Atgal

Ukulėlė – maža havajietiška gitara

Ukulėlė – maža havajietiška gitara

Ukulėlės užsiėmimai – vieta, kurioje mokysitės muzikos teorijos pagrindų bei instrumento valdymo technikų.

Iš Havajų atkeliavusia nediduke keturstyge gitara atlikdami populiariosios, roko, klasikinės muzikos kūrinius lavinsite kūrybiškumą ir muzikalumą. Taip pat lavinsite ritmo pojūtį, akordų, harmonijos pažinimą, „fingerstyle“, ritminį grojimą, akompanavimą dainoms ir kūrinių atlikimą, skaitymą iš natų, tabulatūros. Kursite dainas naudodamiesi eilėraščiais ar savo kūrybos tekstais.

Svarbu. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, jų tvarkaraštis derinamas su vadovu. Į užsiėmimus reikia atsinešti savo muzikos instrumentą. 

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Ukulelė I gr. 2k./sav / 10–99 metų / An, Pn

Kodas: 05-020

Laikas: 14:00

Vadovai: Rolandas Kalinauskas

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Ukulelė I gr. 2k./sav

Kodas:

05-020

Amžiaus grupė:

10–99 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 14:00 - 19:00

Vieta: 307A kab.

Penktadienis: 14:00 - 19:00

Vieta: 307A kab.

Būreliui vadovauja:

Rolandas Kalinauskas

Kaina:

75.00 Eur/mėn

Vadovas

Rolandas Kalinauskas

Profesionalus muzikantas, džiazo gitaros pedagogas, baigęs muzikos ir teatro akademiją, džiazo gitaros magistro studijas ir gretutines pedagogikos studijas. Vienoje scenoje grojęs su geriausiais  Lietuvos džiazo muzikantais, tokiais kaip: Liutauras Janušaitis, Darius Rudis, Sergejus Sopelevas, Tomas Dičiūnas, Jievaras Jasinskis. 

Vaikinui įdomu gilintis į mokymosi procesą ir ieškoti efektyviausių mokymo būdų. Galbūt todėl, matymas kaip jo mokiniai tobulėja, motyvuoja jį patį judėti į priekį. Rolandas sako, kad užsiėmimuose siekia, kad visi grotų tai, kas jiems patinka. O jau jo atsakomybė – mokyti taip, kad jiems pavyktų.

Tel. nr. pasiteirauti: 8 616 34 754

Ką veikiame užsiėmime?

  • Kūno motorikos ir koordinacijos lavinimas.
  • Muzikinės klausos, ritmo pajautimo ugdymas.
  • Muzikos pagrindų mokymasis.
  • Grojimo ukulele principai, mokymasis ja groti.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė