Atgal

Plaukimas su pelekais

Plaukimas su pelekais

Plaukimas su pelekais – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

Užsiėmimuose laukiame kiekvieno – ir mažo, ir didelio – norinčio pažinti šią sporto šaką!

Svarbu. Rekomenduojame atsinešti nuosavą plaukų džiovintuvą. Esant poreikiui, tėveliai galės padėti savo vaikams persirengti, o po to laukti Sveikatingumo komplekso fojė (prie akvariumų).

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Plaukimas su pelekais 2 (II lygis) / 10-14 metų / Pr, Tr

Kodas: 14-301

Laikas: 18:00

Vadovai: Lada Urbanovič

Plaukimas su pelekais 3 + salė 2 (III lygis) / 12-17 / Pr, Tr, Tr, Pn, Pn

Kodas: 14-302

Laikas: 17:15,16:30,18:00

Vadovai: Lada Urbanovič

Plaukimas su pelekais 2 (II lygis) / 8–18 metų / Pr, Kt

Kodas: 14-303

Laikas: 18:00

Vadovai: Aivaras Šalkauskas

Plaukimas su pelekais 2 + salė 2 (III lygis) / 8–18 metų / Pn, Pn, Sk, Sk

Kodas: 14-304

Laikas: 16:30,19:30,18:45,15:45

Vadovai: Aivaras Šalkauskas

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Plaukimas su pelekais 2 (II lygis)

Kodas:

14-301

Amžiaus grupė:

10-14 metų

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 18:00 - 18:45

Vieta: Didysis baseinas

Trečiadienis: 18:00 - 18:45

Vieta: Didysis baseinas

Būreliui vadovauja:

Lada Urbanovič

Kaina:

65.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Ką veikiame užsiėmime?

 • Pratimai sporto salėje (lankstumo, tempimo ir kt.).
 • Plaukimas su balionais į tolį.
 • Plaukimas su pelekais.

Tai įdomu

 • Kiekvienas ugdytinis pats renkasi, koks jam bus povandeninis plaukimas – laisvalaikis ar darbas, ar abu kartu – ir pildo savo svajones!
 • Geriausi varžybų rezultatai čia pasiekiami be spaudimo ir įtampos.
 • Povandeninis plaukimas pripažįstamas viena saugiausių sporto šakų.

Kokios priemonės reikalingos?

Iš pradžių užtenka standartinio rinkinuko – akinių, kepurės, maudymosi aprangos, šlepečių bei rankšluosčio. Vėliau reikėtų įsigyti monopelekus (treniruočių bei, esant norui dalyvauti varžybose, varžybinius).

Vadovai

 • Aivaras Šalkauskas

  Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistras, šalies rekordininkas bei daugkartinis čempionas, povandeninio plaukimo Pasaulio taurės III vietos prizininkas. Aivaras stengiasi, jog kiekvienas jo užsiėmimas būtų įdomus, įtraukiantis, skatinantis bendrauti ir bendradarbiauti.

 • Lada Urbanovič

  Lietuvos povandeninio sporto čempionė ir daugkartinė rekordininkė. Lada, per 30 metų mėgstamo trenerės darbo, yra paruošusi ne vieną pasaulio bei europos čempionatų prizininką. O už savo stropų darbą, įvertinta LR Prezidentės ir sporto departamento apdovanojimais.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija