Atgal

„Ugnelė“

„Ugnelė“

„Ugnelė“ – tautinių šokių ansamblis, kuriame pažinsite Lietuvą ir visą pasaulį! Čia šokame tradicinius ir pačių sukurtus šokius, dabinamės tautiniais kostiumais, ugdome patriotiškumą ir svarbiausia – keliaujame po platųjį pasaulį, pristatinėdami Lietuvą.

Dėmesio! Suaugusieji šoka tik poromis, todėl sutartį sudarykite iš karto dviems!

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Laisvų vietų

Amžius

Savaitės diena

Vadovas

Ugnelė jaunių gr. / 13–15 metų / Pr, Tr

Kodas: 01-001

Laikas: 16:30

Vadovai: Alma Kernytė

Ugnelė jaunimo gr. / 14–17 metų / An, Kt

Kodas: 01-002

Laikas: 18:30

Vadovai: Alma Kernytė

Ugnelė jauniai gr. / 10-14 metų / An, Kt

Kodas: 01-004

Laikas: 16:30

Vadovai: Ligita Didžiulienė

Ugnelė jaunučių gr. / 8–9 metų / Pr, Tr

Kodas: 01-007

Laikas: 17:30

Vadovai: Ligita Didžiulienė

Ugnelė pradinukų gr. / 6-8 metų / An, Kt

Kodas: 01-009

Laikas: 17:00

Vadovai: Alma Kernytė

Ugnelė jaunučių gr. / 9–12 metų / Pr, Tr

Kodas: 01-011

Laikas: 16:30

Vadovai: Gabrielė Masalskytė

Ugnelė jaunių gr. / 9–12 metų / Pr, Tr

Kodas: 01-018

Laikas: 18:00

Vadovai: Ramona Butkutė–Lapėnienė

Ugnelė jaunimo gr. / 16-19 m. / An, Kt

Kodas: 01-033

Laikas: 18:00

Vadovai: Ligita Didžiulienė

Ugnelė pradinukų gr. / 5-6metų / Pr, Tr

Kodas: 01-088

Laikas: 18:00

Vadovai: Gabrielė Masalskytė

Ugnelė pradinukų gr. / 4–5 metų / Pr, Tr

Kodas: 01-089

Laikas: 17:00

Vadovai: Ramona Butkutė–Lapėnienė

Ugnelė suaug. II gr. / 31-58 m. / Pr, Tr

Kodas: 01-102

Laikas: 19:40

Vadovai: Ligita Didžiulienė

Ugnelė suaug. I gr. / 31-58 m. / Pr, Tr

Kodas: 01-103

Laikas: 18:40

Vadovai: Ligita Didžiulienė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Ugnelė jaunių gr.

Kodas:

01-001

Amžiaus grupė:

13–15 metų

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: Mažoji salė

Trečiadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: Mažoji salė

Būreliui vadovauja:

Alma Kernytė

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Ugneliečiai apie šokį

Šokis tai – atsipalaidavimas; geras laisvalaikio praleidimas; buvimas su draugais; antra šeima; didžioji mano gyvenimo dalis; laisvė; emocijų išreiškimas per judesį; geros nuotaikos užtaisas jau nuo pat mažumės; gyvenimo dalis, atitrūkimas nuo minčių bei problemų; linksmybės; šoku, nes ieškau nuotykių; šokis kaip kava – sukelia priklausomybę; šokis tai krentantys batai, spaudžiantys sijonai ir plati šypsena; šokis tai laikas, per kurį aš užaugau kaip asmenybė ir susiradau antrą šeimą. Tikiuosi šokti visą savo gyvenimą; šokis man yra „Ugnelė“, o „Ugnelė“ – draugai ir brangiausi prisiminimai jau 12 metų!

Vadovai

 • Ligita Didžiulienė

  Visada jaunatviška, kūrybinga ir ugninga baletmeisterė-pedagogė – kaip ir priklauso „Ugnelės“ vadovei. Jos ugdytinių šokiai jau daugybę metų džiugina ir lietuvių, ir įvairiausių pasaulio kampelių gyventojų širdis.

  Tel. nr. pasiteirauti: 8 686 17 215

 • Alma Kernytė

  Klaipėdos universiteto absolventė, baletmeisterė – pedagogė. Alma daug metų šoko scenoje, kartu su liaudies šokių kolektyvais dalyvavo užsienio šalių šokių festivaliuose. Dabar visą savo turimą patirtį ji su meile perduoda „Ugnelės“ vaikams ir jaunimui.
  Mobilus pasiteirauti → 8 686 39603 

 • Gabrielė Masalskytė

 • Ramona Butkutė–Lapėnienė

  kartu su savo ugdytiniais koja kojon žengianti pedagogė, kuri juos susitinka tiek scenoje, tiek dainų švenčių aikštėse. Savo įgytomis žiniomis Ramona mielai dalijasi su mokiniais ir tuo pačiu tobulėja pati šokdama lietuvių liaudies šokius.

„Ugnelės“ koncertmeisterės:

 • Užsiėmimuose šauniesiems vadovams padeda koncertmeisteriai Lorijana Laurinskaitė, Gailė Krakauskienė, Austė Sidaugaitė, Beatričė Tylaitė.

Ką veikiame užsiėmime?

 • Susipažiname su tautiniais papročiais, paveldu, kostiumais.
 • Mokomės tradicinių liaudies šokių.
 • Statome unikalius šokius.
 • Pasirodome Lietuvos ir užsienio šokių festivaliuose, koncertuose bei konkursuose.

Tai įdomu

 • Kas 5 metus – jubiliejaus proga – organizuojame teminius pasirodymus (persirengiame piemenukais, dabinamės Užgavėnių kaukėmis ir pan.)
 • Dalyvaujame ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šokių festivaliuose, keliaujame po visą pasaulį – netgi pačias tolimiausias, egzotiškas šalis.
 • Mažieji šokėjai auga kartu su mumis. Dažnai „Ugnelėje“ jie šoka nuo vaikystės iki mokyklos baigimo.
 • Žmogaus anatomijos specialistų nuomone – liaudies šokis yra pats sveikiausias tiek vaikui, tiek suaugusiam..

Sėkmės istorijos

 • Tarptautinis šokių konkursas „Sea sun festival“ – GRAN PRIX taurė.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė