas (pieštinės animacijos, plokščių marionečių, lėlinės animacijos, smėlio animacijos, tapybinės animacijos kūrimo būdai).
 • Kuriame animacinius filmukus.

Tai įdomu

 • Animacija apjungia daug meno sričių, daug vaizdavimo technikų nuo plastinės iki kompiuterinės animacijos. Tai idėjų, tikslų generavimas, scenarijaus kūrimas, darbas su vaizdu, garsu, apšvietimu.
 • Studijoje pirmiausia dirbame savarankiškai, o po to apjungiame bendras jėgas ir imamės didesnių, bendrų projektų įgyvendinimo.

Kokios priemonės reikalingos?

 • Automatiniai pieštukai su įdedamomis grafitinėmis šerdelėmis (mikrografai): 0,9 mm ir 0,5 mm storio.
 • Spalvotų pieštukų ir flomasterių rinkinys. 
 • Juodi, skirtingo storio markeriai. 
 • Trintukas ir drožtukas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė