Gimnastika

Gimnastika Sostinės vaikų ir jaunimo centre – tai sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą, pasitikėjimą savimi ir draugais bei grupės komandinę dvasią ugdančios treniruotės. Vaikai čia stiprina raumenukus, gerina laikyseną, lavina koordinaciją, lankstumą bei ištvermę.

Užsiėmimuose taikome įvairius darbo metodus – žaidimus, diskusijas, refleksijas. Tai padeda ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi ir komandinio darbo įgūdžius, sukuria teigiamą emocinę aplinką.

Gimnastika
Kodas: 14-605
37.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 15:00 - 16:30 Diana Čyžiūtė
Trečiadienis
Trečiadienis 15:00 - 16:30 Diana Čyžiūtė
Gimnastika
Kodas: 14-660
37.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 18:40 - 20:10 Diana Čyžiūtė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:40 - 20:10 Diana Čyžiūtė
 • Vadovai
  Diana Čyžiūtė

  VDU Švietimo Akademijos Fizinio Ugdymo pedagogikos paskutiniojo kurso studentei sportas labai svarbus nuo pat vaikystės. Įvairių stilių šokiai, netradicinė gimnastika, akrobatika – tarsi variklis, stumiantis į priekį; ir visu tuo Diana noriai dalinasi su vaikais.

  Sportas, pasak trenerės, lavina ne tik stiprų, lankstų, sveiką, prisitaikyti ir keistis gebantį kūną, bet ir padeda išlaisvinti mintis.

  Tel.: 8 674 01789 El. paštas: [email protected]

Ką veikiame užsiėmime?

Užsiėmimų metu stipriname visas raumenų grupes,

laviname judesių koordinaciją, kūno lankstumą bei plastiškumą,

mokomės pagrindinių gimnastikos elementų, laikyti pusiausvyrą, atlikti įvairias stovėsenas,

kuriame išmoktų elementų kombinacijas.

Tai įdomu!

 • Gimnastikos mokymasis prasideda nuo nesudėtingų pratimų, kuriuos lengvai gali atlikti bet kuris vaikas.
 • Šie pratimai sudaro sudėtingesnių kompozicijų pagrindą, kuriose bus naudojami jėgos, šuolių, lankstumo ir pusiausvyros pratimų kompleksai ir akrobatinės gimnastikos elementai, reikalaujantys ypatingo balanso, judrumo ir koordinacijos. 

Kokios priemonės naudojamos?

 • Gimnastikos lankai,
 • gimnastikos blokeliai,
 • kilimėliai,
 • gimnastikos kamuoliai,
 • gimnastikos čiužiniai,
 • gimnastikos sienelė,
 • mokomasis buomas arba gimnastikos suoliukai,
 • lygiagretės.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Oksana Guryeva

Akrobatika (ukrainiečių kalba)

Akrobatika Sostinės vaikų ir jaunimo centre, tai aktyvios treniruotės, kuriose vaikai mokosi akrobatikos paslapčių ir subtilybių, lavina judesių koordinaciją ir tikslumą, taip pat drąsą, ryžtingumą, jėgą, greitį, orientaciją erdvėje.

P A T K P Š S
Oksana Guryeva

Cirko menas (ukrainiečių kalba)

Cirkas menas Sostinės vaikų ir jaunimo centre – tai aktyvios treniruotės, kuriose atskleidžiami individualūs vaikų gebėjimai, stiprinamas kūnas.

P A T K P Š S
X