Vizualieji menai

Laura Milevičiūtė-Černiauskienė

Mamos / tėčio ir vaiko valandėlė su moliu

Mamos / tėčio ir vaiko valandėlė su moliu, tai veikla, orientuota į mamytes arba tėvelius, esančius vaiko priežiūros atostogose ir jų mažuosius keramikos atradėjus. Tėveliai čia lipdys kartu su vaikučiais, susipažins su keramika, pasigamins įvairiausių darbelių, o vaikučiai lavins smulkiosios motorikos įgūdžius, džiaugsis minkydami, sukdami, kočiodami ir vyniodami molį.

P A T K P Š S
Vilija Galdikaitė

Vilijos Galdikaitės dailės studija

Vilijos Galdikaitės dailės studijoje pažinsite dailę nuo pat pagrindų! Žaismingoje aplinkoje piešite, tapysite, raižysite ir net spausdinsite. Spalvų spektras, komponavimas ir piešimo technikos taps geriausiais draugais, kurie leis išreikšti save, įgyvendinti net ir išradingiausius vaizduotės norus, pamažu kurs jaukumu dvelkiančias darbų parodas.

P A T K P Š S
Rasa Špokienė, Laura Sodeikaitė, Rita Razmienė, Laura Milevičiūtė-Černiauskienė

Keramika

Keramika – tai harmonija, susikaupimas, neįtikėtina formų ir spalvų įvairovė! Užsiėmime išmoksite daugybės keramikos technologijų ir formavimo būdų, pažinsite žiedimą – tikrą koncentracijos išbandymą – bei atsipalaiduosite nuo visko.

P A T K P Š S
Liuda Bulotienė, Emilija Vansytė

Drabužių dizainas ir modeliavimas

Drabužių dizaine ir modeliavime mokomės įverti siūlą, užrišti mazgą, aptariame saugų elgesį su mūsų veikloje naudojamomis priemonėmis ir tada sugalvojame, ką norėsime siūti. Išmokstame pasidaryti brėžinius, iškarpas, patys kerpame, patys siuvame. Drabužių dizaino ir modeliavimo vadovės kiekvienam padeda, paaiškina ir padrąsina.

P A T K P Š S
Rita Razmienė

Dailės darbai specialiųjų poreikių turintiems vaikams

Dailės darbai specialiųjų poreikių turintiems vaikams – tai ne vien piešimas ant popieriaus. Vieni ugdytiniai piešia, kiti siuvinėja, treti – daro raižinius. Skiriama bendra kūrybinė užduotis, bet kiekvienas pats renkasi, kaip kurs.

P A T K P Š S
X
Prenumerata