Gimnastika

Gimnastika Sostinės vaikų ir jaunimo centre – tai sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą, pasitikėjimą savimi ir draugais bei grupės komandinę dvasią ugdančios treniruotės. Vaikai čia stiprina raumenukus, gerina laikyseną, lavina koordinaciją, lankstumą bei ištvermę.

Užsiėmimuose taikome įvairius darbo metodus – žaidimus, diskusijas, refleksijas. Tai padeda ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi ir komandinio darbo įgūdžius, sukuria teigiamą emocinę aplinką.

Gimnastika
Kodas: 14-605
37.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 15:00 - 16:30 Mėlynoji s. Diana Bartkevičienė
Trečiadienis
Trečiadienis 15:00 - 16:30 Mėlynoji s. Diana Bartkevičienė
Gimnastika
Kodas: 14-660
37.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:40 - 20:10 Mėlynoji s. Diana Bartkevičienė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:40 - 20:10 Mėlynoji s. Diana Bartkevičienė
 • Vadovai
  Diana Bartkevičienė

  VDU Švietimo Akademijos Fizinio Ugdymo pedagogikos paskutiniojo kurso studentei sportas labai svarbus nuo pat vaikystės. Įvairių stilių šokiai, netradicinė gimnastika, akrobatika – tarsi variklis, stumiantis į priekį; ir visu tuo Diana noriai dalinasi su vaikais.

  Sportas, pasak trenerės, lavina ne tik stiprų, lankstų, sveiką, prisitaikyti ir keistis gebantį kūną, bet ir padeda išlaisvinti mintis.

  El. paštas: [email protected]

Ką veikiame užsiėmime?

Užsiėmimų metu stipriname visas raumenų grupes,

laviname judesių koordinaciją, kūno lankstumą bei plastiškumą,

mokomės pagrindinių gimnastikos elementų, laikyti pusiausvyrą, atlikti įvairias stovėsenas,

kuriame išmoktų elementų kombinacijas.

Tai įdomu!

 • Gimnastikos mokymasis prasideda nuo nesudėtingų pratimų, kuriuos lengvai gali atlikti bet kuris vaikas.
 • Šie pratimai sudaro sudėtingesnių kompozicijų pagrindą, kuriose bus naudojami jėgos, šuolių, lankstumo ir pusiausvyros pratimų kompleksai ir akrobatinės gimnastikos elementai, reikalaujantys ypatingo balanso, judrumo ir koordinacijos. 

Kokios priemonės naudojamos?

 • Gimnastikos lankai,
 • gimnastikos blokeliai,
 • kilimėliai,
 • gimnastikos kamuoliai,
 • gimnastikos čiužiniai,
 • gimnastikos sienelė,
 • mokomasis buomas arba gimnastikos suoliukai,
 • lygiagretės.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Žymos: gimnastika

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Oksana Gurieva

Akrobatika (ukrainiečių kalba)

Akrobatika Sostinės vaikų ir jaunimo centre, tai aktyvios treniruotės, kuriose vaikai mokosi akrobatikos paslapčių ir subtilybių, lavina judesių koordinaciją ir tikslumą, taip pat drąsą, ryžtingumą, jėgą, greitį, orientaciją erdvėje.

P A T K P Š S
Oksana Gurieva

Cirko menas (ukrainiečių kalba)

Cirkas menas Sostinės vaikų ir jaunimo centre – tai aktyvios treniruotės, kuriose atskleidžiami individualūs vaikų gebėjimai, stiprinamas kūnas.

P A T K P Š S
X