Atgal

Vandensvydis

Vandensvydis

Vandensvydis – tai lyg rankinis vandenyje. Šiame užsiėmime išmoksite laisvai išsilaikyti ant vandens, pažinsite tiek vandensvydžio teoriją – kaip kuo geriau žaisti, tiek praktiką – patys smūgiuodami apvalųjį kamuolį. Be to, raumenukus mankštinsite ne tik vandenyje – apšilinėsite sporto salėje, darydami gimnastikos ir tempimo pratimus.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Vandensvydis 2 (I, II lygis) / 11-14 metų / Kt, Št

Kodas: 14-441

Laikas: 13:30,20:15

Vadovai: Dominykas Kerevičius

Vandensvydis 2 (I, II lygis) / 14-18 m. / Kt, Št

Kodas: 14-442

Laikas: 21:00,12:45

Vadovai: Dominykas Kerevičius

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Vandensvydis 2 (I, II lygis)

Kodas:

14-441

Amžiaus grupė:

11-14 metų

Užsiėmimo laikas:

Ketvirtadienis: 20:15 - 21:00

Vieta: Didysis baseinas

Šeštadienis: 13:30 - 14:15

Vieta: Didysis baseinas

Būreliui vadovauja:

Dominykas Kerevičius

Kaina:

65.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Vadovas

Dominykas Kerevičius

Kūrybingas ir nebijantis iššūkių žmogus. Dominykas yra Lietuvos jaunučių, jaunių, suaugusiųjų vandensvydžio rinktinių narys, daugkartinis Šiaurės šalių vandensvydžio čempionato laimėtojas bei Lietuvos vandensvydžio čempionato prizininkas. Atstovaudamas šią sporto šaką, vaikinas apkeliavo daug šalių ir įgavo svarbios patirties, kuria noriai dalinasi su savo mokiniais.

Ką veikiame užsiėmime?

 • Treniruotės sporto salėje (gimnastikos, tempimo, koordinacijos lavinimo ir kiti pratimai).
 • Pažintis su vandensvydžio taisyklėmis.
 • Mokymasis išsilaikyti ant vandens paviršiaus.
 • Riešų apšilimo pratimai.
 • Vandensvydžio žaidimas.

Tai įdomu

 • Vandensvydis – sportas be monotonijos, mat čia ne tik žaisite, bet ir gerinsite koordinaciją, treniruosite riešus, mokysitės laikytis ant vandens ir kt.
 • Vanduo – puiki vieta sportuoti ir išsikrauti be varginančio prakaito!

 

Kokios priemonės reikalingos?

 • Maudymosi kostiumėlis arba glaudės,
 • Plaukimo kepuraitė, akiniai,
 • Higienos reikmenys, rankšluostis bei šlepetės neslystančiu padu.
 • Taip pat laisva sportinė apranga, vandensvydžio kamuolys.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija