Ukulėlė – maža havajietiška gitara

Ukulėlės užsiėmimai – vieta, kurioje mokysitės muzikos teorijos pagrindų bei instrumento valdymo technikų.

Iš Havajų atkeliavusia nediduke keturstyge gitara atlikdami populiariosios, roko, klasikinės muzikos kūrinius lavinsite kūrybiškumą ir muzikalumą. Taip pat lavinsite ritmo pojūtį, akordų, harmonijos pažinimą, „fingerstyle“, ritminį grojimą, akompanavimą dainoms ir kūrinių atlikimą, skaitymą iš natų, tabulatūros. Kursite dainas naudodamiesi eilėraščiais ar savo kūrybos tekstais.

Svarbu. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, jų tvarkaraštis derinamas su vadovu. Į užsiėmimus reikia atsinešti savo muzikos instrumentą. 

Ukulėlė – maža havajietiška gitara
Kodas: 05-020
44.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 14:00 - 18:00 307A kab. Rolandas Biriukovas
Penktadienis
Penktadienis 14:00 - 18:00 307A kab. Rolandas Biriukovas
 • Vadovai
  Rolandas Biriukovas

  profesionalus muzikantas, džiazo gitaros pedagogas, baigęs muzikos ir teatro akademiją, džiazo gitaros magistro studijas ir gretutines pedagogikos studijas. Vienoje scenoje grojęs su geriausiais  Lietuvos džiazo muzikantais, tokiais kaip: Liutauras Janušaitis, Darius Rudis, Sergejus Sopelevas, Tomas Dičiūnas, Jievaras Jasinskis. 

  Vaikinui įdomu gilintis į mokymosi procesą ir ieškoti efektyviausių mokymo būdų. Galbūt todėl, matymas kaip jo mokiniai tobulėja, motyvuoja jį patį judėti į priekį. Rolandas sako, kad užsiėmimuose siekia, kad visi grotų tai, kas jiems patinka. O jau jo atsakomybė – mokyti taip, kad jiems pavyktų. :)

   

  Mob. pasiteirauti: 8 616 34 754

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Kūno motorikos ir koordinacijos lavinimas.

Muzikinės klausos, ritmo pajautimo ugdymas.

Muzikos pagrindų mokymasis.

Grojimo ukulele principai, mokymasis ja groti.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Loreta Zinkevičienė

Muzikytė mažiesiems „Linksmosios natelės“

Muzikytė mažiesiems „Linksmosios natelės“ – muzikos mylėtojų būrelis, kuriame vaikai dainuoja, šoka bei į kamputį veja scenos baimę! Kiekvienas ugdytinis papasakoja, ką nori dainuoti ir šokti. Pagal tai mažieji buriasi į grupeles ir kuria smagiausius pasirodymus!

P A T K P Š S
Deividas Jakavičius

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės

Naujas, interaktyvus ir įtraukiantis muzikos kompozicijos, aranžavimo, įrašinėjimo ir improvizacijos užsiėmimas, naudojantis šiuolaikines technologijas, tradicinius muzikos instrumentus ir balsą, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.

P A T K P Š S
X
Prenumerata