Atgal

Shidokan Karatė

Shidokan Karatė

Shidokan karatė Sostinės vaikų ir jaunimo centre – tai pilno kontakto Rytų kovos menų treniruotė, padedanti pažinti save, ugdyti kūną ir lavinti protą.

Reguliariai besitreniruojantys vaikai čia sustiprėja fiziškai, išmoksta apsiginti, kontroliuoti savo emocijas, įgauna pasitikėjimo savimi. Taip pat lavina lankstumą, vikrumą, ištvermę, koordinaciją, laikyseną ir discipliną, ugdo charakterį.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Shidokan Karate 4 / 5-7 m. / An, Kt

Kodas: 14-938

Laikas: 18:00

Vadovai: Jolanta Balčė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Shidokan Karate 4

Kodas:

14-938

Amžiaus grupė:

5-7 m.

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 18:00 - 19:30

Vieta: Oranžinė salė

Ketvirtadienis: 18:00 - 19:30

Vieta: Oranžinė salė

Būreliui vadovauja:

Jolanta Balčė

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Vadovas

Jolanta Balčė

Shidokan Karate 2 DAN turėtoja šešiolika metų aktyviai užsiima kovos menais – kiekvienais metais dalyvauja šalies ir tarptautiniuose seminaruose, varžybose, nuolat tobulina žinias ir įgūdžius, o esama patirtimi dalinasi su jaunaisiais sportininkais.

Jolanta Balčė pasakoja, kad kovos menai buvo jos svajonė, kurią įgyvendino ir vis dar gyvena tuo. „Išmokau būti stipri ne tik ant tatamio, nes kovos menai – nuolatinis kelias į save“.

Tai įdomu:

  • Rytų kovos menai moko savigynos, paremtos humanizmo filosofija, pagarbos sau, tėvams, draugams, mokytojams.
  • Užsiėmimų programa trunka 10 metų.
  • Reguliariai vyksta atestaciniai (KYU) egzaminai, nuo balto diržo (10 KYU) iki juodo diržo (1 DAN), suteikiami tarptautinės klasės sertifikatai.
  • Organizuojami papildomi seminarai ir varžybos Lietuvoje bei užsienyje.

Kokios priemonės reikalingos:

  • Vaikai turi atsinešti sportinę aprangą, karatė GI (kimono).

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė