Atgal

Meninis plaukimas

Meninis plaukimas

Meninis plaukimas – neabejotinai viena kūrybiškiausių sporto šakų, kurioje derinami plaukimo, gimnastikos, akrobatikos ir šokio elementai. Šių treniruočių metu sustiprinsite visą organizmą, suformuosite dailias kūno linijas, išmoksite grakščiai judėti tiek vandenyje, tiek sausumoje, pagerinsite bendrą estetikos supratimą. Be to, išmoksite šokio judesių, kurie tiks ir baseinui, ir šokių aikštelei.

Svarbu. Rekomenduojame atsinešti nuosavą plaukų džiovintuvą. Esant poreikiui, tėveliai galės padėti savo vaikams persirengti, o po to laukti Sveikatingumo komplekso fojė (prie akvariumų).

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Meninis plaukimas 2 + salė 2 (II, III lygis) / 7-10 metų / An, An, Kt, Kt

Kodas: 14-402

Laikas: 17:15,16:30

Vadovai: Renata Kveinytė-Lukoševičė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Meninis plaukimas 2 + salė 2 (II, III lygis)

Kodas:

14-402

Amžiaus grupė:

7-10 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 16:30 - 17:15

Vieta: S01

Antradienis: 17:15 - 18:00

Vieta: Didysis baseinas

Ketvirtadienis: 16:30 - 17:15

Vieta: Mini krepšinio salė

Ketvirtadienis: 17:15 - 18:00

Vieta: Didysis baseinas

Būreliui vadovauja:

Renata Kveinytė-Lukoševičė

Kaina:

75.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Ką veikiame užsiėmime?

 • Pažintis su meninio plaukimo istorija.
 • Šuolių į vandenį pradmenys.
 • Nėrimas užlaikant kvėpavimą.
 • Plaukimo tobulinimas.
 • Bendras fizinis pasiruošimas (jėgos ir ištvermės pratimai, lavinantys raumenyną).
 • Gimnastika (špagatų tempimas ir kiti pratimai, lavinantys lankstumą).
 • Akrobatika (kūlversčiai, stovėsenos ant galvos ir rankų).
 • Choreografija (įvairūs šokio elementai, baleto pradmenys prie lazdos). 
 • Šokio ant vandens kūrimas.

Tai įdomu

 • Meniniame plaukime grupė arba vienas plaukikas pagal muziką, sinchroniškai atlieka įvairias figūras ir elementus. Pradedant nuo stovėsenos žemyn galva vandenyje, baigiant špagatais ir salto virš vandens!
 • Užsiėmimai vyksta baseine ir salėje.
 • Gimtadienio šventės baseine – mūsų užsiėmimų dalis.
 • Špagatas – nėra skausmingas „siaubas baubas“, jei daromas palengva.
 • Šokis ant vandens, pasipuošus dailiais kostiumėliais – ką gražesnio ir gaivesnio esate matę?

Kokios priemonės reikalingos?

 • Iš pradžių reikėtų maudymosi aprangos, plaukimo kepuraitės, akinių, higienos reikmenų, rankšluosčio, šlepečių neslystančiu padu bei nosiuko (užspaudo, dedamo ant nosies ir saugančio nuo vandens patekimo).
 • Vėliau reikėtų įsigyti vienodus maudymosi kostiumėlius ir galvų apdangalus.

Vadovas

Renata Kveinytė-Lukoševičė

Viena iš meninio plaukimo Lietuvoje pradininkių, garbingai atstovavusi šią sporto šaką. Mūsų Centre Renata dirba virš 30 m. su įvairaus amžiaus plaukikais ir yra išmokiusi tūkstančius vaikų ir suaugusiųjų plaukti. Mylima tiek pačių mažiausiųjų, tiek vyresnių vaikų plaukimo trenerė taip pat kuria įstabų šokį ant vandens Meninio plaukimo užsiėmimuose. Mėgsta keliones, nardymą ir daug saulės.

Trenerės tel. nr. pasiteiravimui: 8 680 82119

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija