Teatras

Arminas Bartulis

Teatro improvizacijos būrelis „Te atras“

Teatro improvizacijos būrelis „Te atras“ kviečia atrasti save scenoje, pajusti spontaniškumo džiaugsmą, kurti naujas draugystes ir išlaisvinti savo kūrybiškumą!

P A T K P Š S
Sonata Visockaitė

Teatras vaikams

Teatras vaikams yra smagūs užsiėmimai, kuriuose kiekvienas galės išlaisvinti savo kūrybiškumą. Mes žaidžiame, vaidiname ir kuriame įdomias situacijas scenoje. Tai padeda geriau pažinti save ir atrasti teatrą savyje!

P A T K P Š S
Gabrielė Penčylaitė

Teatro improvizacija

Teatro improvizacija – užsiėmimuose kviesime žaisti ir pažinti save, būti tiesoje, kuri gali būti labai juokinga. Mokysimės per žaidimą, netikėtus pratimus pasitikėti savimi ir komanda, pažinti ir reikšti emocijas. Teatrinių pratimų, klounados, fizinės komedijos pagalba sužinosime, kaip dar labiau pasitikėti savo autentiškumu ir scenine raiška, kaip įveikti scenos baimę. Mokysimės pajusti erdvę ir aplinką.

P A T K P Š S
Giedrė Juzėnienė

Muzikinis teatriukas „Bitė Ritė“

Muzikinis teatras „Bitė Ritė“ yra meninė veikla, kurioje jungiamas muzikos ir vaidybos menas, o meninės raiškos priemonėmis mokomasi išreikšti save, suvokti save ir supantį pasaulį.

P A T K P Š S
Julius Ivanauskas

Teatras mažiesiems

Teatras mažiesiems skirtas teatriniais žaidimais, vaidyba ir paprasčiausiu buvimu scenoje leisti vaikams pažinti pačius save, draugus ir save tarp draugų. Didžiausia siekiamybė – laisvas, supratingas, kūrybingas ir pasitikintis savimi vaikas.

P A T K P Š S
Renata Dambrauskaitė-Pėželienė

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“ – tai vieta, kurioje galėsite pasiekti asmeninę sėkmę, mokantis teatrinio meno pagrindų. Čia ugdysite saviraišką, lavinsite vaizduotę, drąsą, atlikimo raišką. Smagiai improvizuosite „čia ir dabar“. Kursite pasirodymus... ir žengsite pirmuosius žingsnius į sceną!

P A T K P Š S
X
Prenumerata