Žymos renginys rezultatai:

Projektai
Būsimi renginiai
 • Gimnastikos pasirodymas tėveliams

  Kviečiame gimnastikos dalyvių tėvelius į finalinį mokslo metų užbaigimo renginį skirtą gimnastikos bendruomenei, gegužės 29 d.

Naujienos
Įvykę renginiai
 • ANGELŲ SIENOS atidarymo renginys

  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimo bei Ukrainos karo metinių sandūroje, kovo 9-ąją, atidarysime „Angelų sieną“, kurią sukūrė jaunieji SVJC keramikai.

 • GAMA šokio spektaklis „Migdolinis kūnas“ (2023-04-01)

  Kviečiame į GAMA šiuolaikinio šokio studijos spektaklį!Šokio spektaklis „Migdolinis kūnas“ nagrinėja baimės, grėsmės pojūčius mus supančioje aplinkoje. Spektaklio pagrindinė ašis paprasta – žmogaus kelias namo tamsia gatve. Šokėjai įsikūnija į jo aplinką bei jausmus.

 • „Skambantis pavasaris“ – jungtinis jaunųjų KIVI ir UGNELĖS koncertas (2023-04-06)

  Jaunieji vokalo studijos KIVI dainininkai ir šokių studija UGNELĖ balandžio 6 d. kviečia į jungtinį koncertą ,„Skambantis pavasaris“. Pasitikime pavasarį su šokiais ir dainomis!

 • Breiko „džemas“ – „Sunday Afternoon Vibes“

  Sostinės vaikų ir jaunimo centras kviečia visus breiko šokėjus – tiek mažus, tiek didelius, patyrusius ir pradedančiuosius į breiko „džemą“. Čia, grojant DJ’ui, galėsite smagiai pasišokti ratukuose, užmegzti naujas pažintis su kitais šokėjais, pasisemti įkvėpimo, o gal įkvėpti kitus arba tiesiog pabūti, pabendrauti ir pasimėgauti gera muzika bei atmosfera.

 • Gimnastikos pasirodymas tėveliams

  Kviečiame gimnastikos dalyvių tėvelius į finalinį mokslo metų užbaigimo renginį skirtą gimnastikos bendruomenei, gegužės 29 d.

 • „Įkūnytas vilniečio identitetas“

  Vilnius juda laike ir erdvėje, o jo kraštovaizdis, architektūra, tradicijos ir istorija laikui bėgant vystosi bei kinta.Performatyvaus dizaino asociacija, bendradarbiaudama su Sostinės vaikų ir jaunimo centru bei šokio kolektyvu „Gama“, kviečia patirti Vilnių per meninių tyrimų ciklą.

X
Prenumerata