Žymos renginys rezultatai:

Projektai
Būsimi renginiai
 • 100 baseinų piknikas

  Liepos 25-ąją, minint Pasaulinę skendimų prevencijos dieną, Sostinės vaikų ir jaunimo centras HOBIVERSE, drauge su partneriais, organizuoja „100 baseinų pikniką“. Šiame renginyje dalinsimės žiniomis kaip saugiai elgtis vandenyje – išvengti ekstremalių situacijų ar išsigelbėti joms nutikus.

Naujienos
 • Ateikite ir judam hiphopo ritmu

  Kovo 14 d., kviečiame į gatvės meno renginį „Judam Hip-Hop ritmu“. Rengiame Jums grafičio, DJ, vokalinės perkusijos – Beatbox‘o dirbtuves, breiko, kitų gatvės šokių meistrų workshop‘us ir pasirodymus. Ateikite patys, pasikvieskite bičiulius. Bus smagu.

 • „Šimto baseinų piknikas“ sugrįžta! Apie saugų laiką vandenyje ir gamtoje

  Su džiaugsmu pranešame, kad „Šimto baseinų piknikas“ šiemet ir vėl jūsų lauks, liepos 23 d., pievoje prie Baltojo tilto. Tam, kad būtume saugūs ne tik vandenyje, bet ir gamtoje, paruošėme jums turiningą programą, su SVJC bei partnerių edukacijomis ir demonstracijomis.

 • Akimirkos iš LAIMINGAS AŠ festivalio

  Birželio 1-ąją Sostinės vaikų ir jaunimo centre šypsojomės iki ausų – čia vyko festivalis LAIMINGAS AŠ. Dalinamės įspūdžiais ir nuotraukomis.

 • „700 kregždučių Vilniui“: rekordo siekimo akimirkos

  Pasveikinome Vilnių su 700-uoju gimtadieniu ir dovanojome unikalų Lietuvos rekordą: 700 šuolių į baseiną kregždute per triskart trumpesnį laiką nei planuota – 24 minutės ir trys sekundės.

Įvykę renginiai
 • ANGELŲ SIENOS atidarymo renginys

  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimo bei Ukrainos karo metinių sandūroje, kovo 9-ąją, atidarysime „Angelų sieną“, kurią sukūrė jaunieji SVJC keramikai.

 • GAMA šokio spektaklis „Migdolinis kūnas“ (2023-04-01)

  Kviečiame į GAMA šiuolaikinio šokio studijos spektaklį!Šokio spektaklis „Migdolinis kūnas“ nagrinėja baimės, grėsmės pojūčius mus supančioje aplinkoje. Spektaklio pagrindinė ašis paprasta – žmogaus kelias namo tamsia gatve. Šokėjai įsikūnija į jo aplinką bei jausmus.

 • „Skambantis pavasaris“ – jungtinis jaunųjų KIVI ir UGNELĖS koncertas (2023-04-06)

  Jaunieji vokalo studijos KIVI dainininkai ir šokių studija UGNELĖ balandžio 6 d. kviečia į jungtinį koncertą ,„Skambantis pavasaris“. Pasitikime pavasarį su šokiais ir dainomis!

 • Breiko „džemas“ – „Sunday Afternoon Vibes“

  Sostinės vaikų ir jaunimo centras kviečia visus breiko šokėjus – tiek mažus, tiek didelius, patyrusius ir pradedančiuosius į breiko „džemą“. Čia, grojant DJ’ui, galėsite smagiai pasišokti ratukuose, užmegzti naujas pažintis su kitais šokėjais, pasisemti įkvėpimo, o gal įkvėpti kitus arba tiesiog pabūti, pabendrauti ir pasimėgauti gera muzika bei atmosfera.

 • „Įkūnytas vilniečio identitetas“

  Vilnius juda laike ir erdvėje, o jo kraštovaizdis, architektūra, tradicijos ir istorija laikui bėgant vystosi bei kinta.Performatyvaus dizaino asociacija, bendradarbiaudama su Sostinės vaikų ir jaunimo centru bei šokio kolektyvu „Gama“, kviečia patirti Vilnių per meninių tyrimų ciklą.

 • Judam Hip-Hop ritmu

  Kovo 14-ąją kviečiame į gatvės meno renginį „Judam Hip-Hop ritmu“. Rengiame jums grafičio, DJ, vokalinės perkusijos – beatbox‘o dirbtuves, taip pat breiko, kitų gatvės šokių meistrų workshop‘us ir pasirodymus. Ateikite patys, kvieskitės bičiulius. Bus smagu!

 • Pavasario renginys „Joga šeimai“

  Kviečiame judėti šeimyniškai, renginyje „Joga šeimai“, jau balandžio 13 d., šeštadienį, Žaliojoje „Hobiverse“ salėje.

X
Prenumerata