Projektas „Išjudink kitus 2019“

Projektas „Išjudink kitus“ Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamas trečius metus iš eilės.

Džiaugiamės, kad 2019 m. projekte dalyvauja 7 Lietuvos mokyklos: Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla, Kauno r. Neveronių gimnazija, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija, Molėtų gimnazija, Pasvalio r. Joniškėlio Petkevičiūtės-Bitės gimnazija, Trakų r. Rūdiškių gimnazija ir Vilniaus Pavilnio progimnazija.

Šių mokyklų bedruomenės projekte suburs aktyvių vyresnių moksleivių grupes (8–10 kl.), kurios kartu su pedagogais pasirinks vieną Lietuvos sporto istorinę pergalę, pavyzdžiui, Algirdo Šociko pargalės prieš Nikolajų Koroliovą, Žalgirio pergalės prieš CSKA. Moksleiviai laisva forma pristatys pasirinktą istorinį sporto įvykį savo mokyklos bendruomenei ir organizuos viktoriną, skirtą gilinti žinias apie Lietuvos sporto pergales (viktorinos klausimus parengs ir atsiųs projekto organizatoriai). Taip pat moksleiviai inicijuos ir suorganizuos mokyklai patrauklų fizinio aktyvumo skatinimo renginį, pavyzdžiui, dviračių žygį, varžybas, šokinėjimo per šokdynę mokykloje rekordo siekimą ar kitą. 

2019 m. lapkričio 29 d. aktyvių moksleivių grupės kartu su pedagogais atvyks į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą (Konstitucijos pr. 25, Vilnius), į projektą vainikuojantį motyvacinį renginį, kur jų lauks netradiciniai sportiniai užsiėmimai ir susitikimai su Lietuvos sporto įžymybėmis. Daugiau detalių apie šį renginį bus pranešta lapkričio mėnesį.
 

Projektas vyks 2019 m. rugsėjo–lapkričio mėnesiais.

X