Atgal

Gatvės meno dirbtuvės

Gatvės meno dirbtuvės

Gatvės meno dirbtuvės – tai vaikams, jaunimui, suaugusiems skirti kūrybiniai užsiėmimai, kuriuose išmoksime suprasti ir kurti gatvės meną. Pažinsime šios meno rūšies stilius ir ilgainiui atrasime savąjį; įvaldysime atlikimo technikas; kursime lipdukus, trafaretus, eskizus.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

(2023/2024 m.) Gatvės meno dirbtuvės I gr. / 11-16 m. / Kt

Kodas: 08-125

Laikas: 17:00

Vadovai: Antanas Repečka

(2023/2024 m.) Gatvės meno dirbtuvės II gr. (startas - 04.25 d.) / 16-99 metų / Kt

Kodas: 08-126

Laikas: 18:30

Vadovai: Antanas Repečka

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

(2023/2024 m.) Gatvės meno dirbtuvės I gr.

Kodas:

08-125

Amžiaus grupė:

11-16 m.

Užsiėmimo laikas:

Ketvirtadienis: 17:00

Vieta: 216 A

Būreliui vadovauja:

Antanas Repečka

Kaina:

35.00 Eur/mėn

Ką veiksite Gatvės meno dirbtuvėse?

  • Kalbėsime apie kompoziciją, stilistiką, spalvas, šriftus/kaligrafiją, atlikimo technikas.
  • Patys išbandysime įvairius išraiškos būdus bei priemones.
  • Gaminsime lipdukus, trafaretus, plakatus, didelio formato freskas.
  • Eskizuosime, tapysime, purkšime ant sienų. 
  • Žiūrėsime filmus ir diskutuosime.
  • Išmoksime socialines medijas pritaikyti kūrybai.

Svarbu! Gatvės meno dirbtuvių II grupė (08-126) startuos balandžio 25 d.

„Hobiverse“ Amfiteatro sienelės neliks be dėmesio, – žada užsiėmimų vadovas. – Tai  puiki vieta kurti piešinius realiame laike, su tikrais dažais ant tikro paviršiaus. Grafičiai ir gatvės menas yra meno pasaulio ateitis. O mano mokiniai bus geriausi“.

Vadovas

Antanas Repečka

Kūrybingas, tarpdisciplininis kūrėjas.

Pavyzdingas, darbštus komunikabilus menininkas.

Kokios priemonės bus naudojamos užsiėmimų metu?

Jokių priemonių atsinešti nereikia – tuo, kad būrelių dalyviai galėtų moderniai ir profesionaliai dirbti nuo pat pirmų užsiėmimų, pasirūpins „Hobiverse“. 

Naudosime teptukus, markerius, flomasterius, eskizų knygas, popieriaus rinkinius, drobes.

 

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė