Pilatesas

Pilatesas – tai ištvermės, kūno lankstumo ir raumenų elastingumo treniruotė, susidedanti iš lėto giluminių raumenų mankštinimo jogos elementų pagrindu. Reguliariai mankštinantis, treniruotėse atpalaiduosite stuburą, gerinsite kraujotaką ir raumenų tonusą, išmoksite teisingai judėti. Kadangi raumenis stiprinsite be didelės įtampos, todėl nusiraminsite bei atsipalaiduosite. Treniruotės ypač naudingos tiems, kas turi problemų su laikysena ir nugaros skausmu.

Pilatesas
Kodas: 14-609
35.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:00 108 kab. Gražina Rogelevič
Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:00 Treniruoklių salė Gražina Rogelevič
  • Vadovai
    Gražina Rogelevič

    Aerobikos trenerė-instruktorė dirba nuo 1995 m. Vilniaus miesto geriausio trenerio rinkimuose gavo apdovanojimą už geriausią programą. Trenerė yra talentinga ir kūrybinga, jai patinka šokti pagal šiuolaikinę muziką. Gražina Rogelevič turi Skandinavijos aerobikos akademijos sertifikatą: warm-up, low impact, body toning, step, nuolat dalyvauja „Nike“ ir „Reebok“ seminaruose. Savo užsiėmimuose ji puikiai sujungia bendravimo įgūdžių ir šokių technikos ugdymą į nepakartojamą visumą.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Raumenų apšilimo pratimai.

Giluminių raumenų mankštinimas jogos elementų pagrindu.

Žymos: joga pilates sportas

Komentarai (2)

Aušrinė Ionovienė
Aušrinė Ionovienė
2019-10-24 21:37

kaip susimokėti internetu, eilė atėjo

2019-10-28 10:05

Laba diena, Aušrine, jei norite įsigyti paslaugą internetu, spauskite mygtuką „Pirkti“. Daugiau informacijos: www.youtube.com/watch?v=iU9i4Bij1Ec&feature=youtu.be

Panašios veiklos
Oksana Gurieva

Akrobatika (ukrainiečių kalba)

Akrobatika Sostinės vaikų ir jaunimo centre, tai aktyvios treniruotės, kuriose vaikai mokosi akrobatikos paslapčių ir subtilybių, lavina judesių koordinaciją ir tikslumą, taip pat drąsą, ryžtingumą, jėgą, greitį, orientaciją erdvėje.

P A T K P Š S
Oksana Gurieva

Cirko menas (ukrainiečių kalba)

Cirkas menas Sostinės vaikų ir jaunimo centre – tai aktyvios treniruotės, kuriose atskleidžiami individualūs vaikų gebėjimai, stiprinamas kūnas.

P A T K P Š S
X
Prenumerata