Flamenko „Solea“

Flamenko – tradicinis ispanų šokių stilius, kuriame slypi pietietiškas temperamentas, energija ir fantazija. Užsiėmimų metu mokysitės šio ir kitų populiariausių Ispanijos šokių, kursite kompozicijas, įsisavinsite plojimų (compasa) ir trepsėjimo (sopateo) technikas.

Dėmesio! Į pažengusių grupes priimami tik praėjusiais metais lankiusieji užsiėmimus.

Flamenko „Solea“
Kodas: 01-020
34.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 17:40 - 19:10 Žalioji salė Natalija Kovaliova
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:10 - 19:40 Žalioji salė Natalija Kovaliova
Flamenko „Solea“
Kodas: 01-021
34.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 19:20 - 20:50 Žalioji salė Natalija Kovaliova
Trečiadienis
Trečiadienis 19:20 - 20:50 Žalioji salė Natalija Kovaliova
Flamenko „Solea“
Kodas: 01-028
34.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 19:20 - 20:50 Žalioji salė Natalija Kovaliova
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 19:50 - 21:20 Žalioji salė Natalija Kovaliova
 • Vadovai
  Natalija Kovaliova

  Sankt Peterburgo valstybinio kultūros instituto absolventė, baletmeisterė-choreografė, daug metų šokusi ansamblyje „Lietuva“ bei Andželikos Cholinos spektakliuose. Natalija jau daugiau kaip 20 metų šokio paslapčių moko vaikus, jaunimą ir suaugusius, stato spektaklius ir šokių šou.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas

Ką veikiame užsiėmime?

Gimnastika su flamenko elementais

Pagrindinių pozicijų mokymasis ir kartojimas

Šokių judesių mokymasis ir kartojimas

Teisingas rankų, kojų, nugaros „pastatymo“ mokymasis

Tai įdomu

 • Flamenko užsiėmimų lankytojai – paprasti, draugiški, kūrybiški, muziką mylintys žmonės.
 • Šio šokio metu pamiršite dienos rūpesčius ir atsipalaiduosite nuo jų.
 • Skirtingo amžiaus ir labai skirtingų profesijų lankytojai mielai draugauja ir bendrauja tarpusavyje.

Kokios priemonės reikalingos?

Koncertuojame jau daug metų, todėl mielai dalinamės turimais kostiumais. Norintieji gali įsigyti savo kostiumus.

Rekomenduojama įsigyti ir dėvėti asmeninius šokio batelius.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Oksana Gurieva

„Cheerleading“ šokių pamokos (ukrainiečių kalba)

„Cheerleading“ Sostinės vaikų ir jaunimo centre tai šokio užsiėmimai, leidžiantys geriau pažinti tikrąsias savo kūno judėjimo galimybes.

P A T K P Š S
Ainė Juzėnaitė

Sportiniai šokiai

Sportiniai šokiai – tai ne tik šokiai, tai – gyvenimas. Čia visapusiškai susipažinsite su sportiniais šokiais (klasikiniais ir Lotynų Amerikos) ir dalyvausite smagiose varžybose. Taip pat mokysitės jausti įvairias emocijas per judesį, formuosite estetikos suvokimą, lavinsite laikyseną, tvarką, bendravimo įgūdžius, ugdysite pasitikėjimą savimi bei savo jėgomis!

P A T K P Š S
X
Prenumerata