Atgal

Teatras mažiesiems

Teatras mažiesiems

Teatras mažiesiems skirtas teatriniais žaidimais, vaidyba ir paprasčiausiu buvimu scenoje leisti vaikams pažinti pačius save, draugus ir save tarp draugų. Didžiausia siekiamybė – laisvas, supratingas, kūrybingas ir pasitikintis savimi vaikas. Užsiėmimuose mokysitės buvimo scenoje taisyklių, patapti tuo, kuo tik panorėsite, nukeliauti ten, kur tik norėsite ir su savimi pasiimti žiūrovus!

 

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Teatras mažiesiems (3-4 m.) / 3-4 / Pr

Kodas: 07-002

Laikas: 18:20

Vadovai: Julius Ivanauskas

Teatras mažiesiems (5-7 m.) I gr. / 5–7 metų / Tr

Kodas: 07-003

Laikas: 18:20

Vadovai: Julius Ivanauskas

Teatras mažiesiems (5-7 m.) II gr. / 5–7 metų / An

Kodas: 07-020

Laikas: 18:20

Vadovai: Julius Ivanauskas

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Teatras mažiesiems (3-4 m.)

Kodas:

07-002

Amžiaus grupė:

3-4

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 18:20 - 19:20

Vieta: 306 kab.

Būreliui vadovauja:

Julius Ivanauskas

Kaina:

35.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Vadovas

Julius Ivanauskas

Edukologas ir pedagogas, neformaliojo švietimo vadovas. Sukaupęs daugiau nei 6 metus darbo patirtis teatrinės improvizacijos trupėje „IMPRO 241”. Vaidino V. Bareikio režisuotuose  spektakliuose „Kovos klubas“, „Telefonų knyga“. Jau 10 metų dirba su vaikais ir suaugusiaisiais teatro pedagogikos srityje. Julius keistas, bet nebaisus, energingas, bet ramus, juokingas, bet protingas, stiprus, bet ir šiek tiek baikštus.

 

Ką veikiame užsiėmimuose?

  • Teatro pagrindai.
  • Žaidimai ir improvizacijos.
  • Judesio raiška.
  • Pasakų sekimas.
  • Pasirodymų kūrimas.
  • Nuoširdūs pokalbiai ir aptarimai.

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi apranga, gera nuotaika ir jokio telefono.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija