Drabužių dizainas ir modeliavimas

Drabužių dizaine ir modeliavime mokomės įverti siūlą, užrišti mazgą, aptariame saugų elgesį su mūsų veikloje naudojamomis priemonėmis ir tada sugalvojame, ką norėsime siūti. Išmokstame pasidaryti brėžinius, iškarpas, patys kerpame, patys siuvame. Drabužių dizaino ir modeliavimo vadovės dėmesį skiria kiekvienam individualiai: padeda, paaiškina ir padrąsina.

Ką veikia suaugusieji? Susipažįsta su siuvimo terminais, mokosi atpažinti audinius, mokosi sumodeliuoti ir pasisiūti tai, ką sukuria, gauna individualias konsultacijas stiliaus klausimais.

 • Vadovai
  Liuda Bulotienė

  šio būrelio vedimą nevadina darbu. Jai tai gyvenimo būdas ir didžioji gyvenimo meilė. Jau 23 metus Liuda ir drabužių dizainas bei modeliavimas yra neišskiriami draugai. Liuda Bulotienė yra baigusi Vilniaus lengvosios pramonės kolegiją ir įgijusi siuvinių technologės specialybę. Save apibūdina kaip kūrybišką ir reiklią profesionalę.

 • Vadovai
  Rūta Pateckienė

  geriausiai jaučiasi kurdama ir savo idėjas įgyvendindama praktiškai! Rūta yra prekės ženklo „mielu.lt“ ir „Rūtos Artelės“ įkūrėja, pati siuva pagal individualius užsakymus ir mielai šio amato moko kitus – sėkmingai organizuoja siuvimo kursus pradedantiesiems bei įgudusiems siuvėjams.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažįstame su siuvimo priemonėmis ir jų saugiu naudojimu.

Mokomės pasidaryti brėžinius arba naudotis / prisitaikyti jau turimus.

Mokomės parengti iškarpas ir kirpti audinius.

Pasiruošiame siuvimui, apdailiname audinius, siuvame.

Tai įdomu

 • Dalis lankiusių būrelį šią veiklą pasirinko kaip savo gyvenimo profesiją.
 • Mokydamiesi siūti daug bendraujame, argumentuojame ir įtikinėjame.
 • Čia ne mokykla, mes beveik nieko nerašome. Mokomės tik per patyrimą.
 • Pasirodo, kerpant audinį tenka nugalėti daug baimių. Jas įveikus, labiau pasitikima savimi, išmokstama būti savarankišku.

Kokios priemonės reikalingos?

Būrelis turi visas reikalingas priemones, įskaitant ir siuvimo mašinas bei overlokus. Tačiau, be abejo, kiek įgudus siūti, norėsis įsigyti savų audinių, prie jų tinkamų siūlų ar kitų priemonių.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Anna Pavlova

Japonijos šiuolaikinis menas

Drožkite pieštukus, nes Japonijos šiuolaikinis menas jau čia! Ne paslaptis, kad japoniška animacija ir komiksai – vieni geriausių pasaulyje. Tai meistriškai sukurti personažai ir jų pasauliai, sugalvotos iki smulkmenų istorijos, nuostabiai nupiešti šedevrai turintys savyje tai, ko negali perteikti joks tradicinis kinas!

P A T K P Š S
X
Prenumerata