Šokiai

Marius Eidrigevičius

Gatvės šokiai „All styles“

„All Styles“ gatvės šokio pamokos skirtos paaugliams ir suaugusiems, kurie nori pažinti skirtingus gatvės šokio elementus, tokius kaip hip-hop, breaking, popping, locking, house, taip pat geriau suvokti savo kūną ir jo valdymą skirtingais ritmais.

P A T K P Š S
Oksana Gurieva

„Cheerleading“ šokių pamokos (ukrainiečių kalba)

„Cheerleading“ Sostinės vaikų ir jaunimo centre tai šokio užsiėmimai, leidžiantys geriau pažinti tikrąsias savo kūno judėjimo galimybes. Cheerleading‘e daug dėmesio skiriama gimnastikai ir šiuolaikiniam šokiui, mokomasi akrobatikos, piramidės statymo ir šokio atstatymo elementų.

P A T K P Š S
Dinara Fazilova-Malinauskė

Gatvės šokio grupė „Bounce“

Gatvės šokio grupė „Bounce“ – užsiemimai, kuriuose pajausite gatvės šokio laisvę! Hip hop lavins jūsų koordinaciją, house stilius gerins ištvermę, o dancehall ritmais ugdysite pasitikėjimą savimi. Čia taip pat susipažinsite su šių stilių istorija, pamilsite gatvės šokio kultūrą ir svarbiausia – išmoksite judėti be griežtų ribų ir „galima – negalima“ taisyklių!

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Baleto studija „Tip Toe“

Tip Toe – tai draugiškas ir kūrybiškas šokėjų kolektyvas. Jame išmoksite visų baleto pozicijų, taisyklingos laikysenos ir plastiškų judesių. Čia patys kursite ir improvizuosite, statysite ne tik atskirus šokius, bet ir šokių spektaklius! :)

P A T K P Š S
Sandra Konovalova, Viktorija Zobielaitė, Aurelija Jakimavičiūtė

Šiuolaikinio šokio studija „Gama“

Šiuolaikinio šokio studija „Gama“ – vieta, kurioje nuo A iki Ž pažinsite, kas yra tikras šokis. Čia mokysitės tiek klasikinio, tiek moderniojo šokio. Didžiausią dėmesį skirsime kūrybai, improvizacijoms ir, žinoma, šiuolaikinio šokio technikoms.

P A T K P Š S
Ligita Didžiulienė, Alma Kernytė, Ramona Butkutė–Lapėnienė, Gabrielė Masalskytė

„Ugnelė“

„Ugnelė“ – tautinių šokių ansamblis, kuriame pažinsite Lietuvą ir visą pasaulį! Čia šokame tradicinius ir pačių sukurtus šokius, dabinamės tautiniais kostiumais, ugdome patriotiškumą ir svarbiausia – keliaujame po platųjį pasaulį, pristatinėdami Lietuvą.

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Flamenko „Solea“

Flamenko – tradicinis ispanų šokių stilius, kuriame slypi pietietiškas temperamentas, energija ir fantazija. Užsiėmimų metu mokysitės šio ir kitų populiariausių Ispanijos šokių, kursite kompozicijas, įsisavinsite plojimų (compasa) ir trepsėjimo (sopateo) technikas.

P A T K P Š S
Viktorija Urmonaitė-aleknienė

„Šokio fėja“ solo latino

„Šokio fėjos“ užsiėmimuose save galės atrasti kiekvienas jaunasis šokėjas nes solo latino-linijiniai šokiai skirti visiems, norintiems šokti bet kur ir bet kada. Nesvarbu nei amžius, nei fizinis pasiruošimas, nei kūno formos. Svarbiausia – noras išmokti!

P A T K P Š S
Stela Stakelė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
Daiva Kašėtė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Rokas Šaltenis

Breikas

Breikas, 50 metų skaičiuojantis šokis, yra lygiai toks pats jaunas, energingas, originalus bei universalus, koks jis buvo ir pirmosiomis gyvavimo dienomis Bronx’o gatvėse. Tik šiandiena gatves dažnai keičia pasaulinių renginių arenos, teatro scenos, šokių studijų parketai, TV ekranai, socialinių medijų tinklai ir greitu metu jau ir olipinės žaidynės. Ir kol daugelis nesutinka, ar tai yra šokis, o gal vis dėl to – sportas, pats breikas sava raiška vis nenustoja evoliucijonuoti ir toliau sėkmingai laužo jam primestus rėmus ir tarp-disciplinines ribas.

P A T K P Š S
X
Prenumerata