Žymos breikas rezultatai:

Būreliai vaikams ir jaunimui
 • Breikas

  Breikas, 50 metų skaičiuojantis šokis, yra lygiai toks pats jaunas, energingas, originalus bei universalus, koks jis buvo ir pirmosiomis gyvavimo dienomis Bronx’o gatvėse. Tik šiandiena gatves dažnai keičia pasaulinių renginių arenos, teatro scenos, šokių studijų parketai, TV ekranai, socialinių medijų tinklai ir greitu metu jau ir olipinės žaidynės. Ir kol daugelis nesutinka, ar tai yra šokis, o gal vis dėl to – sportas, pats breikas sava raiška vis nenustoja evoliucijonuoti ir toliau sėkmingai laužo jam primestus rėmus ir tarp-disciplinines ribas.

Straipsniai
 • B-Girl Nicka: Šokis tapęs gyvenimu

  Dominika Banevič jau nuo 5 m. žinojo, kad bus profesionali breiko šokėja. Šokio kelią B-Girl Nicka pradėjusi „Hobiverse“ dabar sako, kad breikas jai – gyvenimo būdas. Į Paryžiaus Olimpines žaidynes vyksianti Dominika pasidalino, kaip pradėjo šokti breiką, kas ją įkvepia ir ką daryti siekiantiems pasisekimo šokio pasaulyje.

 • Breiko mokytojas Rokas: Šokti yra naudingiau nei manei

  Svarstantys, ar verta pradėti šokti, turėtų nedvejoti ir imtis šio naujo hobio. Šokiai ugdo daug svarbių įgūdžių, o šokti nebebus baisu vos žengus pirmuosius žingsnius. Sostinės vaikų ir jaunimo centro breiko užsiėmimų vadovas Rokas Šaltenis (sceniniu vardu Rukus), profesionaliai užsiimantis breiko šokiais, sako, kad šokis atneša begales naudų ir ugdo svarbias kompetencijas.

Naujienos
 • Ateikite ir judam hiphopo ritmu

  Kovo 14 d., kviečiame į gatvės meno renginį „Judam Hip-Hop ritmu“. Rengiame Jums grafičio, DJ, vokalinės perkusijos – Beatbox‘o dirbtuves, breiko, kitų gatvės šokių meistrų workshop‘us ir pasirodymus. Ateikite patys, pasikvieskite bičiulius. Bus smagu.

 • Gegužės mėnesio džiaugsmai

  Gegužės mėnesį turėjome saują renginių, kuriuose mūsų dalyviai šauniai pasirodė.

 • Balandžio mėnesio džiugesiai

  Balandį džiaugiamės pavasariškais mūsų dalyvių pasiekimais, laimėjimais ir šauniais rezultatais šokių ir muzikos srityse. Breikas – „Vilniaus Breiko Lyga vol.8“, flamenko ir baleto studijos – „Spring in Prague 2023“, „Ugnelė“ – „Birštonas fest 2023“, „KIVI Junior“ – „Golden Voices of Montserrat“.

Įvykę renginiai
 • Breiko „džemas“ – „Sunday Afternoon Vibes“

  Sostinės vaikų ir jaunimo centras kviečia visus breiko šokėjus – tiek mažus, tiek didelius, patyrusius ir pradedančiuosius į breiko „džemą“. Čia, grojant DJ’ui, galėsite smagiai pasišokti ratukuose, užmegzti naujas pažintis su kitais šokėjais, pasisemti įkvėpimo, o gal įkvėpti kitus arba tiesiog pabūti, pabendrauti ir pasimėgauti gera muzika bei atmosfera.

X
Prenumerata