Žymos komiksai rezultatai:

Būreliai vaikams ir jaunimui
 • Stovykla „Kelionė po pasaulio komiksus“ (10.00–14.00 val. / žiema 2024)

  10–15 m.Sausio 2–5 d. (4 dienos, 10–14 val.)Menų stovykla tiems, kurie nori pažinti, tyrinėti geriausius pasaulio komiksus ir jų kūrėjus, kurti savo komiksų istorijas.

 • Komiksai ir iliustracija

  Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

 • Komiksų ir piešimo dirbtuvės

  Komiksų ir piešimo dirbtuvės – tai erdvė išsikalbėti, išjausti, nagrinėti, ieškoti savo laisvės ir krypties per piešimą ir komiksus.

 • Komiksai

  Komiksai – tai iškalbingas menas. Būrelyje mokysitės, kaip išreikšti idėjas vaizdų ir trumpų sakinių deriniais. Popieriaus lape, o jei panorėsite, ir kompiuterio ekrane kursite personažus ir jų istorijas, formuosite savitą stilių. Rasite būdų, kaip sukurtais komiksais papuošti plakatus, lipdukus ar net nuobodaus viršelio knygas!

Straipsniai
 • Meno pedagogas: kas užveda vaikus ir paauglius kurti?

  Jaunoji karta nori kurti dėl skirtingų paskatų. Kai kurie, vos pabandę, susižavi piešimu, yra užsidegę šiai veiklai, puoselėja talentą ir skiria kūrybai daug laiko, o kiti bando, piešia, net ir neturėdami tokio užsidegimo, jiems yra smagu taip atsipalaiduoti. Komiksų ir animacijos būrelių vadovas A. Žadeikis pasidalino, kas užveda jo ugdytinius kurti ir lankyti meno būrelius.

Naujienos
 • Stovyklos ir žygiai per rudens atostogas

  Spalio 30 ir 31 dienomis atostogaujančius sostinės moksleivius kviečiame įprastą rutiną keisti į įspūdžius: drauge su bendraamžiais leistis į žygius, ateiti į kūrybines „Hobiverse“stovyklas.

X
Prenumerata