Atgal

Drabužių dizainas ir modeliavimas

Drabužių dizainas ir modeliavimas

Drabužių dizaine ir modeliavime mokomės įverti siūlą, užrišti mazgą, aptariame saugų elgesį su mūsų veikloje naudojamomis priemonėmis ir tada sugalvojame, ką norėsime siūti. Išmokstame pasidaryti brėžinius, iškarpas, patys kerpame, patys siuvame. Drabužių dizaino ir modeliavimo vadovės dėmesį skiria kiekvienam individualiai: padeda, paaiškina ir padrąsina.

Ką veikia suaugusieji? Susipažįsta su siuvimo terminais, mokosi atpažinti audinius, mokosi sumodeliuoti ir pasisiūti tai, ką sukuria, gauna individualias konsultacijas stiliaus klausimais.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Laisvų vietų

Amžius

Savaitės diena

Vadovas

Drabužių dizainas I gr. / 10–18 metų / Pr, Tr

Kodas: 08-041

Laikas: 15:00

Vadovai: Liuda Bulotienė

Drabužių dizainas II gr. / 10–18 metų / An, Kt

Kodas: 08-042

Laikas: 15:00

Vadovai: Emilija Vansytė

Drabužių dizainas III gr. / 10–18 metų / An, Kt

Kodas: 08-043

Laikas: 17:25

Vadovai: Emilija Vansytė

Drabužių dizainas II gr. / 10–18 metų / Pr, Tr

Kodas: 08-044

Laikas: 17:25

Vadovai: Liuda Bulotienė

Drabužių dizainas IV gr. / 10–18 metų / Pn

Kodas: 08-045

Laikas: 14:30

Vadovai: Emilija Vansytė

Drabužių dizainas V gr. / 10–18 metų / Pn

Kodas: 08-046

Laikas: 16:50

Vadovai: Emilija Vansytė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Drabužių dizainas I gr.

Kodas:

08-041

Amžiaus grupė:

10–18 metų

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 15:00 - 17:15

Vieta: 308 kab.

Trečiadienis: 15:00 - 17:15

Vieta: 308 kab.

Būreliui vadovauja:

Liuda Bulotienė

Kaina:

55.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Vadovai

 • Liuda Bulotienė

  Šio būrelio vedimą nevadina darbu. Jai tai gyvenimo būdas ir didžioji gyvenimo meilė. Jau 23 metus Liuda ir drabužių dizainas bei modeliavimas yra neišskiriami draugai. Liuda Bulotienė yra baigusi Vilniaus lengvosios pramonės kolegiją ir įgijusi siuvinių technologės specialybę. Save apibūdina kaip kūrybišką ir reiklią profesionalę.

 • Emilija Vansytė

  Kostiumų dizainerė, performansų kūrėja. Domisi mitologija, pasakų sekimo tradicijomis, natūralių gamtos reiškinių aiškinimų istorijomis, kolektyvine pasąmonė, sapnų aiškinimu, reikšmėmis. Jos stilius tamsus, magiškas paslaptingas, o ir savo darbuose iliustruoja kasdienius stebuklus, kurie gyvenimuose pasireiškia kaip vaikystės istorijos, prietarai, posakiai, asmeniniai mitai. Be drabužių dizaino pamokų jaunimui Emilija dar siuvu drabužius pagal individualius užsakymus ir kuria kostiumus grupėms, vaizdo klipams, pasirodymams.

Ką veikiame užsiėmime?

 • Susipažįstame su siuvimo priemonėmis ir jų saugiu naudojimu.
 • Mokomės pasidaryti brėžinius arba naudotis / prisitaikyti jau turimus.
 • Mokomės parengti iškarpas ir kirpti audinius.
 • Pasiruošiame siuvimui, apdailiname audinius, siuvame.

Tai įdomu

 • Dalis lankiusių būrelį šią veiklą pasirinko kaip savo gyvenimo profesiją.
 • Mokydamiesi siūti daug bendraujame, argumentuojame ir įtikinėjame.
 • Čia ne mokykla, mes beveik nieko nerašome. Mokomės tik per patyrimą.
 • Pasirodo, kerpant audinį tenka nugalėti daug baimių. Jas įveikus, labiau pasitikima savimi, išmokstama būti savarankišku.

Kokios priemonės reikalingos?

Būrelis turi visas reikalingas priemones, įskaitant ir siuvimo mašinas bei overlokus. Tačiau, be abejo, kiek įgudus siūti, norėsis įsigyti savų audinių, prie jų tinkamų siūlų ar kitų priemonių.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė