Atgal

Šuoliai į vandenį

Šuoliai į vandenį

Šuoliai į vandenį – viena įdomiausių ir grakščiausių sporto šakų pasaulyje, ugdanti drąsą, pasitikėjimą savimi, gerinanti bendrą fizinę formą. Užsiėmimų baseine metu mokysitės taisyklingai ir saugiai šokti į vandenį nuo skirtingų aukščių. O tam, kad tai padarytumėte plastiškai ir tiksliai, dalį užsiėmimų skirsite treniravimuisi salėje – šokinėsite ant batuto, atliksite bendrą kūno raumenyną, lankstumą bei koordinaciją stiprinančius pratimus.

Svarbu. Rekomenduojame atsinešti nuosavą plaukų džiovintuvą. Esant poreikiui, tėveliai galės padėti savo vaikams persirengti, o po to laukti Sveikatingumo komplekso fojė (prie akvariumų).

 

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Laisvų vietų

Amžius

Savaitės diena

Vadovas

Plaukimas 1+ šuoliai 1 +salė 1 (II lygis) / 12-17 / Pr, Pr, Tr

Kodas: 14-173

Laikas: 20:15,19:30

Vadovai: Ignas Barkauskas

Šuoliai į vandenį 2 +salė 1 (I, II lygis) / 6-10 metų / Tr, Tr, Pn

Kodas: 14-201

Laikas: 17:15,18:00,16:30

Vadovai: Jurga Simanavičienė,Rimantas Puronas

Šuoliai į vandenį 2+salė 2 (III lygis) / 6-9 m. / An, An, Kt, Kt

Kodas: 14-202

Laikas: 17:15,18:00,18:45

Vadovai: Jurga Simanavičienė

Šuoliai į vandenį 2 + salė 2 (I,II lygis) / 9-14 m. / Pr, Pr, Tr, Tr

Kodas: 14-203

Laikas: 17:15,18:00,16:30,15:45

Vadovai: Žilvinas Kuklys

Šuoliai į vandenį 2 + salė 2 (I, II lygis) / 8-11 metų / An, An, Kt, Kt

Kodas: 14-204

Laikas: 16:30,15:45

Vadovai: Liucija Balsienė

Šuoliai 2 + salė 2 (I, II lygis) / 7–11 metų / An, An, Kt, Kt

Kodas: 14-205

Laikas: 13:30,14:15

Vadovai: Ignas Barkauskas

Šuoliai į vandenį2+salė2 (I, II lygis) / 7-10 metų / Pr, Pr, Tr, Tr

Kodas: 14-206

Laikas: 17:15,18:00,16:30,18:45

Vadovai: Ignas Barkauskas

Šuoliai į vandenį 3+ salė 3 (II, III lygis) / 7-10 metų / Tr, Tr, Sk, Sk, Sk, Sk

Kodas: 14-208

Laikas: 12:45,18:45,19:30,11:15,10:30,12:00

Vadovai: Rimantas Puronas

Šuoliai į vandenį 1 + salė 1 (I, II lygis) / 7–12 metų / Sk, Sk

Kodas: 14-209

Laikas: 09:00,09:45

Vadovai: Rimantas Puronas

Šuoliai į vandenį 2 + salė 2 (I lygis) / 9-14 m. / An, An, Kt, Kt

Kodas: 14-211

Laikas: 17:15,16:30

Vadovai: Ignas Barkauskas

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Plaukimas 1+ šuoliai 1 +salė 1 (II lygis)

Kodas:

14-173

Amžiaus grupė:

12-17

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 19:30 - 20:15

Vieta: Mini krepšinio salė

Pirmadienis: 20:15 - 21:00

Vieta: Didysis baseinas

Trečiadienis: 20:15 - 21:00

Vieta: Didysis baseinas

Būreliui vadovauja:

Ignas Barkauskas

Kaina:

70.00 Eur/mėn

 • Pažintis su šuolių į vandenį istorija.
 • Treniruotės salėje – akrobatiniai elementai ant batuto, pratimai su treniruokliais, sportiniai žaidimai.
 • Treniruotės baseine – šuolių į vandenį technikos (šuoliai ant galvos, suktukai ir kt.).

Tai įdomu

 • Šuoliai į vandenį – vienas geriausių būdų sustiprinti fizinę formą.
 • Čia nėra jokio spaudimo ir primygtinų reikalavimų dėl to, ką turite pasiekti.
 • Treneris ne baksnoja pirštu, o sportuoja kartu!

Kokios priemonės reikalingos?

Užsiėmimams baseine – plaukimo apranga, higienos reikmenys, rankšluostis bei šlepetės neslystančiu padu, salėje – lengva, judesių nevaržanti apranga ir sportinė avalynė.

Vadovai

 • Kęstutis Autukas

  Šuolių į vandenį sporto meistras, daugkartinis Lietuvos čempionas ir jaunimo draugas. Kęstučiui labai patinka dirbti su vaikais ir jaunuoliais, supažindinti juos su šuolių į vandenį sporto šaka ir kartu iš naujo pamilti vandenį.

 • Liucija Balsienė

  Šuolių į vandenį sporto meistrė ir šalies čempionė. Liucija labai mėgsta dirbti su vaikais ir džiaugiasi padėdama jiems pažinti ne tik šuolių į vandenį, bet ir plaukimo sporto šaką. Trenerė skatina sveiką gyvenseną, ugdo valią ir pasitikėjimą savo jėgomis. Sako, kad stengiasi įsiklausyti ir suprasti kiekvieną sutiktą žmogų, nes tai padeda kartu kokybiškiau judėti į priekį.

 • Jurga Simanavičienė

  Neformaliojo švietimo mokytoja, šuolių į vandenį ir mokymo plaukti specialistė. Jurgos nuomone, kiekvienas vaikas – labai individualus, todėl būtina rasti jam tinkamiausius mokymo plaukti metodus.

 • Ignas Barkauskas

  Šuolininkas į vandenį, Lietuvos čempionas, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis. Ko gero, dažnas atpažįsta Igną – jis teisėjavo populiariame televizijos projekte „Šuolis“ ir sukosi ant „Šok su manimi“ parketo. Trenerio teigimu, šiuo metu svarbiausias jo darbas – dirbti su mažaisiais pipirais, padėti jiems pažinti vandenį.

 • Žilvinas Kuklys

  Šuolių į vandenį sporto meistro Kęstučio Autuko mokinys, daugkartinis Lietuvos šuolių į vandenį čempionatų, „Lietuvos taurė“ varžybų prizininkas.

 • Rimantas Puronas

  Įsimylėjęs vieną nuostabiausių sporto šakų – šuolius į vandenį, tačiau didelį ir mažą, pasitikintį savimi ar kupiną abejonių, gali išmokyti visų sudedamųjų dalių – plaukti, nerti, skristi! Rimantas atveria savo širdį tam, kad kiekvienas atsakęs tuo pačiu, nustebtų savo galimybėmis.

  Trenerio tel. nr. pasiteiravimui: 865077315

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė