Darželio auklėtojų kaleidoskopas (2018.03.23)

ikimokyklinio ugdymo pedagogų festivalis

Renginys skirtas:

 • ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogams.

Vyks:

 • 2018 m. kovo 23 d. (penktadienį) 10.00–15.30 val. (6 akad. val.)
 • Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, Vilnius)

Apie renginį:

Tikslas – tobulinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų asmenines ir socialines kompetencijas.

Festivalio dalyviai iš trijų skirtingų detalių dėliosis savo kaleidoskopą – turės galimybę apsilankyti trijuose kampeliuose, kuriuos pasirinksite pagal laiką.

Veiklos vyks 6 kampeliuose:

 • Tobulinimosi
 • Kūrybos
 • Savęs pažinimo
 • Įvaizdžio formavimo
 • Savitarpio pagalbos
 • Sveikatingumo

Tobulinimosi kampelyje kartu su edukologe Vilija Malinauskaite pasimokysite planuoti savo darbus ir laisvalaikį. Su lektore Ilona Bumblauskiene aiškinsitės  auklėtojos vaidmenis šiuolaikiniame darželyje. Psichologė Loreta Juravičienė pasakys, ką daryti, kad neperdegtumėte dirbdami  pedagogo darbą.

Kūrybos kampelyje galėsite palavinti savo vaizduotę ir atskleisti kūrybines galias. Kartu su dailės mokytoja Virginija Stakioniene pasigaminsite originalų atšvaituką. Keramikė Dalia Gentvainytė atskleis keramikos meno paslapčių. Dizainerė Rasa Zdanovičienė padės pasigaminti papuošalą mozaikos technika.

Savęs pažinimo kampelyje narpliosite paslaptis glūdinčias savyje. Savęs pažinimo raktą padės rasti psichologė Lina Straukė. Susivokti bendravimo labirintuose pagelbės edukologė Vilija Malinauskaitė. Kaip rasti kūrybos galias savyje paaiškins psichologė Audronė Bakšienė.

Įvaizdžio formavimo kampelyje atkreipsime dėmesį į pedagogo įvaizdžio detales. Kaip lavinti charizmą paaiškins lektorius Algirdas Viltrakis. Susivokti aprangos ir stiliaus subtilybėse pagelbės technologė Liuda Bulotienė. Apie lyderystę pozityviai diskutuosite su neformaliojo švietimo mokytoja Margo Karachanianc – Sirusiene.

Savitarpio pagalbos kampelyje padėsime vieni kitiems. Jūsų paslaugoms psichodrama su režisiere Vida Lipskyte, emocinio palaikymo grupė su edukologe Vilija Malinauskaite. Pasakyti ne mokysitės su asmens tobulėjimo trenere Lina Gražuliene.

Sveikatingumo kampelyje rasite peno ir kūnui, ir sielai. Mintimis apie fizinę, psichinę ir dvasinę sveikatą  pasidalins vaistininkas – žolininkas Marius Lasinskas. Fizinį būvį pagerinsite judėdami šokio ritmu: susipažinti su Zumba kviečia šokių trenerė Ainė Juzėnaitė, išbandyti Linijinius šokius  - šokių trenerė Vilma Grikinė. Rasti fizinį energetinį balansą padės fizinio ir energetinio kūno trenerė Nijolė Ratkevičienė. Nepamirškite, kad judėjimui reikia pasirinkti tinkamą aprangą ir avalinę.

Kaina:

 • 15 Eur 1 asm.
 • Jei dalyvauja keli pedagogai iš vienos įstaigos – 10 Eur 1 asm.

Dalyviams pažymos bus išduodamos.

Registracija:

Daugiau informacijos:

el. p. [email protected][email protected] arba telefonu 8 5 272 56 22.
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius, www.lvjc.lt
Socialiniame tinkle Facebook „Tikri mokymai

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2014 gegužės 21 d. Nr. EV3-13

X
Prenumerata