Atgal

Šiuolaikinio šokio studija „Gama“

Šiuolaikinio šokio studija „Gama“

Šiuolaikinio šokio studija GAMA – vieta, kurioje nuo A iki Ž pažinsite, kas yra tikras šokis. 

Čia atrasite šiuolaikinį šokį per kūrybą, techninius elementus, improvizaciją, įvairų bendradarbiavimą. Dalyvausite konkursuose, koncertuose, spektakliuose bei performansuose, kuriuose įgyjama daug patirties bei žinių, reikalingų tolimesniam gyvenimui.

Gamoje kuriamas laisvas, kūrybiškas bei draugiškas santykis tarp mokytojo ir mokinio.

Dėmesio! Į grupes GAMA-Alfa ir GAMA-Gamma priimami jau lankę šokio užsiėmimus. Jei anksčiau lankei kitokius šokius nei šiuolaikinį, drąsiai junkis į šias GAMA studijos grupes.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Laisvų vietų

Amžius

Savaitės diena

Vadovas

GAMA Miu / 7–11 metų / An, Kt

Kodas: 12-001

Laikas: 16:00

Vadovai: Viktorija Zobielaitė

GAMA Alfa / 18-25 m. / An, Kt, Št

Kodas: 12-002

Laikas: 10:00,19:00

Vadovai: Viktorija Zobielaitė

GAMA Delta / 14–17 metų / An, Kt

Kodas: 12-023

Laikas: 19:00

Vadovai: Sandra Konovalova,Aurelija Jakimavičiūtė

GAMA Gamma / 15–18 metų / An, Kt

Kodas: 12-026

Laikas: 17:30

Vadovai: Viktorija Zobielaitė

GAMA Eta / 10-13 metų / An, Kt, Kt

Kodas: 12-031

Laikas: 17:30,19:00

Vadovai: Sandra Konovalova,Aurelija Jakimavičiūtė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

GAMA Miu

Kodas:

12-001

Amžiaus grupė:

7–11 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 16:00 - 17:10

Vieta: Geltonoji salė

Ketvirtadienis: 16:00 - 17:10

Vieta: Geltonoji salė

Būreliui vadovauja:

Viktorija Zobielaitė

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Vadovai

 • Sandra Konovalova

  Būsima Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė. Sandrai yra tekę susipažinti su pačiais įvairiausiais šokių stiliais, dalyvauti šokio technikos bei choreografijos seminaruose ir, žinoma, laimėti aukščiausias vietas šokių festivaliuose bei konkursuose.

 • Aurelija Jakimavičiūtė

  Aurelija šiuo metu yra LMTA trečio šiuolaikinio šokio bakalauro su gretutinėmis pedagogikos studijomis kurso studentė, prieš tai baigusi Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą ir ten įgijusi modernaus / šiuolaikinio šokio specializaciją. Šokio bei choreografijos mokėsi ir Kopenhagoje, Danijoje (DDSKS). Yra dalyvavusi daugybėje šokio spektaklių bei projektų, susipažinusi su įvairiomis šokio technikomis, nuolat gilina improvizacinius gebėjimus, tyrinėja skirtingas prieigas prie kūrybinių darbų ir judančio kūno. Savo pamokose tikisi sukurti jaukią ir smagią erdvę bandyti, ieškoti, tyrinėti savo galimybes ir mėgautis šiuolaikiniu šokiu. 

 • Viktorija Zobielaitė

  Šokėja, šokio pedagogė. Viktorija šiuolaikinio šokio specialybę bei meno pedagogės kvalifikaciją įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šokio meno ji taip pat mokėsi Prancūzijoje, Lione. Iškart po studijų dvejus metus šoko Šeiko šokio teatre, kur jai teko dirbti su įvairiais Lietuvos ir užsienio choreografais. Savo patirtimi ir įgytomis žiniomis Viktorija nekantrauja pasidalinti su visais, kurie dar tik susipažįsta, o galbūt jau yra atradę šiuolaikinio šokio teikiamą naudą bei grožį.

Ką veikiame užsiėmime?

 • Klasikinio, moderniojo, charakterinio ir šiuolaikinio šokių stilių mokymasis.
 • Improvizacijos.
 • Ritmo pojūčio lavinimas.
 • Taisyklingos, artistiškos laikysenos mokymasis.
 • Kūno lankstumo ir ištvermės gerinimas.

Tai įdomu

 • Vadovų tikslas – kad jos mokiniai į šokį sudėtų visą širdį, visą save. Nebūtina sušokti idealiai, bet būtina visą save atiduoti šokiui.
 • Šis užsiėmimas – ideali vieta aktyviems, vietoje nenusėdintiems vaikams ir jaunuoliams.
 • Užsiėmime šokti moko ne vien vadovai, to mokome vieni kitus.

Kokios priemonės reikalingos?

 • Patogi šokėjų apranga (tai gali būti treningai, timpos, patogios sportinės maikutės, šokame be batų).

Sėkmės istorijos

 • Performansas „Kultūros Naktis 2022“ Iliuzijų muziejuje;
 • Pasirodymas dainų ir šokių festivalyje Gaudeamus;
 • Aukso medaliai Dance Festival - Competition Space 2022;
 • Contemporary & Ballet Championship 2022;
 • Šokių festivalis ŠOK;
 • Čempioanatas „Lithuanian Cup 2022“;
 • Šokio pasirodymas TedxYouth Vilniuje;
 • Sėkmingas pasirodymas Lietuvos talentuose;
 • Renginys Lojotekoje „Erdvės šoka“;
 • begalė kitų šokių konkursų bei pasirodymų.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė