Atgal

Komiksai

Komiksai

Komiksai – tai iškalbingas menas. Būrelyje mokysitės, kaip išreikšti idėjas vaizdų ir trumpų sakinių deriniais. Popieriaus lape, o jei panorėsite, ir kompiuterio ekrane kursite personažus ir jų istorijas, formuosite savitą stilių. Rasite būdų, kaip sukurtais komiksais papuošti plakatus, lipdukus ar net nuobodaus viršelio knygas! Pasaulėžiūrą plėsite ir įkvėpimo semsitės ne tik iš draugų, bet ir iš garsiausių menininkų darbų.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Komiksai I gr. / 10-13 metų / An, Kt

Kodas: 08-019

Laikas: 14:50

Vadovai: Algimantas Žadeikis

Komiksai II gr. / 14 - 18 metų / An, Kt

Kodas: 08-020

Laikas: 16:30

Vadovai: Algimantas Žadeikis

Komiksai III gr. / 8-13 metų / Pr, Tr

Kodas: 08-021

Laikas: 14:50

Vadovai: Algimantas Žadeikis

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Komiksai I gr.

Kodas:

08-019

Amžiaus grupė:

10-13 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 14:50 - 16:20

Vieta: 205 kab.

Ketvirtadienis: 14:50 - 16:20

Vieta: 319 kab.

Būreliui vadovauja:

Algimantas Žadeikis

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Vadovas

Algimantas Žadeikis

Neformaliojo švietimo mokytojas, nuo vaikystės sužavėtas menų, komiksų, filmų, kompiuterinių žaidimų kultūra, aštuonis metus dailės pagrindus lavino Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, o ją baigęs – mokslus tęsė multimedijos dizaino srityje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Čia Algimantas susipažino su interaktyviaisiais menais ir pasitelkęs visą patirtį, ėmė mokyti kitus šiuolaikinės iliustracijos ir komiksų!

Ką veikiame užsiėmime?

  • Dailės technikų mokymasis.
  • Personažų ir jų istorijų kūrimas.
  • Sukurtų komiksų perkėlimas ant plakatų, lipdukų, knygų.
  • Savito piešimo stiliaus formavimas ir tobulinimas.
  • Domėjimasis garsiausių menininkų darbais ir įkvėpimo sėmimasis.

Tai įdomu

  • Būrelyje sukurti personažai ir jų įstorijos atgyja ne tik popieriaus lape, bet ir kompiuterio ekrane. :)

Kokios priemonės reikalingos?

Popierius ir piešimo priemonės.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija