Šiuolaikinio šokio studija „Gama“

Šiuolaikinio šokio studija „Gama“ – vieta, kurioje nuo A iki Ž pažinsite, kas yra tikras šokis. 

Čia atrasite šiuolaikinį šokį per kūrybą, techninius elementus, improvizaciją, įvairų bendradarbiavimą. Dalyvausite konkursuose, koncertuose, spektakliuose bei performansuose, kuriuose įgyjama daug patirties bei žinių, reikalingų tolimesniam gyvenimui.

Gamoje kuriamas laisvas, kūrybiškas bei draugiškas santykis tarp mokytojo ir mokinio.

Dėmesio! Į grupes GAMA-Alfa ir GAMA-Gamma priimami pažengę, jau lankę šokio užsiėmimus.

 • Vadovai
  Karolina Auglytė

  šokėja, choreografė bei  mokytoja metodininkė. Karolina pasakoja, kad pasirinko šią profesiją būdama dar mokykloje. Visą savo laisvą laiką leido šokių salėje ir koncertuose, kur atrado save, suprato, kad tai yra veikla, kuria nori užsiimti visą savo gyvenimą. Kai įgijo daugiau šokio žinių, panoro pasidalinti jomis su kitais, todėl ėmėsi studijuoti šokio pedagogikos specialybę Vilniaus kolegijoje bei vėliau gilino žinias Lietuvos muzikos teatro akademijoje studijuodama choreografijos magistrą. Karolina savo užsiėmimuose siekia, kad kiekvienas mokinys atrastų savo individualų judėjimą, todėl ypač mėgsta su jais atlikti kūrybines užduotis bei improvizacijas.

 • Vadovai
  Sandra Konovalova

  būsima Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė. Sandrai yra tekę susipažinti su pačiais įvairiausiais šokių stiliais, dalyvauti šokio technikos bei choreografijos seminaruose ir, žinoma, laimėti aukščiausias vietas šokių festivaliuose bei konkursuose.

 • Vadovai
  Pavel Berezovskij

  mokėsi Čiurlionio menų mokykloje, vėliau tęsė savo kelią Klaipėdos valstybiniame teatre.

  Grįžęs į Vilnių Pavelas nori pasidalinti su vaikais ir jaunimu šokio judėjimo laisve ir žemės technikos gudrybėmis, kurias įgyjo menų mokykloje bei teatre.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas

Ką veikiame užsiėmime?

Klasikinio, moderniojo, charakterinio ir šiuolaikinio šokių stilių mokymasis.

Improvizacijos.

Ritmo pojūčio lavinimas.

Taisyklingos, artistiškos laikysenos mokymasis.

Kūno lankstumo ir ištvermės gerinimas.

Tai įdomu

 • Vadovų tikslas – kad jos mokiniai į šokį sudėtų visą širdį, visą save. Nebūtina sušokti idealiai, bet būtina visą save atiduoti šokiui.
 • Šis užsiėmimas – ideali vieta aktyviems, vietoje nenusėdintiems vaikams ir jaunuoliams.
 • Užsiėmime šokti moko ne vien vadovai, to mokome vieni kitus :)

Kokios priemonės reikalingos?

 • Patogi šokėjų apranga (tai gali būti treningai, timpos, patogios sportinės maikutės, šokame be batų).

Sėkmės istorijos

 • Performansas „Kultūros Naktis 2022“ Iliuzijų muziejuje;
 • Pasirodymas dainų ir šokių festivalyje Gaudeamus;
 • Aukso medaliai Dance Festival - Competition Space 2022;
 • Contemporary & Ballet Championship 2022;
 • Šokių festivalis ŠOK;
 • Čempioanatas „Lithuanian Cup 2022“;
 • Šokio pasirodymas TedxYouth Vilniuje;
 • Sėkmingas pasirodymas Lietuvos talentuose;
 • Renginys Lojotekoje „Erdvės šoka“;
 • begalė kitų šokių konkursų bei pasirodymų.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Oksana Gurieva

„Cheerleading“ šokių pamokos (ukrainiečių kalba)

„Cheerleading“ Sostinės vaikų ir jaunimo centre tai šokio užsiėmimai, leidžiantys geriau pažinti tikrąsias savo kūno judėjimo galimybes.

P A T K P Š S
Ainė Juzėnaitė

Sportiniai šokiai

Sportiniai šokiai – tai ne tik šokiai, tai – gyvenimas. Čia visapusiškai susipažinsite su sportiniais šokiais (klasikiniais ir Lotynų Amerikos) ir dalyvausite smagiose varžybose. Taip pat mokysitės jausti įvairias emocijas per judesį, formuosite estetikos suvokimą, lavinsite laikyseną, tvarką, bendravimo įgūdžius, ugdysite pasitikėjimą savimi bei savo jėgomis!

P A T K P Š S
X
Prenumerata